Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) pemgabor


pemgabor
csendes tag

Ezzel a M4A88T-I Deluxe alaplappal egy nagyon ütős kis HTPC-t lehetne összedobni, még alkalom adtán egy kis game is beleférne :DD

(#2) Joachim21


Joachim21
senior tag

Miért nem H67? Mi értelme Sandy-nek, ha az IGP kihasználatlan, vagy lesz IGP mentes SandyBridge? Vagy az IGP automatikusan számol rásegítve a processzormagokra ha tud? Ez már a Biostar lapjánál is téma volt, hogy mi értelme a P67-nek? Vki körbekérdezhetné az illetékeseket! :U

Aki kérdez az hülye, de aki nem kérdez az is marad.

(#3) Chaser


Chaser
titán

"A Gigabyte, az MSI és az Asus P67 és 880G chipsetttel ellátott újdonságai 2011 ejején érkeznek." kicsit sok a t

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#4) Воланд


Воланд
titán

A Biostar link nem jó, 404.

"Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

(#5) Abu85


Abu85
HÁZIGAZDA

Köszönjük az észrevételeket. :R Feldolgozva. :)

Senki sem dől be a hivatalos szóvivőnek, de mindenki hisz egy meg nem nevezett forrásnak.

(#6) kozyadam


kozyadam
tag

a miniITX alaplap nagyon szimpi. elég jól felszerelt darab, amiből tényleg lehet HTPCt vagy játékosabb masinát is csinálni.
nemrég nézelődtem és nem láttam miniITX kategóriában AM3as deszkákat PCI-express x16os csatival. lehet csak elsiklott felette a szemem

(#7) benedekco


benedekco
addikt

SB710 déli híd? +880G? Ennek mi értelme? Akkor már lehetett volna 785G is. Ezzel biztos jobban el lehet adni. HTPC. 6 csatornás hang? Fura, mind1 úgyse érdekel a sok csati, de aki pont erre venné az most vehet mellé egy hangkarit is. Szerintem sztereó a király!

Mos mé, hánem? De! Vagy nem...

(#8) Quan-Chi


Quan-Chi
őstag

Asusnak ez a mostani matyóhímzés alakú bordája annyira nem tetszik :( a ROG lapokon használ tiszta réz borda sokkal szimpibb ;]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#9) Himym válasza Chaser (#3) üzenetére


Himym
senior tag

És az "ejején" nem tünt fel? :P ;] :))

(#10) toldy válasza kozyadam (#6) üzenetére


toldy
őstag

Íme, jó kis lapnak tűnik. Ezen kívül van még J&W minix lap is ( bár ez csak x4).

Az a kis asus deszka bejön. Egy OrigenAE M10 házba egy 5450el jó kis htpc lenne.

Az élet nem habostorta.

(#11) Kendek válasza Himym (#9) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A DonanimHaber.com linknél a D nem a link része, nagyon zavaró. :DDD :P

[ Szerkesztve ]

<-ƘƘ->

(#12) Quan-Chi válasza toldy (#10) üzenetére


Quan-Chi
őstag

ezekből az ITX-es lapokból a Zotac N9300-as tetszik nagyon csak van vagy 40 forint :(((

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#13) toldy válasza Quan-Chi (#12) üzenetére


toldy
őstag

Én is szeretem azt a lapot, alapjában véve meg vagyok vele elégedve :K .

Az élet nem habostorta.

(#14) Angel1981


Angel1981
veterán

Már most készen állnak?
Fél évvel a Cpu-k megjelenése előtt?

(#15) HookR


HookR
addikt

"...öt 3 Gbps-os SATA és két eSATA csatlakozót találhatunk az alaplapon."

Hány feles ledöntése után? :F

▌www.thunderbolts.info | youtube.com/ThunderboltsProject ▌16personalities.com▐

(#16) Chaser válasza Himym (#9) üzenetére


Chaser
titán

Nem, mert az első hibáig olvasom a cikkeket, ezért általában nem jutok sokáig ahogy a fenti példa is mutatja :P

_tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

(#17) anulu


anulu
félisten

nem vagyok (mini)ITX párti, de ez az ASUS lap elég pofásra sikerült

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#18) Komplikato


Komplikato
veterán

Miért nem tudnak PCI-E Only mATX lapokat kihozni? :U
A Pegatron lapjainak nagy része ilyen, és köszönik jól elvannak a márkás gépekben. És nem, nem CF vagy SLI konfig miatt. Miért nem lehet 16+8+1+1 eloszlást rátenni? Azért nem mindegy, mert legtöbb mATX lapon eleve úgy van PCI-E 1x-es csati, hogy nagyobb VGA esetén bukta, a többi meg PCI. Most meg már vegyen a rosebb PCI-os Hybrid tuner szerintem ... meg ha vennék valami komoly hangkártyát, az se PCI-os lenne. A jó kis PCI-E 8x-os raid kártyák vagy brutál SSD-k meg bukta. Persze vegyen mindenki P6T6 vagy P6T7 lapot? Esetleg 890FX-et? :W

[ Szerkesztve ]

"Figyelj arra, aki keresi az igazságot és őrizkedj attól, aki hirdeti: megtalálta." - (André Gide)

(#19) bobalazs


bobalazs
nagyúr
LOGOUT blog (1)

Asusnál a képek a linkre nem jönnek be.

(#20) Isee válasza anulu (#17) üzenetére


Isee
senior tag

Dettó ugyanezt akartam írni ;)

"...But, before your President decides, please ask him this: What if we leave... and you're wrong?" (Optimus Prime ~ TF2)

(#21) Quan-Chi válasza toldy (#13) üzenetére


Quan-Chi
őstag

ja most látom hogy neked pont olyan van ;]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.