Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#20) craine12


craine12
tag

Sziasztok!

3DMark CPU pontok valószínűleg az energiatakarékos funkciók miatt váltakoznak, mikor visszateszi 6-osra a szorzót. Tedd Vista-ban maximális teljesítményre az energiagazdálkodást, és akkor nem lesz baj.

N-es Wi-Fi-t igenis ki lehet használni, 15k körül lehet venni ilyen tudással felvértezett routert, és már megy is. Hogy ilyen hotspotokat nem találni az utcán? Az más kérdés, de a lényeg: nem igaz, hogy nem lehet kihasználni, max nem mindenhol, De arra, hogy otthoni hálóba ne 2-3 megával kelljen szórakozni, tökéletes.

neduddki: rövid dekódolás után azt vettem ki, hogy egy suliba akartok HP 6x10-es notikat venni. Ha nagy, és nehéz a 7-es, akkor tényleg a 9-est vagy az 5-öst kell megvenni. Nekem 6510b van, 2.4 kg, nem is nagy, és cipelni sem olyan problémás.

Ez már a többieknek szól: Én ragaszkodtam a WXGA felbontáshoz, 1:1 pixel mapping nem ártana HD filmek nézegetésekor. Biztos jó a WXGA+ is, de egyrészt a 8600GT is könnyebben kap levegőt a kisebb felbontás mellett, másrészt nem használnék nem natív felbontást LCD monitoron... Nekem ezek miatt szóba sem jöhetett a nem 1280-as kijelző, pedig simán lett volna nagyobb is.

No woman. No cry. No kidding.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.