Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Commodore 64

Hozzászólások

(#1) rover45


rover45
senior tag

Azt hogy? :D

(#2) pulyka jocó


pulyka jocó
senior tag

Mennyibe fájt? :D

(#3) letepem


letepem
aktív tag

Vannak műhely titkok! :B Sajnos nekem nem oly értékes, keresi a gazdáját! Több perifériát is szerváltam hozzá, amik szintén használatlanok :DDD

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#4) bakter24


bakter24
őstag

Aztarohadt! Nem semmi! :C

"Negyvenkettő - mondta Bölcs Elme végtelen méltósággal és hidegvérrel."

(#5) gerii válasza letepem (#3) üzenetére


gerii
addikt

"keresi a gazdáját!" - végre megtaláltad, hova menjek érte? :D

Bacsis meg ne lássa!

[ Szerkesztve ]

(#6) PC-rev-RM


PC-rev-RM
tag

Hajrá.

"My GPU maker took more money from me than yours did from you! My GPU maker is #1!"

(#7) Vakegérke válasza PC-rev-RM (#6) üzenetére


Vakegérke
veterán

Aki ezt annyiért megvette, biztos sokat volt a napon fejfedő nélkül.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) Blindmouse válasza Vakegérke (#7) üzenetére


Blindmouse
senior tag

Bontatlan. Simán ér annyit. Egy nem működő kb 5000Ft-ot érhet.

3440x1400@120Hz #ultrawidemasterrace #gloriouspcgamingrace

(#9) Vakegérke válasza Blindmouse (#8) üzenetére


Vakegérke
veterán

129,796.84 HUF

Ennyit? Elképesztő.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#10) Syl válasza Vakegérke (#9) üzenetére


Syl
nagyúr

Nem is sok. 600 USB volt 1982-ben.
És ha valóban bontatlan, akár 10x árat is megérhet.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#11) gerii


gerii
addikt

Én eltenném 100 köbméter pufifóliába 50 évre (kazettákat archiválni), akkor kegyetlen sokat érne.
A sajátom is működik, kíváncsi leszek 10-20 év múlva mit fog érni. Ugyanígy egy P3-as konfig is.

(#12) RexMaximus


RexMaximus
aktív tag

Pár éve, Indiában találtak egy adag A1200-at. Érintetlenek voltak, egy bedölt kereskedes konténere ha jól emlékszem. Talán 150-200USD-ért mentek el. Szeretem a C64-et de azért egy A1200 csak egy A1200-as :). Linkelt ebayes ár szerintem is magas.

(#13) hege8888


hege8888
aktív tag

Kár, hogy nem tettél fel több képet róla.
Mennyire szűz? Ha a külső kartondoboza is rendben van, akkor jó árat kaphatsz érte.
Itthon nekem is van egy 6-8 db, (pár donor) egynek van kartondoboza is, de mindegyik gép használt.
Meg van egy C128D-m is, de sajna nincs meg a billetyűzete. Az egyik zombi c64 billentyűzetét rá lehetne
kábelezni, de mindig van valami fontosabb,hogy elővegyem, pedig én is kíváncsi vagyok, hogy jó-e pl
a beépített floppyja.

https://logout.hu/cikk/retro_kk/teljes.html

(#14) RexMaximus válasza gerii (#11) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

Tizenéve vettem párat magamnak, akkor dobozos, jó állapotú 5e ft körül volt. Elég sokáig volt kínálat belőlük. Mostanság viszont úgy tűnik felszivták a retrósok. Már vatera is csak pár érdekeset dob ki - máramikor. Amigát már ritkább.

Tavaly volt egy durva aukcio amirol lecsusztam, 20k-s villámár, C64 konfig, joystickok, floppy meghajtó kazetták stb. + a lényeg - 18db Dobozos játék (lemezek, akkoriban kinek volt eredeti játéka? :) ). Talán Last Ninja is volt köztük.

Lecsúsztam róla... nem, nem kapartam az arcom :D

(#15) gerii válasza RexMaximus (#14) üzenetére


gerii
addikt

Az annyiért ajándék lett volna :Y
Nem tudom a mai gyerekek mire fognak emlékezni, mit istenítenek majd mint mi a c64, Doom stb játékokat.

(#16) RexMaximus válasza gerii (#15) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

Erre én is kiváncsi vagyok, ha még lesz ph akkor ez is kiderül a posztokból :)

(#17) letepem válasza gerii (#5) üzenetére


letepem
aktív tag

Nem mondhatok semmi a HA-n kívül :DDD Tiltja a szabályzat vagy mifene!

(#10) Syl: Tudom, hogy van olyan ember, akinek ennyit is megérhet, de nem valószínű, hogy itt az országban akkor piaca lenne, hogy ez ennyiért el is kelne! Én nem szeretnék most foglalkozni az ebayes kritériumokkal, ezért szeretném itthon értékesíteni! Utána, hogy mi lesz a sorsa az már nem az én felelősségem :)

(#13) hege8888: Doboza is rendben van nyilván enyhén karcos bár az látszik HA-n. Van még hozzá kazetta-, floppyolvasó, mátrixnyomtató és monitor! Mind használatlanok és merem is állítani, ezért is írtam, hogy kérésre küldök képet :)

[ Szerkesztve ]

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#18) Syl válasza letepem (#17) üzenetére


Syl
nagyúr

Persze, itthon nem számít a bontatlanság, csak ócó legyen.
Amerikára gondoltam, ahol 30-40-50 éves, 10 dolláros akciófigurákat árunak (és meg is vesznek!) 1000-2000-ért.

Never let your sense of morals prevent you from doing what's right.

(#19) RexMaximus válasza Syl (#18) üzenetére


RexMaximus
aktív tag

Azért itthon is akadnak szép gyüjtemények. Meg egy egy példányért kiadott szép összegek. Igaz, itthon a gyüjtők nem nagyon osztják meg gyüjteményüket a neten. Van akinél stratégia, de általában rövid időn belül jönnek "biztos összelopta a rávalót" embörek :).

Leginkább akik akkoriban dolgoztak vele / vágytak rá vásárolgatják. Középkor felé haladó mérnök, it-s szakik.

Persze vannak már retro kufárok is :).

(#20) letepem válasza Syl (#18) üzenetére


letepem
aktív tag

Ebben az esetben lehet végigrágom magam az ebayes lehetőségeken! Köszi a tippeket :)

látok, hallok, érzek és gondolkodom.

(#21) Thejozsika


Thejozsika
újonc

Sziasztok! Az lenne a kérdésem hogy mennyit érhet most egy Commodore 64-es? Eredeti tartozékok,doboz,játékok,trafója is jó,működik az egész! Annyi a hibája,hogy 2 oldalon a doboz picit elszakadt. :)
[L:/dl/upc/2016-03/07/503827_rztno1cwgvq1ry2q_12177795_502522099936095_177594564_n_2.jpg](IMG:/dl/upc/2016-03/07/503827_rztno1cwgvq1ry2q_12177795_502522099936095_177594564_n_2.thumb.jpg)(/IMG)[/L]

Útvonal

Fórumok  »  BLOGOUT  »  [Re:] Commodore 64
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.