Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) EyEsOnU


EyEsOnU
tag

ez egy baromi nehéz játék, de megéri a pénzét!

(#2) Morden24


Morden24
nagyúr

Ha mindegyik kifogástalanul működik modern hardver- ill. OS környezetben, akkor erősen megéri a pénzt. Ahogy hallottam, sokáig el lehet lenni velük, mert hosszúak és nehezek (nekem soha nem volt egyik sem a kezem alatt, de lehet, hogy pótlás lesz :) ).

Sectumsempra - For Enemies

(#3) ollie válasza Morden24 (#2) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Max XP-n garantálják, de ettől persze még lehet, hogy működik Vista/7 alatt is. Viszont ha tutira akarsz menni, akkor vedd meg gog.com-on némileg drágábban, ők legalább garantálják, hogy Vistan-n fog futni (a w7 támogatás is folyamatban van), és DRM mentes.

***

(#4) Probber


Probber
őstag

Hogy én mennyire imádtam a Commandos 2-t! :K
Nagyon szerethető, nehéz, taktikás játék!

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#5) Gordiann


Gordiann
őstag

[link]

sztem ez jobb....

(#6) RepeatSector válasza Probber (#4) üzenetére


RepeatSector
senior tag

hogy en ezt mennyit nyomtam 1-et meg a 2-ot mar a p1 166mhz 64mb sd-ram 4mb savage 4-en futott mennyire szerettem meg is veszem

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#7) EyEsOnU


EyEsOnU
tag

fut rendesen win7-en az első rész. talán egy picit gyorsabb, mint anno a P1-en :) vagy ott volt lassabb...

(#8) PowerBuldog válasza Gordiann (#5) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Miért lenne jobb? :F
A Steam-es egyedül a "Commandos Strike Force"-t nem tartalmazza, viszont sokkal olcsóbb.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#9) ollie válasza PowerBuldog (#8) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akinek fóbiája van a digitális változatoktól, annak a dobozos a jobb. :D

***

(#10) RepeatSector válasza EyEsOnU (#7) üzenetére


RepeatSector
senior tag

p1-en is gyors volt az :DD
en szerettem azokat a gepeket hutest nem igenyel gyors (win98) jo gamek vannak ra igaz az ujakon is futnak de azert en ott ismertem meg a half life-ot majd beszartam mikor meglattam haveroknak masoltuk is rendesen akkor meg nemigen volt crack XD igaz 1000ft korul volt egy cd de az elvezet az mar durva na jo nekem eredetibe volt meg es onnan writeltuk dosos cd iro progival szep idok voltak (SIGH)

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#11) RepeatSector válasza ollie (#9) üzenetére


RepeatSector
senior tag

jah meg a dobozost a kezedben foghatod es nezegetheted mi lesz ha megdoglik a gep a megvetel napjan??? ;]
es cseszheted a gamed :C

"The tail of the snake is in it's teeth tonight"

(#12) ollie válasza RepeatSector (#11) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

???

A digitálisat bármennyiszer letöltheted, és még optikai meghajtóval és adathordozóval sem kell szórakoznod.

[ Szerkesztve ]

***

(#13) csoli31 válasza RepeatSector (#11) üzenetére


csoli31
aktív tag

Te se vagy tisztában a Steammel. :P
Még az aláírásod sem jó. Mert a 480p=720x480 (ez már bizonyos szempontból HD)

[ Szerkesztve ]

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#14) PowerBuldog válasza RepeatSector (#11) üzenetére


PowerBuldog
veterán

röviden és tömören: :W

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#15) Magnum_


Magnum_
nagyúr

ez hogy működik? kifizetem és letölthetem? tesómnak lehet, hogy akkor megvenném így....

I humbly and respectfully decline™

(#16) tibi666 válasza ollie (#3) üzenetére


tibi666
senior tag

widescreen felbontást támogatják?

(#17) HaaS válasza PowerBuldog (#14) üzenetére


HaaS
addikt

Ti értettétek, amit mond? Basszus... kezdek lemaradni...

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#18) ollie válasza tibi666 (#16) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Tekintve, hogy nem 3D, nem hinném.

Sőt, tuti nincs.

(#19) HaaS: annyi az összefüggés, hogy ez azért nem 3D, mert már nagyon régi, és akkor még nem voltak widescreen monitorok. Persze egy új játék is lehet 2D-s, de nem jellemző, hacsak nem valami független fejlesztőről van szó.

[ Szerkesztve ]

***

(#19) HaaS válasza ollie (#18) üzenetére


HaaS
addikt

Mi az összefüggés a 3D és a widescreen között:B?

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#20) tibi666 válasza ollie (#18) üzenetére


tibi666
senior tag

engem mondjuk főleg az első rész érdekelne, még meg is venném, de hogy egy széthúzott pacát bámuljak, az annyira nem vonz.

(#21) ollie válasza tibi666 (#20) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Akkor pozicionáld középre a képet széthúzás nélkül.

De most ez találtam, nézd át, hátha megoldható (úgy látszik a második és harmadik részhez meg lehet)

[ Szerkesztve ]

***

(#22) csoli31 válasza Magnum_ (#15) üzenetére


csoli31
aktív tag

Csinálsz egy Steam profilt (csak ezzel a profillal fog tudni vele játszani), megveszed, letöltöd, és már lehet lesz is játszani vele.

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#23) Magnum_ válasza csoli31 (#22) üzenetére


Magnum_
nagyúr

köszi :R

I humbly and respectfully decline™

(#24) tibi666 válasza ollie (#21) üzenetére


tibi666
senior tag

megvettem az első részt kiegészítővel, nekem vista alá kell.
remélem jó lesz.

(#25) HaaS válasza ollie (#21) üzenetére


HaaS
addikt

Mióta megy a Torment 1680x1050-ben, minden lehetséges...

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#26) ollie válasza HaaS (#25) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Igen, de ahhoz azért komolyabban bele kellett nyúlni a programba. És ha valaki nem csinálta meg a szükséges patch-t, akkor akár cigánykereket is hányhatunk, nem lesz widescreen felbontásunk Commandos alatt.

[ Szerkesztve ]

***

(#27) HaaS válasza ollie (#26) üzenetére


HaaS
addikt

Belenyúlnak:).

"a sárkány is csak ember" - oxox

(#28) tomi_mod


tomi_mod
aktív tag

Volt szerencsém az összes részt végigjátszani. Egytől egyig remek alkotások kivéve a 3D-s FPS változatot.
Csak ajánlani tudom!

(#29) FefeeX válasza Gordiann (#5) üzenetére


FefeeX
veterán

Kössz, nem is kerestem volna, ha nem linkeled be, de már meg is rendeltem... Ugye, hogy megér 6-700 forintot az a fizikai adathordozó, a tok meg a többi... :R

(#30) FefeeX válasza tomi_mod (#28) üzenetére


FefeeX
veterán

Nekem csak az első rész volt meg, meg a kiegészítő, viszont azok nagyon bejöttek, a desperados-szal együtt... Óriási játék. A második részt havernál láttam, de mikor megláttam, hogy a futás zaját úgy csinálták meg mintha víz hullámzana az emberek alatt, azt mondtam, hogy nem is vagyok rá kíváncsi :) Azóta sok idő eltelt, és már kíváncsi lettem :)

(#31) ollie válasza FefeeX (#29) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Szerintem meg a digitális változat éri meg jobban. Utálok adathordozókkal szórakozni, betenni, kivenni, eltenni, külön polchegyek a sok játéknak, stb...

***

(#32) csoli31 válasza FefeeX (#29) üzenetére


csoli31
aktív tag

Enged meg hogy pontosítsalak. Nem 600-700 Ft, mert még rá megy a 990 Ft-os posta költség is. Van akiknek fontosabb az ár, mint az hogy dobozos változat legyen. :R Nem mintha én dobozos ellenes lennék.

"Amikor a néma ember megszólal": http://www.youtube.com/watch?v=5J0D1cHARMc

(#33) tibi666 válasza ollie (#31) üzenetére


tibi666
senior tag

igen, csak függsz az internettől. ha lehal egy szerver, stb, már szívhatod is a fogad. én ezért veszek meg inkább egy könyvet, nyomtatok ki mindent és ezért szeretem jobban a fizikai adathordozókat is. nem akarok egy kábelen érkező bittengertől függeni, amivel bármikor manipulálhatnak.

a rómaiak könyvei 2000 éve elvannak maguknak, de ezekkel a digitális cuccokkal ki tudja, mi lesz.

(#34) Narxis


Narxis
nagyúr

Ez nagyon megéri, anno faterom is játszott vele, sőt, néhány pályát felváltva csináltunk. :D Huh, de repül az idő...

(#33) tibi666:

és mit kezdesz olyan játékokkal mint az AC2? Ha meg Steamre és társaira gondoltál, ott nem nagyon kell félni mert van offline mód és olyan, hogy "lehal egy szerver" még nem igen volt, de ha volt is nem járt nagy bonyodalommal, az meg tuti, hogy nem fognak elveszni az ott vásárolt játékaid.

[ Szerkesztve ]

Thanos was right.

(#35) Morden24 válasza ollie (#3) üzenetére


Morden24
nagyúr

Garantálás egy dolog, aztán egy másik, hogy milyen és mennyi problémáról számolnak be az adott játékhoz tartozó steam-es fórumban :)

Sectumsempra - For Enemies

(#36) FefeeX válasza csoli31 (#32) üzenetére


FefeeX
veterán

Ha találsz valakit BP-n akiben megbízol, vagy aki épp erre jár, már nem 990 hanem 400 vagy ingyen. De valóban, kevésbé egyszerű, ha nem BP-n laksz.

(#37) tibi666 válasza Narxis (#34) üzenetére


tibi666
senior tag

nem tudom mi az ac2, annyira nem foglalkozom a játékokkal ma. régen többet játszottam. de lehalhat. marha nagy függésben vagyunk ám az internettől sajnos.

(#38) tibi666


tibi666
senior tag

hogy ontopic legyek. letöltöttem már kétszer a telepítőt, de mindig azt írja, hogy a setup fájlok sérültek (corrupted). nálam van a gond?

(#39) PowerBuldog válasza tibi666 (#37) üzenetére


PowerBuldog
veterán

Steam-en ha letöltötted a játékot akkor onnantól már nem kell internet kapcsolat, csak ha multiplayerezni akarsz.

Eladó motyók: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/powerbuldog/index.html

(#40) #65675776 válasza FefeeX (#29) üzenetére


#65675776
törölt tag

A vinyó is egy fizikai adathordozó.

(#41) tibi666


tibi666
senior tag

nagyon remek, hogy kiadtam pénzt arra, ami nem működik. feltelepíteni sikerült, miután a gog downloaderrel töltöttem le. de indítás után csak hang van, kép semmi. gombokra se reagál, ctrlaltdel, feladatkezelővel lehet csak lelőni.

rendszergazda jogosultsággal, win98 kompatibilitás mellett sem megy.
így higgyetek annak, hogy a játék megy vista 32 bit alatt. egy nagy fenét.

(#42) #65675776 válasza tibi666 (#41) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nálam spec W7 x64 alatt megy majdhogynem hibátlanul a GoG-os verzió (ezen Steam-es akció miatt már bánom, hogy megvettem ott). Az összes hiba annyi, hogy a pályák elején az eligazítás megakad, de az Esc-pel átléphető.

(#43) ollie válasza tibi666 (#41) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Van ám supportja is a gog-nak. Van rá megoldás. Másik topik.

Ahogy nézem, a legtöbb probléma codecek miatt van. K-lite codec pack-ot használsz?

[ Szerkesztve ]

***

(#44) FefeeX válasza #65675776 (#40) üzenetére


FefeeX
veterán

és azt is kapsz a steam mellé?

(#45) #65675776 válasza FefeeX (#44) üzenetére


#65675776
törölt tag

Nem, de nincs is rá szükség hogy adjanak.

(#46) tibi666 válasza ollie (#43) üzenetére


tibi666
senior tag

van. ffdshow-ban állítottam, megy. de nehogy már fórumtémákból kelljen kibogarászni, hogy miként indítható el. nem vagyok ezzel megelégedve, ennyi erővel egy torrent oldalról is lehúzhattam volna, a megoldást ott is leírják.

(#47) ollie válasza tibi666 (#46) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egy codec okozza a problémát, ami ráadásul jó ha rajta van tízezer gép közül egyen. Mégis, hol kéne a megoldásáról olvasnod, ha nem a support fórumban?

2 perc volt megtalálni a megoldást, és ugyanez a probléma a dobozos változattal is előjön, ahhoz meg már fújhatod a supportot is.

[ Szerkesztve ]

***

(#48) tibi666 válasza ollie (#47) üzenetére


tibi666
senior tag

szerintem az ffdshow nem egy ritka kodek, de mindegy. :)
a lényeg, hogy elindult.

(#49) #65675776 válasza tibi666 (#48) üzenetére


#65675776
törölt tag

Igazából azt nem értem miért kell feltétlenül felrakni mindenféle codecpack-eket... Minddel csak a baj van.

(#50) tibi666 válasza #65675776 (#49) üzenetére


tibi666
senior tag

én sem emlékszem mikor tettem fel, több mint 2 éves telepítés már ez a rendszer. de jó ideje vlc-t használok már.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.