Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) orbano


orbano
félisten

NAGGYON várom, az első kettő rész tényleg brutál mód ütött, imádtam, a harmadik meg inkább már egy shootemuphoz hasonlított...

A vér nem válik VAZZE!™

(#2) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

"visszatérnek a gyökerekhez, vagyis a harmadik rész játékmenetét a kukába dobják"

Itt gondolom a Commandos Strike Force-ra gondolsz és nem a Commandos 3: Destination Berlin-re :)

Mellesleg jól is teszik, hogy visszatérnek :U

(#3) mephi666


mephi666
nagyúr

kizárólag az első résszel játszottam, de az valami kib@szott nehéz volt... :) szerintem az újdonsült véristvánék szó szerint véreset brunyálnának tőle... remélem ha kijön és visszatérnek a gyökerekhez, lesz hasonlóan nehéz fokozat... az újabb játékoknál a nehézség valahogy lemarad nagyon... gondolok most az új wolfira, ahol nem nagyon találkoztam hp-csomaggal... "futás-zúzás-fedezék-regen..." :) kb ennyi... nem egy agytröszt játék... kb meg sem lehet halni, hacsak nem hülyüli el az ember...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) fgabor33 válasza Darth_Revan (#2) üzenetére


fgabor33
csendes tag

Szerintem a Strike Force-ra gondolt....mivel a Commandos 3 lényegébe olyan mint a 2 ...de valahogy mégse az igazi....főleg az amikor belépsz az épületbe és teljesen 3d-re vált..... :(

Amúgy meg nagyon jó lenne ha megcsinálnák a 4. részt az első kettő mintájára.....Még most is jó érzés belegondolni abba a sok szenvedésbe és az utána következő örömre amikor csak egy kisebb akció jól sikerült nemhogy amikor egy egész pályát sikerült végigcsinálni ...... :DD

(#5) eXodus válasza mephi666 (#3) üzenetére


eXodus
őstag

Első részben csak az volt a probléma (az egeremnek) h nem volt autofire. Köv részben már igen, ami nagyon hasznos újítás volt. Sajnos a taktika egyre gyengébb lett pl: megyek előre és szépen 1esével ledarálok mindent. De van egy érzésem h az új részben nem fogják ezt túlbonyolítani.

(#6) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Már a 3 sem volt az igazi, a Strike Force-ról meg ne is beszéljünk, azt nagyon kár volt erőltetni. Nekem a 2 tetszett igazán, az 1 tényleg brutál nehéz volt.

(#7) Darth_Revan válasza fgabor33 (#4) üzenetére


Darth_Revan
veterán

Nem volt az a 3. olyan rossz, viszont a 2. tényleg jobb volt, többet is dolgoztak vele. Nekem lényegében sok apróbb dolgok mellett 3 dolog okozott nagy "csalódást" a 2. részhez képest:

-Sokkal kevesebb irányítható karakter
-Hiába lett úgy hirdetve, hogy a 2. részhez képest ultramegabrutál nagy pályák lesznek....ez csak pár pályára volt igaz, a legtöbb sokkal kisebb volt mint az előző részben :(
-Kevesebb és kevésbé változatos pálya a 2. részhez képest

Remélem ezeket "javítják":) Valamint remélem, hogy azért a grafikán is frissítenek...megcsinálhatnák, hogy ha felrobbantok egy tankot/más járművet akkor ne úgy nézzen ki utána mintha egy úthenger ment volna át rajta :D

Meg a multiplayerrel is kezdhetnének valamit, mert nem igazán voltak tele a szobák játszani akaró fanatikusokkal ...

[ Szerkesztve ]

(#8) orbano válasza Jhonny06 (#6) üzenetére


orbano
félisten

pont ezért volt jó az első rész :K abban tényleg sikerélmény volt megcsinálni egy pályát, vagy ahogy írták, egy kisebb lépést tenni a cél felé... az utolsó pálya milyen atom jó volt, mire rájött az ember, hogy körbe kell menni a várfalon és a lövészeknél folytatni a hentet... a 3ik rész már rohadt lineáris lett és baromi unalmas. mindegy volt kivel henteltél és mindegy volt kit, csak le kellett darláni az ellent kb...

A vér nem válik VAZZE!™

(#9) tomi_mod válasza Jhonny06 (#6) üzenetére


tomi_mod
aktív tag

Egyetértek!
A strike force az fps jellegével nekem nagy csalódás volt...a 3-ban meg nem nagyon kellett gondolkozni.
Az első két részben szinte mindent pontosan ki kellett számítani, takarékoskodni a gránátokkal, a mesterlövész cuccaival stb. A 3-nál volt, hogy egy nem egyszerű pálya végére minden extra stuff megmaradt, pedig ott már voltak gázok molotov stb. de anélkül simán végig lehetett vinni, nem volt rájuk szükség, úgy meg igazából minek...

Tipikusan ment/tölt játék, de ezért szerettem :)

(#10) FefeeX válasza tomi_mod (#9) üzenetére


FefeeX
veterán

Én addig el sem jutottam, valamiért már a 3 sem jött be, az első kettő meg a kieg viszont nagyon is, többszörösen végig is játszottam...
Ment-tölt, ezzel teljese egyetértek, csak HC gamereknek ajánlott mentés nélkül csinálni... :) Bár volt egy időszak, mikor versenyeztünk haverral, ki meddig jut mentés nélkül :)

(#11) orbano válasza FefeeX (#10) üzenetére


orbano
félisten

ilyen szempontból a Hidden&Dangerous volt nagyon jó, a maga kemény 1 mentési slotjával pályánként. hasonlóan nehéz játék is volt mint a commandos

A vér nem válik VAZZE!™

(#12) (Darkwood)


(Darkwood)
őstag

Számomra az első rész volt a best

Én korrekt eladó és vevő vagyok, így elvárom, hogy más is az legyen velem! Ha nem vagy korrekt és átba****, akkor az én szememben egy utolsó patkány vagy és ne találkozz velem az utcán, mert...!

(#13) Grungy


Grungy
csendes tag

Elvileg a Pyro Studios már megcáfolta azt a hírt miszerint készülne a Commandos 4.
[link]

[ Szerkesztve ]

"It's better to burn out, than to fade away" - Kurt Cobain

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.