Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#4) kikikirly válasza reelc (#3) üzenetére


kikikirly
senior tag

Amit ígértek be is tartották, vitán felül igazad van.
Alá kellett volna tenni modern Engine-t,felhúzni minimum C&C Generals, Supreme Commander stb szintre és nyugodtan kérjenek el érte 60 eurót,sőt adjanak ki hozzá új Mission Packot,DLC stb-t Season Passért cserébe,tegyen bele skineket stb. Aztán ugyanezzel a motorral újítsák fel a Red Alert 2-őt és többi C & C játékot.
Nem igazán vigasztal hogy csak 20 Euróba kerül, mert ha kiadják 60 euróért mai színvonalon, 15x annyi időt beletennék.Ebben a formában valszeg meg se vásárolom,nem vagyok nagy Retro játékos.
Szerintem ez megvalósítható,nincsen se gazdasági se technikai akadálya.
Nem csodákat várok Factorio szinvonalú grafika bőven elég(25 Euró az a játék és hihetlenül komplex,rengeteg egységet tud megjeleníteni bármiféle akadás nélkül,nem igényel dollár milliókat egy ilyen motort akár nulláról felhúzni, licencelni is lehet Unreal,Unity Stb.)
Önmagába ez a felújított kiadás nem lenne ,,tragédia", az viszont már baj hogy jó ideig senki nem fog hozzá nyúlni.Logikusan következik hogy ha kapunk további C&C felújításokat, ugyanezt fogjuk kapni.
Önmagába ez a remaster nem a világvéve, viszont ha kivetítem a széria többi régi részére, még inkább igaz hogy elszalasztott lehetőség.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.