Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#39) negro válasza cskamacska (#36) üzenetére


negro
őstag

Baromira szamit a kor. Nem mind1 ~15 eves volt vki mikor ki jott ez a jatek vagy meg epp meg tanultal jarni... Epp, hogy probalta de nem is emlexik ra, mit tobb nem is jatszott vele. Nalam meg soros porton com kabelen ment a szomszeddal az 1v1, LAN party-k. A garazs soron x band is a Hell march-ot probalgatta es nekik keszult ez. Nem azoknak aki TS/RA2-vel kezdtek ismerkedni RTS-el.

"Remastered gyakorlatilag a harmincas - negyvenes játékosokra hajtott," Pontosan! En 84-es vagyok. Fentebb nem 1 ember irta, lehetett tudni mire szamithatunk a jatekal kapcsolatban. Ez miert meglepetes itt sokaknak en nem ertem. Ha melyebben el kezdtek volna bele piszkalni az mar nem Ra1 es CnC1.

A TS -nal az EA altal krealt es be nem tarthato hataridokre, a Westwood-os fejlesztok eluldozesre, az eredeti koncepciotol valo elrugaszkodasra (lepegetok, fold alatt mozgo egysegek es baromsagok) anno az nagyon sokaknak nem jott be, nem csak nekem. Miert van, hogy a TS-bol konretan 1db mission -re se emlexem, mig Cnc1 es Ra1-bol mai napig felidezem szinte mindet? Lehet, h strategia szempontbol jobb lett csak epp nem hozta azt a CnC feelinget. Ahogy RA2 se. Abbol se emlexem egy kuldetesre se! Es hiaba toltuk a multit ebbol is csak annyi van meg, hogy a Chronospheraval a tengerbe teleportaltam mindig az ellen 9db tankjat. :)

Na varjal mert a Dune2000-el (amivel btw 3 honapja retroztam) pont az volt a baj, hogy egy kb. remastered (csak hat akkor meg nem igy hivtak) verziot vartak az emberek erre fol kaptak egy "red alert" -et. Ott mar problema volt az assetek es egysegek ujra hasznalata. Az emlitett Siege Tank helyett Artillery igy a gyalogsag ertelmet vesztette, Devastator egy Mammoth Tank plazmat ki love. Repair Pad, Facility helyett igy hiaba falaztad korbe a Carryall nem vitte vissza az egysegedet oda ahonnan elszalitotta. Ott pont bele nyultak a DuneII eredeti egysegeihez kepest es ezert volt csalodas sokaknak.

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.