Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#18) negro válasza kikikirly (#1) üzenetére


negro
őstag

Gondolom 95 es 2000 kozt szulettel valahol...
Nekem nagyon bejon es pont az, hogy ugyanaz mint a regi de jol nez ki! A hangok masszivabbak, de lehetoseged van az eredetire. A zenekrol ne is beszeljunk. Imadom. Nosztalgia bomba.

Ezt a jatekot azok ertekelik igazan akik nem hogy CnC es Red Alert -el "kezdtek" hanem Dune II-vel!

Sokan "sirnak" egy TS es RA2 remake miatt milyen jo lenne. Na engem meg mar pont azok amik nem erdekelnenek. Anno is csalodas volt gyerekkent. TS-ra nem is emlexem annyira nem maradt meg belole semmi csak vegig vittem becsuletbol. Itt mar kepben volt az EA ami ranyomta a belyeget a jatekra, persze negativ ertelemben. RA2-bol is inkabb a multis elmeny van meg. RA3-at mar ki se probaltam annyira at ment mesebe, gagyiba ahogy RA2 is mar ugye...

Egy Dune2000 remastered-et viszont elnek. Amit nem is ertek, hogy nem csapnak le (plane a kozelgo Dune film hype-ja miatt) vagy mar eleve miert nem tettek bele ebbe a pakkba extrakent. Nem sok munka lett volna mar. Viszont ott mar nem feltetlen kellene megtartani mindent eredeti formaban. Gondolok itt peldaul egy Siege Tank-ra ami egy szerencsetlen Artillery atirat volt.

Az igazi mondjuk egy uj Dune RTS lenne de nem almodozok tovabb :)

[ Szerkesztve ]

''A kreativitás kulcsa abban rejlik, hogy tudod, hogy rejtsd el forrásaid''

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.