Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#13) kikikirly válasza reelc (#8) üzenetére


kikikirly
senior tag

Amiket utóbbi évekbe kiadtak az alapján én se biznék rájuk egy Red AlertRemaket(csekkoltam 2010-óta készített produktumjaikat Steamen).
Ha már nekik jutott a feladat,tényleg jobb hogy csak Remasterelték.
Magam részéről annyival zárnám a beszélgetésünket hogy mindkettőnk meg van a maga igaza.Megértem hogy te és sok másik vásárló teljesen meg van elégedve ezzel a kiadással.
Tényleg lehet vele játszani gond nélkül új hardvereken és modern operációs rendszereken,beletettek csomó gyakorlatban is hasznos feauture-t,tudja azt amit az eredeti Red Alert és sokkal szebb.
EA részéről viszont egyértelműen nem akartak vállalni semmilyen kockázatot.Nyugodtan maradhattak volna a 2d-s grafikánál, anyagi és humán erőforrás oldalról nagyságrendileg csökkenti az igényeket,de attól hogy egy játék 2
dimenziós még lehet pokolian részletes,lásd Factorio. Red Alert komplexitásba a játékmenetből adódóan baromi messze van egy Factoriótol.
Indie piac tobzódik az egészen komplex stratégiai játékokba(nem Worl In Conflict szintű beejtőernyőznek az egységek,nuku bázis menedzsment),AAA kategóriába Ubisoft is ad ki stratégiákat.Nem is olyan nagy piaca mint FPS,TPS,RPG stb játékoknak,azért van rá igény.Magamnak ezért adnék igazat.

#3Kwatz:
Technikai részéről beszélek.Igazad van,felsorolás szerint elhozták a Console Only missiokat,Campány küldetés választó,Mod támogatás,zenedoboz,replay-visszajátszás stb.Ezek hasznos featurok, elismerem.

#4ldave:
Igaz.Lényeg Factorio egyszerű grafikájú,cserébe baromi részletes és komplex játék.Harc is meglepően igényesen ki van dolgozva ,pedig egyértelműen nem ez a játék lényege,inkább funkciónál játékmechanikaként,ne tudj korlátlanul terjeszkedni és szennyezni.
25 Euróba kerül,és komplexitásba,kidolgozottságba teljesen más szintet képvisel.478 órám van benne,és marhára nem unom.Zseniális játék.

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.