Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#10) Hopkins95 válasza MegalodonS (#5) üzenetére


Hopkins95
addikt

+1 pacsi, engem is épp a C&C Generals húzott be a sorozatba, bár igaz előtte a Red Alerttel is játszottam valamennyit és arról is jó emlékeim vannak. De a Generalsszal meg a Zero Hourral nagyon sokat játszottam annó! :K

Ez az első rész nekem is kimaradt, ezért is vagyok rá kíváncsi hogy miből született a sorozat és hogy milyen lehetett akkor. Az egész ahogy a Pethrolygphes srácok kezelték a projektet(láttam a kis videókat tőlük) nagyon szimpatikus volt. Már önmagában az kész csoda, hogy az EA áldását adta a projektre. Ráadásul megtartották a moddolási lehetőséget is, ami igen ritkaság manapság. Ez így jó hogy megtartották a régi dolgokat benne, mert aki régen játszott vele és most megveszi, úgy fog neki esni ahogy emlékszik rá. Például ami az Age of Empres II Definitive Editionban nekem nagyon nem tetszik, hogy az átvezető narrációkat újra csinálták és már nem olyan jó mint az eredetiben - ráadásul még mod sincs hozzá (persze ezt leszámítva az is egy remek munka lett).

Aztán remélem sorban kapjuk a többi részt is felújítva, Generalsnak meg Zero Hournak nagyon örülnék! :K Most pedig megyek és kipróbálom ezt, mert éjjelig töltötte aztán még nem volt időm kipróbálni.

[ Szerkesztve ]

Nexus 5x > Pixel 4a 5G \\ AMD Ryzen 5800X3D - Gainward RTX 3070 Phoenix \\ Asus Zenbook 14 Oled UM3402YA \\ Playstation 5 \\ DJI Mavic Mini \\ Nintendo Switch Neon v2 \\ Steelseries Arctis Nova 7 \\ Steam/Origin/Epic Games Store/GoG/Ubi Connect: Hopkins955

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.