Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Tomi_Sci


Tomi_Sci
őstag

Igen igen igen igen!! The best. Imádom azt a játékot :)

Hirdetéseim: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/tomi_sci/index.html

(#2) Gregorius


Gregorius
őstag

Persze. Aztán majd a világgazdasági válsággal kell benne vérre menő harcba szállni és a gyűjtői változat neve Obama Edition lesz...

Ha belegondolok, hogy a C&C Generals pusztán azért létezik, mert a Tiberian trilógia harmadik részének túl silány lett volna, nem várok túl sok jót.

(#3) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Ez volt az a második RTS az életemben amiben piszok sok skirmish-t lenyomtam (a RA1 volt az első).
Én várom, mert iszonyat le tudott kötni.

Gregorius: Honnan veszed, hogy azért született, hogy a C&C Tájbérium alatt lappangó űrt betöltse? Szerintem baromi jó, hogy kitalálták, mert ilyen modern éra RTS nemigen volt még. (no offense) :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#4) TheDragon007


TheDragon007
senior tag

A Generals egyike azon kevés RTSeknek, amelyek annyira le tudtak kötni, hogy még multiban is játsszam őket :B , tehát ha lesz folytatás, én várom...

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#5) PAtr0n válasza TheDragon007 (#4) üzenetére


PAtr0n
addikt

Olyan vagy mint az influenza. Előbb-utóbb, mindehol felüti a fejét :DDD
Multiban az mit takar? Haverokkal lan-ban, vagy neten? Mi iszonyat sokat toltuk hálóban. Egyik gyereket mindig meg kellett verni, mert CS-ztünk kb. fél órát, oszt már kajabált, hogy: Dzsenerálszozzunk mááá!! Volt amikor engedtünk neki, de sokszor tovább büntettük a CS-ben :) Szemétláda mindig AIR-general volt, és mindig szopatott a repcsikkel. Én meg, mint mindig Tankokkal tapostam szét az agyát. Volt egyszer olyan, hogy nem vette észre, a nagy magabizotsságtól, hogy a bázisától nem messze kb. 100 Hum-veet gyártok. Impresszív győzelem volt. ;]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#6) TheDragon007 válasza PAtr0n (#5) üzenetére


TheDragon007
senior tag

Most épp egy csajozós totyikban kell helyreráznom egyeseket, ezért lett időm ide is írni ;]

Igen, LANpartikon kötelező volt a Generals, meg a CS source is, meg stb. ;) Néha csak úgy a hétvégéken is összeültünk két-három haverral nyomni a generals zero hourt, nagyon durva idők voltak :DDD

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

(#7) Nunder


Nunder
őstag

Számomra a C&C sorozat egyik legjobb játéka volt a Generals. A játékélmény nagyon jó volt és a történet is jól volt megszerkesztve. Csak örülni tudok neki hogy elkezdik fejleszteni a 2. részt.

“It's the job that's never started as takes longest to finish.” // blackbird3dworks.hu

(#8) PAtr0n válasza TheDragon007 (#6) üzenetére


PAtr0n
addikt

Sok olyan topic van, na de vajon melyikről is van szó? :U

Azt hiszem az uccsó lanparty számomra kb. 2 éve fejeződött be. Valahogy már nem hajt az a valami :) Pedig ott aztán lehetett szakadni a röhögéstől. Imádtam.
Most már csak öregesen, néha végitolok egy game-t, vagy előszedek egy régit, és ugyanezt teszem vele. Már netre sem mászkálok jáccani. Túl jó vagyok, útálnának ;]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#9) TheDragon007 válasza PAtr0n (#8) üzenetére


TheDragon007
senior tag

"Sok olyan topic van, na de vajon melyikről is van szó?"
Megsúgom: mindketten elég sűrűn látogatjuk mostanában... (na jó, tudom hogy csak poénból írtad :DDD )

Számunkra egyértelmű, hogy a világon a magyar nők a legszebbek, de lássuk be, ezt minden nemzet így gondolja, de csak mi tudjuk, hogy nekünk van igazunk. -by Bocha

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.