Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Nagyon várom már, ha minden jól megy az elsők között szeretnék lenni aki megveszi... ;)

(#2) raskolnikoff


raskolnikoff
őstag

Azér kíváncsi leszek tud-e majd többet mint a 3 vagy csak egy felvarrt kiegészítésnek fog tűnni, szokásos küldetésekkel...

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

(#3) InVino86


InVino86
aktív tag

Jaja énis várom már, már jól jönne egy nagy kaliberű RTS :)

(#4) Dany007


Dany007
veterán

Uh, hát ez most meglepett... =/
A hangok kb ugyan azok... A hangszínek mások, és iszonyúan hadarnak benne... Persze lehet csak én hallom rosszul, de ez nekem nagyon gázosnak tűnik.

(#5) #65675776 válasza InVino86 (#3) üzenetére


#65675776
törölt tag

Ez pont nem tűnik annak. Elég csúnyán leépült a TS óta a széria...

(#6) Narxis válasza raskolnikoff (#2) üzenetére


Narxis
nagyúr

Kizárt, amióta EA felvásárolta a Westwood-ot, azóta szenved az egész sorozat. Semmi forradalmit nem várok a 4-től se, egyszer ki lehet játszani a single-t, multiban talán el lehet vegetálni egy kicsit és aztán gyorsan elfelejtjük. Mondjuk nekem bőven elég, de a gamer oldalakat olvasgatva a legtöbb embernek nagyobb igényei vannak és mindig reménykednek, hogy valami szuperjó játékot ad az EA. :)

Thanos was right.

(#7) InVino86 válasza #65675776 (#5) üzenetére


InVino86
aktív tag

Reméljük a legjobbakat majd.

(#8) #85552128 válasza Dany007 (#4) üzenetére


#85552128
törölt tag

Mit vársz tőle, hisz BÉTA!!!
Először nem a hangokat fogják felvenni, hanem a játékot fejlesztik, így volt a RA3-nál is, egy csomó hang nem került bele, meg volt ami a RA2-ből származott.

(#9) Ren Hoek


Ren Hoek
veterán

Hát nemtudom, eddig vártam, de most valahogy :/ ... az a Stealth repülő totál gáz mozgású, meg mik voltak azok a füst puffok a levegőbe kilőve? Hangok meg elég gyengék... Jó az előző TS-el nem játszottam, szóval csak a régi 2d-st vettem alapul... Hangulatból 0% maradt :(

[ Szerkesztve ]

(#10) tdd587


tdd587
őstag

Hát erre egy szó van: fos. Hol van az a qrva tiberium? Most komolyan ez a trágyaszínű puszta zéró tereptárggyal a táj? Egy, azaz egy, azaz egy 6x6 méter alapterületű épület a bázis? 2009-ben megint visszatértünk oda, hogy a tank, meg a lépegető úgy fordul, hogy egyszer csak beáll abba az irányba, amerre haladni akar. Ezek a dune2 óta nem láttak forduló páncélost, vagy mi van? Mi ez a szar EA?

Life is too short for boring Hi-fi. Danes don't lie.

(#11) #65675776 válasza Ren Hoek (#9) üzenetére


#65675776
törölt tag

Normálisan a légvédelmi lövedékek robbanni szoktak bizonyos magasságban.

[ Szerkesztve ]

(#12) Ren Hoek válasza tdd587 (#10) üzenetére


Ren Hoek
veterán

EA mindent elk*r... :( Nekem utóbbi időben egyik játékuk sem tetszett. Főleg a folytatásoakt cseszték el.

(#13) Archer


Archer
őstag

Ok, hogy beta de engem nem igazán győzött meg. Eléggé az érdektelenségbe süllyedt nálam ez az egész C&C sorozat. Nemrég játszottam végig a Red Alert 2+Yuri-t újból, még mindig ugyanúgy élveztem mind megjelenésekor de ennek még a demóját sem tölteném le, nemhogy ~10k-t kiadjak érte ha most megjelenne, annyira nem tudott felcsigázni a videó :(

Beszélni már gyerekkorában megtanul az ember. Hallgatni csak sokkal később.

(#14) raskolnikoff válasza Narxis (#6) üzenetére


raskolnikoff
őstag

Na jó de még a 3 is nagyobb előrelépés volt mint ez a 3hoz :F

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a fényt az alagút végén. A kellemetlenségért elnézést kérünk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.