Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Csabroncka


Csabroncka
addikt

Releváns teszt még:
Get Out With The Kids

Videó

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#2) nullpoint


nullpoint
senior tag

Az "ajánlott" logót nem a ph saját tesztjeinél használja? Megtévesztő ha valaki olvassa és azt hiszi a prohardver ajánlja... Persze ha fizetett hirdetés akkor lényegtelen.

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#3) Csabroncka válasza nullpoint (#2) üzenetére


Csabroncka
addikt

de, levettem bár nem szóltak...

"in medias res"

(#4) Mustaros válasza nullpoint (#2) üzenetére


Mustaros
aktív tag

De a cikk irója szerint lehet ajánlott a termék, vagy nem? ;]

(#5) ROBERTOH


ROBERTOH
őstag

Miért nem Quecha-t választottál?
Pl ezt vagy ezt?

ez a kedvenc aláírásom

(#6) nullpoint


nullpoint
senior tag

De, csak akkor a logót cserélni kell Csabroncka-ra :DDD

kdvsdmnkrvndttrlgsdnhzzszlsmt

(#7) vans?


vans?
őstag

Nekunk MacKenzie Blackout 4 van, nemreg voltunk vele eloszor kempingezni. Sajnos kilyukadt a ponyva, amikor lefektetve odebbhuztuk, ezt leszamitva tok jo sator.

hábm bábm

(#8) Somatom válasza ROBERTOH (#5) üzenetére


Somatom
veterán

Mindkettő üvegszálas. Nekem is az a tapasztalatom, hogy a rudazat adja meg magát leghamarabb.

vans?:
Én mindíg rakok a sátor alá ponyvát. Inkább az sérüljön, az legyen dzsuvás.

[ Szerkesztve ]

Samsung XCover 6 pro, Tab S7+ 5G

(#9) Csabroncka válasza ROBERTOH (#5) üzenetére


Csabroncka
addikt

Szerintem te is látod a képek alapján, hogy ez más kategória, nem lebecsülve a Deca saját márkáját. A konyha sátrunk Quecha Aprenaz, a cipzár 3 év után kezdi megadni magát, megvannak a gyenge pontjaik.

"in medias res"

(#10) Csabroncka válasza vans? (#7) üzenetére


Csabroncka
addikt

Ahogy előttem is írták szükséges az alátét fólia, a ki és össze csomagolást is megkönyíti, védi sátrat.

"in medias res"

(#11) joghurt válasza Csabroncka (#9) üzenetére


joghurt
addikt

Nemtom, nálunk egy Quechua 6.3 szolgál sok éve, probléma nélkül. Nem az alagút alakú, hanem a négyzetes "nappali" három oldalán levő hálófülkés. (Már nem kapható.)

A tej élet, erő, egészség.

(#12) Csabroncka válasza joghurt (#11) üzenetére


Csabroncka
addikt

Nekem alapvetően az üvegszálas rúdból lett elegem, a felfújható verziótól pedig a mai napig tartok. Ár/értékben a Deca termékei viszont abszolút nem rosszak, erről írtam a sátras cikkben is, nekünk is van jópár Quecha cuccunk.

"in medias res"

(#13) vans? válasza Csabroncka (#10) üzenetére


vans?
őstag

Igen, tanultunk belole, volt is nalunk, csak valamiert nem tettuk le...

hábm bábm

(#14) kopi72


kopi72
aktív tag

ki tud 70 cm szeles reszen aludni? A manok??? :-))))) (nem vagyunk egerek vagy patkany gyerekek!) 3 szemelyes popup satrat vettem, h egyaltalan elferjek :-) Hu az is mar majdnem duplajara dragult

[ Szerkesztve ]

Magyarorszag a mosoly orszaga. Akar kiskoruton akar nagykoruton elmenygazdag utazasban lehet resze!

(#15) b.


b.
félisten

Jó kis írás lett sok hasznos információval. :K

"A számítógépek hasznavehetetlenek. Csak válaszokat tudnak adni." (Pablo Picasso) "Never underrate your Jensen." (kopite7kimi)

(#16) mirci18 válasza kopi72 (#14) üzenetére


mirci18
addikt

Például én.
Pedig megütöm a 140 kg-ot.
Mi Quechua 4.1-el kezdtük az meg csak 60 cm széles..
Hárman kényelmesen elfértünk benne.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#17) mirci18 válasza ROBERTOH (#5) üzenetére


mirci18
addikt

Azért mert a Quechua a belépő szint.
Az alatt már az alj nélküli sátorok vannnak.
Ez a Coleman meg prémium minőség.

Nincs annál gonoszabb ember mint aki az előtt jó volt de egy másik gonosz őt is gonosszá tette.-BSTH

(#18) - = Zk = -


- = Zk = -
félisten

az ott Kisoroszi(szigetcsúcs) lenne a képen?!

" Persze, ha elég ideig torzítasz egy "nézőpontot" akkor előbb-utóbb találsz hozzá igazságot. " , "A minőséget meg kell fizetni,minden másra ott az AMD!!! " " Pontosan. Különben is, akkor jó, ha nekünk jó. Ha mindenkinek jó, abban mi a jó" by Zebra

(#19) Csabroncka


Csabroncka
addikt

Szerintem az lejjebb van, ez a dömösi nagy szikla, amit a Duna patkó alakban kerül. Innen még Visegrád sem látszik, kb 1km-rel lejjebb kell menni a folyón. Kimész a kempingből egyből a Duna-partnak.

A második kép pedig észak-keletnek néz az Ipoly medencére.

[ Szerkesztve ]

"in medias res"

(#20) V.Stryker


V.Stryker
nagyúr

Jó kis cikk lett. Sokat sikerült pótolni a felületes tudásomra. :)

Nekem egy dechatlonos 3 személyes van, amelyet szinte csak motoros találkozók alkalmával használok. 186cm/108kg-val épp, hogy keresztbe elég. Bár voltam a feleségemmel is vele, elfértünk.

Nekem őszintén szólva a matraccal van szívás. Vettem önfelfújost, de kényelmetlen volt és keskeny. Most van ez a felfújhatós kétszemélyes, de ezzel meg az a bajom, hogy minden nap picit enged. Reggel felfújom, másnap reggel mikor kiülök a szélére cipőt felvenni, már megint szinte a földön ülök. Ráfújok, egy napig megint jó. lehet nem is enged, hanem tágul. Bárhogyis... sz@r.

Sajnos jobb ötletet itt se kaptam. Vagyis te...rákívántam egy 7,5-10cm vastag önfelfújósra 65-70cm szélesre, de rohadt drága.

Hiába, nekem a sátrazás még mindig a low budget kempingezést fedi. Én tök jól elvagyok puritán körülmények között napokig. Most is simán elvoltam egy hengertáskával 3 napig, amiben a sátor is benne volt és vittem, mint utólag kiderült, felesleges motyót is.

Most nagyon vinném a gyerekeket, de ahogy összematekoltam ,hogy normális minőségben mi minden kéne.... el is ment a kedvem. :DDD

[ Szerkesztve ]

Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.