Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) 7


7
addikt

Jó volt olvasni :)
Majd érdeklődöm egy másik ismerősömnél is, milyen volt. :K

(#2) philoxenia válasza 7 (#1) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

Jó írás. :)
A mi időnkben még csápoltunk a felemelt kezünkkel, ma a kamerás mobil a módi...? :D Lassú számoknál gondolom a kijelzőket kell bekapcsolni öngyújtó helyett....

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#3) 3psilon válasza philoxenia (#2) üzenetére


3psilon
aktív tag

Nem, nem világítani kellett, hanem felvették... Kb. minden harmadik ember próbálkozott, volt aki fényképezővel videózott, volt, aki mobillal kamerázott vagy épp hangjegyzetbe próbálta felvenni. Egyébként én is próbáltam, és nagyon rossz minőségű a hang amit felvesz, szóval szerintem nincs sok értelme.

A kedvenceim azok voltak, akik hátrafele vakuztak, az olyan jófej... :DDD

Specs: Ryzen 7 5800X, 48Gb RAM, RTX 3060Ti 8Gb, Fedora Linux | Kawasaki ER-6F 2006

(#4) philoxenia válasza 3psilon (#3) üzenetére


philoxenia
MODERÁTOR

A lemzborító alapképének festőjéről és a festményről.
Miért ez került a borítóra? Lehet tudni?

Később általában nem értek egyet azzal, amit korábban leírtam. Ehhez néha évek kellenek, néha percek csak...

(#5) Kroni1


Kroni1
veterán

Nagyon jó koncert volt! :C

(#6) v.tom válasza philoxenia (#4) üzenetére


v.tom
őstag

Mármint a Delacroix festmény? Passz, szerintem ezt tőlük kéne megkérdezni.

(#7) Ősember


Ősember
őstag

egy zenekar megbecsülése nem abbol látszik, hogy azok, akik képesek érte 15k-t fizetni mennyire élvezik, hanem hogy mennyien képesek érte kifizetni 15k-t. tehát.. mennyien voltak?

ps.: mennyi ideig játszottak?

[ Szerkesztve ]

______________________________________________________________________ www.rambazar.com - G.Skill minden szinten - 8GB DDR3 15.000Ft alatt!

(#8) Sirpi


Sirpi
senior tag

Csatlakozom én is, hihetetlen jó volt, bár én ülve hallgattam a haverjaimmal (hátul). Felejthetetlent nyújtottak a fiúk. Egyébként, hogy a kérdésre is válaszoljak, 1-2 üres széktől eltekintve teltház volt, és 9-től majdnem 11-ig tartott a show. Mondjuk az első számnál nem kellett volna kiégetni a szemünket a brutális fehér lámpákkal, a többinél már nem voltak ilyen problémáink :)

Hazudnék, ha cáfolnám annak tagadását, hogy ez az ital nem nélkülözi a koffeinmentesség megnemlétének hiányát. Na most akkor van benne koffein, vagy nincs?!

(#9) adam182


adam182
csendes tag

nagyon jó koncert volt, mi is nagyon élveztük. a képed alapján, már amennyire meg lehet ítélni, pár méterre voltunk tőled :)

www.freestylefoci.hu www.tarkaret.hu

(#10) Bocha válasza Ősember (#7) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Az Index szerint 15.000-n voltunk, ugyanakkor Chris Martin emlékeim szerint az egyik számba a "sixteen thousand hungarians" szóhármast fűzte bele, de a lényeg, hogy nagyjából ennyien. Egy és háromnegyed órát játszottak, előtte volt valami hulladék előzenekar, tehát 11 előtt lett vége a mókának.
Egyébként nem került az összes jegy 15.000-be, de tényleg meglepően sokan voltak. Én mondjuk véletlenül kerültem oda ingyenjeggyel, de hatalmas volt, voltam már pár nagy koncerten, de ehhez hasonló kaliberű látványshow-val még nem találkoztam, profi munka volt, nagyon élveztem.

mod.: én lefotóztam a lepkéket, íme: [link]

[ Szerkesztve ]

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#11) Kroni1 válasza Bocha (#10) üzenetére


Kroni1
veterán

"...Steve Martin emlékeim szerint az egyik számba... "

Nahát, én azt hittem, hogy az Chris Martin, nem tudtam, hogy a komikus Steve Martin ilyen jól néz ki élőben, ráadásul a hangja se rossz. ;)

Csak vicceltem, tudom, h véletlen elírás volt.. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#12) Bocha válasza Kroni1 (#11) üzenetére


Bocha
HÁZIGAZDA

Kösz kösz... :) Igen, éjjel háromnegyed négykor, HTC Viva cikk befejezés után kicsit összefolytak a gondolatok. Javítottam. :C

Szenzor minden csütörtökön 15 és 16 óra között a Trend FM-en (Budapesten 94,2 MHz). / Game On minden szerdán 15 és 16 óra között a Radiocafé 98.0-n

(#13) adam182 válasza Bocha (#10) üzenetére


adam182
csendes tag

jó a fotós is, de ez még szemléletesebb...most találtam
http://www.youtube.com/watch?v=PLSzP6EBpRY&feature=related

www.freestylefoci.hu www.tarkaret.hu

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.