Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) GrooveHero


GrooveHero
addikt

Hellooo!

A Company Of Heroes a kedvenc játékom, képes vagyok előtt órákat eltölteni, de a Tales Of Valor kampánya megmondom őszintén, kicsit lehangolt. Csupáncsak 1 missön, 1 pálya, és 4-5 alrész, kampányonként?
Amúgy a skirmisht még nem próbáltam és a másik 3 új multi módot sem, ezeket a jövő héten pótolom :))

De azért hatalmas gratuláció a készítőknek, megint sikerült letenni vmit az asztalra.
Szóltak pletykák egy Company Of Heroes 2-ről is.Kíváncsi lennék rá.

Én bízom a fiúkban. :R

[ Szerkesztve ]

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#2)



aktív tag

sok jót hallottam a játékról.
ezekután meg bekellene már szereznem :DDD

Már 16 éve itt :)

(#3) marcias


marcias
őstag

Huhuhú, ezt már nagyon vártuk! :DD

Steam: marcias88

(#4) Grave Digger


Grave Digger
csendes tag

A CoH egy nagyszerű játék, szívesen játszanék az Opposing Fronts kiegészítővel is, de sehol sem lehet kapni. :( Esetleg nem tudja valaki, hol lehetne beszerezni?

(#5) Quent1n válasza Grave Digger (#4) üzenetére


Quent1n
senior tag

eBayen tuti beszerezhető, de sztem Steamen is megveheted. Emellett pedig érdemes böngészni itt az aprós topikot én is ott szereztem.

ToV -ról annyit, hogy szép meg jó csak ez nagyon karcsú. Meg fogom venni, mert imádom a játékot de vannak nagyon fájó hiányosságok még mindig. Sajnálom, hogy nem a lényeges dolgokkal foglalkoznak a Relic-nél hanem az a cél, hogy megint legyen mit eladni, az másodlagos, hogy milyen minőségben.

Ha a fényt akarjuk, el kell fogadni az árnyékot is...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.