Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) jedis


jedis
senior tag

I7-8700K -t laposba ? :F Terhelve éhesebb egy 1800X-es Ryzánál ! :Y

Ha az autópályán haladván, egyszer csak vészjósló mennydörgést hallasz magad mögött, és hátratekintvén egy nagy feketeség közelít feléd ezerrel, ne hidd azt hogy egy viharfelhő vett üldözőbe !

(#2) #16939776 válasza jedis (#1) üzenetére


#16939776
törölt tag

Marketing értéke van, a TDP limitre/időre bármit beállíthat a gyártó.

(#3) Madárpók válasza jedis (#1) üzenetére


Madárpók
aktív tag

Ezekbe laposokba nagyon masszív hűtést szoktak bepréselni, nehezek és vastagok is, viszont normális hőfokon járnak. De ezzel lehet kemény fába vágták a fejszéjüket, talán ha gyárilag kupak nélkül van beszerelve a CPU akkor nyernek vele annyit, hogy hűthető legyen.

(#4) x_o_n válasza jedis (#1) üzenetére


x_o_n
veterán

Nem ritka a dupla táp már :) amugy tényleg massziv dögök,énmaximálisan meg voltam elégedve a Clevoval

(#5) Lacok


Lacok
őstag

Nem fukarkodtak a hardverekkel de gondolom az ára is ennek megfelelő lesz.

"Errare humanum est, sed in errare perseverare diabolicum"

(#6) józsi9995 válasza Lacok (#5) üzenetére


józsi9995
tag

Úgy is van, majd ha megjön az ára szépen eldönti magának, hogy asztaligép-helyettesítő-e vagy sem. Az árát is helyettesítse egy az egybe, ne csak a teljesítményt.

(#7) Graphics válasza józsi9995 (#6) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

Rakd össze ugyanezt egy PC-be :) Lehet olcsóbb lesz, de ha egyikre nincs zsé, a másikra se biztos ,hogy lesz.

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

(#8) Peter13 válasza Madárpók (#3) üzenetére


Peter13
senior tag

"talán ha gyárilag kupak nélkül van beszerelve a CPU" - szerintem erre jó esély lesz, bár biztosat természetesen csak a termékek megjelenése után tudhatunk majd.

nekem egyébként biztos sok lenne egy ilyen (jobban szeretem az optimalizált cuccokat, mint az abszolót csúcsot képviselőket), de dícséretes a Clevo-tól hogy ilyen gyorsan reagálnak (meg egyébként is szeressük' őket: már a második lapost nyúzom tőlük, nagy-nagy megelégedéssel :K )

"No, I'm not immortal: I'm just not good at dying..."

(#9) CsabyB


CsabyB
csendes tag

az, hogy asztali gép helyettesítő az nem azt jelenti, hogy otthon az asztalra inkább ezt vedd :N
hanem azt, hogy notiba "amit cipelsz magaddal" kaphatsz olyan teljesítményt amit az asztali gépek tudnak.
lehet vaskos és nehéz egy normál notihoz képest de sokkal kisebb és könnyebb az asztali géphez képest.
próbáld magaddal vinni az asztali gépedet vagy próbálj egy jót lanpartizni a haverodnál alap notival.
ezekre a problémákra jó egy ilyen noti.
Nekem annó az Acer Aspire 8935g-m volt mert sokat jártunk össze gémpartizni és amég mindenki az asztali gépét hurcibálta addig én a honomalá csaptam és annyi.
Igaz drága volt, de nekem megérte. Akinek nincs rá pénze annak persze nem éri meg, de az az asztali gépébe sem ilyen kategóriában vásárol cuccokat.

(#10) józsi9995 válasza Graphics (#7) üzenetére


józsi9995
tag

jah kérem, ha nem szempont az ár akkor meg se szólaltam.az meg érdekes, hogy ha drágábban nem tudom megvenni akkor olcsóbban se.

(#11) CsabyB válasza józsi9995 (#10) üzenetére


CsabyB
csendes tag

másik alatt gondolom nem az olcsobbat értette, hanem asztali/noti egyikmásikát:)
felsőkategóriás gépnél kinek hol számít a pénz???

8700k 64gb ram gtx1080sli 2xM.2 ssd....stb...stb... ha erre asztaliba van pénzed, akkor valszeg nem éppen fillérre annyi van csak, így ha sokat utazol és jó lenne ha nálad lehetne ez a teljesítmény, akkor ha még rászánsz 10-20%-ot mondjuk akkor cipelheted is.

(#12) Graphics válasza CsabyB (#11) üzenetére


Graphics
Jómunkásember

:R

EAGET 1TB SSD review - https://logout.hu/bejegyzes/graphics/eaget_s600_1tb-os_ssd_aliexpressrol_kihagyhatatlan.html

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.