Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Carlas


Carlas
senior tag

Nekem is van egy másodlagosan, és nagyon jó cucc, ennyiért nagyon jó vétel volt. Alapból egy Steelseries Siberia V2 usb frost blue-t hasznalok, de masodiknak ezt és brutal kényelmes és szépen szól, masszív. ennyiért hibátlan vétel volt,

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#2) Tsebacsi


Tsebacsi
nagyúr

Kiváló írás Bulitt! Köszönjük! :R

Minél Több Embert Ismerek, Annál Jobban Szeretem A Cicáimat!

(#3) Bulitt válasza Tsebacsi (#2) üzenetére


Bulitt
őstag

Köszönöm :R

(#4) SRII


SRII
őstag

remek kis szösszenet! köszönjük! :C

Légy önmagad! Mindenki más már foglalt!!

(#5) gebro


gebro
aktív tag

Köszi a cikket. :R

(#6) Xero válasza Carlas (#1) üzenetére


Xero
nagyúr

Már az előző fejhallgató logout topicban is összeakadtunk, de egyre inkább összevonom a szemöldökömet a commenteid láttán. :U
Ennyi pénzből azért klasszisokkal normálisabb fejeseket lehet kapni. Persze azokról lespórolják a gamer feliratot és a mikrofont, cserébe normálisan szólnak az árukhoz mérten. ;]

(#7) Carlas válasza Xero (#6) üzenetére


Carlas
senior tag

Nem kell olvasni :) A gamer füles nem másra van. Teljesen más tészta. Itt a mikrofon minősége stb is számít ami egy rendes zenei fejes nincs. Illetve hangban is más, én próbáltam sennheisert gépre, meg sony, meg beyer de egyik se szólt úgy játék közben. Zenében más de játékban nem volt jó. A másik topikba is leírtam a Gamer fejes nem annyiban térnek el, hogy ráírnak egy feliratot másra használják ennyi, felesleges ezen vitázni, ha igy lenne mindenki simát venne, mindkettőt másra használják. Mint ott is írtam (Steelseries Siberis v2 frost blue-t használom, meccseken stb, a CM sonuzt meg amikor videót veszek fel, tesztelek stb.) Zenére nem ezeket. Sztem ne kezdjük újra, felesleges. Köszönöm :R :R

[ Szerkesztve ]

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#8) Xero válasza Carlas (#7) üzenetére


Xero
nagyúr

Azért majd nézd meg milyen driverek vannak a gamer fejesekben. Ha nincsenek külső zavaró zajok, akkor egy nyitott fejesnél jobb megoldás játékra nincsen. Még azt is meghallod, ha a pálya túlsó végén elfingja magát az ellenfél.

Viszont itt a cikkben külön megjelent a film és zene mint igény. Innentől végképp nincsen semmi értelme egy ilyennek. Ez lett volna itt a lényeg. Na de részemről ennyi.

(#9) F_Zolee


F_Zolee
veterán

"Időt és némi plusz költséget (hangkártya), sajnos rá kell fordítani a maximális élvezetért."

Sosem értettem azt ha valaki vesz egy "normális" hangfalat/fejhallgatót miért az alaplapi hangkártyával használja(és persze a konfigja ára se 5 számjegyű) mikor köztudottan sokkal silányabb minőséget hoz ki belőlük.

(Ez nem neked szól, általánosítok.)

[ Szerkesztve ]

(#10) Bulitt válasza Xero (#8) üzenetére


Bulitt
őstag

Senki nem hasonlítja a játékos fejhallgatókat a zenei fejhallgatókhoz. Értelmetlen. Más felhasználási területre készültek. De nagy általánosságban a felhasználók nem tartanak 2-3db fejhallgatót a számítógépükhöz csak azért mert az egyik csak játék, a másik pedig zene+film. Aki előnyben részesíti a zenei élményeket, az valószínűleg abból a kategóriából választ fejhallgatót, és vesz hozzá külön egy mikrofont. De ettől függetlenül nem lehet figyelmen kívül hagyni ezt a felhasználási területet sem. Pont a fentebb írt soraim miatt :)

Nekem is van még egy fejhallgatóm, de azt csak telefonhoz zenére használom, semmi másra. :K

(#11) Xero válasza Bulitt (#10) üzenetére


Xero
nagyúr

Egy jó hifi fejes játékra is jobb, az ár/értékről nem is szólva.

(#12) Carlas válasza Bulitt (#10) üzenetére


Carlas
senior tag

Hagyd értelmetlen. :R :R :R

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

(#13) Xero válasza Carlas (#12) üzenetére


Xero
nagyúr

:DDD :U :P

(#14) Bulitt válasza Carlas (#12) üzenetére


Bulitt
őstag

Nem feladatom vagy kötelességem meggyőzni bárkit is az igazamról, vagy pont ellenkezőleg :) Az ember általában akkor is azt veszi, ami neki a legjobban tetszik :DD

(#15) Carlas válasza Bulitt (#14) üzenetére


Carlas
senior tag

:R :R :R Ez így van.

Több mint 15 éve a Hardveraprón!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.