Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) spuros


spuros
őstag

De jól néz ki...

(#2) Keksz03


Keksz03
senior tag

nagyszerű ház, nagyon tetszik az új stílus, a 4 USB a front panelen, megmaradt a plexi oldallap és a rácsos eleje! egy darabig Scout házam volt és nagyon szerettem! az ára is barátságos sztem!

szívesen látnék már egy hasonló stílust csak mATX vagy ne adj Isten ITX méretben kis fogantyúval meg plexivel amolyan mini LAN party-s erőmű style-ban! :D

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23+ 512GB / LG CX 48" OLED / PS5 / Ryzen 5 5600X, 16GB, RTX 3060 Ti

(#3) FatalEror


FatalEror
addikt

Nagyon jó,csak fölülre kár volt körperforált lemezt rakni a méh sejt alá. :O
Ő illetve nem tudom,hogy miért nem középre raknak egy fogantyút,hogy komfortos is legyen ne csak dizájnos.

[ Szerkesztve ]

HardCore is my LifeStyle

(#4) blaca83


blaca83
őstag

Nekem is tetszett, jó kis mázzal állt elő a CM ismét, DE a jelenlegi Haf-X 942-ess házamat nem cserélném le semmire!!! ;] :P ;)

A technika eszköz. Egy gép. Amely nem ad semmit, és nem vesz el semmit. Az ember az, aki a technikával rombol vagy épít.

(#5) Radványi válasza FatalEror (#3) üzenetére


Radványi
aktív tag

Harom fogasi pont van a felul ketto oldalt egy pedig keresztbe kozepen ami komfortos mivel a sulypont kozepre kerul illetve a kezfejed elore nez mint normalisn igy nem kell kicsavart csukloval cipelni.

(#6) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Egész jól sikerült ez a ráncfelvarrás.Dupla 12cm-es venti hely a tetőben és az oldalplexin a szintén dupla 12-es hely egymás mellett jó ötlet és hatékonyabb mint a régi elrendezése.
Nekem tetszik :K

(#7) FatalEror válasza Radványi (#5) üzenetére


FatalEror
addikt

Igazad van jutott egy középre is,90 fokkal elfogatva.

HardCore is my LifeStyle

(#8) PeetR


PeetR
aktív tag

Jól néz ki, 99 dodóért jó vétel szvsz :K .

(#9) Physicist03


Physicist03
senior tag

Bejövős és az ára is korrekt :K

(#10) Apika


Apika
Közösségépítő

Egészen korrekt lett ez a ház! :K

(#11) Georg17


Georg17
tag

Videó a házikóról: [link]

(#12) Silentfrog


Silentfrog
veterán

Nagyon hasonló házam van de sajnos pormágnes! :)

(#13) Payskin


Payskin
tag

Na, ez derék frissítés volt! A cikk nem említi, de a tápegység alá kivehető porszűrő került! És én az oldalról nézős képen látok a vinyóketrecek előtt is 2 ventilátort (de csak jövő héten lesz meg a szemüvegem, úgyhogy bármi is lehet :-P). A videóból egyértelmű, hogy nincs benne elől venti. Ezt mondjuk nem értem, a Scoutban 3 is volt.

Nyár elején volt 3 éves a Scoutom, imádtam, amíg ki nem derült, hogy kicsi a felső kábelelvezető luk a nagy tápcsatihoz, és valamelyik előlapi csatlakozója allergiás a gyapjúpulóverre -- reseteli a gépet 1 méteres körzetben. Egy ideje üresen áll szegényke.

Csere lesz ebből, nagyon úgy néz ki.

[ Szerkesztve ]

(#14) kromatika


kromatika
veterán

jó ház jó áron.

(#15) albert8


albert8
addikt

Egyre csúnyábbak ezek a CM házak, sajna...

Flickr----https://www.flickr.com/photos/113522384@N02/? -----------------------------------Krumplistészta----https://krumplisteszta.wordpress.com/

(#16) banhammer


banhammer
veterán

Csecse kis házikó.

\m/ Minden lehetséges, kivéve forgóajtón átsíelni... \m/

(#17) Ł-IceRocK-Ł


Ł-IceRocK-Ł
addikt

Nem rossz, de nem is jó.

"lol, rock, te egy kib*szott médium vagy. mit médium, HARD " by FireKeeper

(#18) Destructo


Destructo
aktív tag

Jól néz ki!

(#20) tatabánya


tatabánya
senior tag

nagyon tetszetős, lehet átugrottam, de mikortól lesz nálunk is elérhető?

(#21) Muszi05


Muszi05
csendes tag

Tesztelés a házikóról:

[link]

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.