Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) dobragab


dobragab
addikt

-

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#2) jaffa 2843


jaffa 2843
Ármester

"Tudom, a DA 3.5G-nek jelentek meg utódai, de azok a 20k+-os kategóriában versenyeznek."
És semmi pluszt nem nyújtanak :D

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#3) Vanir


Vanir
veterán

Köszönjük a tesztet! :R Nagyszerű lett (csak a szokásos :D ).

(#4) Franklin


Franklin
addikt

Uram, le a kalappal! Így néz ki egy egérteszt!

Well done!

(#5) gtamate2


gtamate2
veterán

Grat :R
Jó cikk lett, amikor megláttam jobb felül hogy CM Alcor már sejtettem hogy a te kezed lesz a dologban (legalábbis reméltem :) ) A pingvinezés ill, a kkp-s linkelést kihagytam volna mondjuk belőle.

Nekem a kinézete valahogy nem jön be, ezzel a logóval, valahogy a Razernek jobb sokkal a designja, szóval én inkább az Ebayes megoldást választanám. Amúgy az ára nagyon rendben van a garancia mellett. Durva hogy 1000 Hz-en is stabil.

Amúgy csak nálam nem jön be pár kép, csak úgy ha rákattintok?

*Sn0w

(#6) Yodamest


Yodamest
addikt

Jó kis teszt, viszont maga az egér fos. Megláttam a talpait már fogtam a fejem, azok a kis gagyin ragasztott talpak 1 év után tutira elfognak engedni és leesnek. De ez most csak egy hirtelen kiragadás, eleve ne vegyetek CM perifériákat nem jók. A CM régen nagy név volt, de mára felhígult és már semmiben sem venném meg. Inkább vegyetek egy SS Kinzut tizenpárezerért vagy egy razer deathaddert az egér marad.
Ilyen CM, Thermaltake, Tesoro, Trust, és társaikat kerülni kell, ha teheti az ember.

Ja és ha olcsón kell jó, akkor a Genius még egy vállalható márka, ott érdemes nézelődni.

(#7) dobragab válasza Yodamest (#6) üzenetére


dobragab
addikt

Csak nehogy betévedj egeres topikba :DDD

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#8) jaffa 2843 válasza Yodamest (#6) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

:W

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#9) Kolondrum


Kolondrum
félisten

Én 2003 óta IME3.0-át használok, méghozzá ugyan azt a példányt. Ez sztem sokat elmond. Azóta kapott egy fehér ruhát és új mikrokapcsolókat, de van egy szinte új tartalékban és egy 1.0-ás, igaz arra nem tartok igényt.

(#10) gtamate2 válasza jaffa 2843 (#8) üzenetére


gtamate2
veterán

Nyugi, ha tényleg leesnek egy év után a talpai max lesz pár új vevőd :DDD :DDD

*Sn0w

(#11) Vanir válasza Yodamest (#6) üzenetére


Vanir
veterán

l0l

(#12) Jim Tonic válasza Yodamest (#6) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

A tesztet el tetszett olvasni, tessék mondani? :)

Cikkhez: klassz. Én egy M8000X-et nyüstölök jó ideje, erről is vannak rossz vélemények is, de nekem van mázlim volt, vagy nem tudom, de piszok jól teszi a dolgát. Sajnos a cikkben is említett gumírozott felület ennek is a végzete egy idő után. Egyenlőre nem tudom, hogy újat vegyek, vagy felújítás legyen a vége.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#13) hemaka


hemaka
nagyúr

Jó teszt, bár nem vennék ilyen egeret. :)

(#14) Jim Tonic válasza Jim Tonic (#12) üzenetére


Jim Tonic
nagyúr

vagy mázlim...

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#15) Fitzgerald


Fitzgerald
veterán

Én kb. 2 hónapja váltottam egy teljesen alap Logitech M100-ról Gigabyte M6900 V2-re. Egeres topikban sok szart kaptak a Gigabyte-ok, viszont más helyeken meg szinte csak jót hallottam erről a modellről. Úgyhogy megvettem, és nagyon jól is tettem. 1600 dpi-n használom egy komolyabb szövet paddel, ennyi pénzért teljesen elégedett vagyok vele. Az hogy ilyen okádék fröccsöntött műanyagból van nem vesz el semmit a funkcionalitásából.
Kompetitív fps-t is játszok vele, semmi problémám nincsen...
Jó cuccnak tűnik ez a CM, de én 10k-nál többet nem adnék ki egérre, az már olyan mintha a fogamat húznák.
Nem azért mert nem tehetem meg, hanem egyszerűen nekem nem ér ennél többet egy egér.

(#16) Yodamest válasza dobragab (#7) üzenetére


Yodamest
addikt

Jártam már ott, néha terjesztem az igét :)
De nem akarok én rosszat, próbálom az embereket rávezetni kicsit a minőségi vásárlásra hátha sikerül....

(#17) Evil Snowman


Evil Snowman
őstag
LOGOUT blog

Remek teszt ismét. :R

Tessék mondani a Transformerses hófehérke nem eladó? :B

(#18) zarayg


zarayg
aktív tag

IME 3.0-tól mennyi pénzért válnál meg? :DDD

Telefonszámom: 36-30/935-51-87! || Szépen kérlek! Ha írok PM-et, akkor legyél hajlandó válaszolni rá! Köszönöm.

(#19) ribizly válasza Yodamest (#6) üzenetére


ribizly
veterán

Azért a Tesoro eszközöket én nem sorolnám a kerülendő perifériák közé (bár nekem csak billentyűzetem van, egereiket nem ismerem).

[ Szerkesztve ]

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#20) Racionális válasza Yodamest (#6) üzenetére


Racionális
csendes tag

ha ezt a cm egeret megfogod olyan mintha a menyországot fognád meg

http://logout.hu/bejegyzes/racionalis/szerintem_most_ez_a_vilag_legjobb_egere.html

(#21) dobragab válasza Evil Snowman (#17) üzenetére


dobragab
addikt

Kölcsön kaptam, egyébként Aliexpress-en kapható.

(#19) ribizly

Egy egerük járt nálam, illetve még most is itt van. szégyellném eladni, ilyeneket írtam róla.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#22) Vanir válasza Racionális (#20) üzenetére


Vanir
veterán

A fogás abszolút, de teljesen szubjektív dolog. Nem mindenki szereti pl. a spenótot sem. :) Nem mellesleg egy sz@rgaluska a szenzora...

(#23) VIC20 válasza Racionális (#20) üzenetére


VIC20
őstag

Merre van az a ,,menyország"? A szilikonvölgyben? :U

(Szívesen megfognám...!)

(#24) dobragab válasza VIC20 (#23) üzenetére


dobragab
addikt

[link]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#25) jaffa 2843 válasza dobragab (#24) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

dízgászting

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#26) ribizly válasza dobragab (#21) üzenetére


ribizly
veterán

Jesszus! :)
Mondjuk így megértem a nagy ellenszenvet a márka iránt... De nyugodt szívvel mondhatom a mechanikus billentyűik (már ami a G1N és G1NL-t illeti) rendben vannak. Mondjuk számomra elképzelhetetlen, hogy ilyen egeret valaha is vegyek, mivel eddig sem éppen ezt a kategóriát céloztam meg (Logitech MX500 ->MX518->G500 és most várom a Mionix Naos QG-t).

|•| https://hardverapro.hu/tag/ribizly |•|

(#27) Addel


Addel
senior tag

Jó cikk és az egér is jó lenne max 8-10K ig, de 13k-ért ??? Nagyon nem.
Ennyiért vettem anno( massdropról 46,7dodó, most is) a mionix avior 7000 -et és azzal nagyon nem egy ligában játszanak szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#28) dobragab válasza Addel (#27) üzenetére


dobragab
addikt

Amikor a cikk készült, 9-10k között volt.

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#29) VIC20 válasza dobragab (#24) üzenetére


VIC20
őstag

Jó a megközelítés. Csak az a baj, hogy a fiamnak el kell vennie, mert csak úgy jöhet el a ,,menyország"...

(#30) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Nem rossz kis egér, de ennyiért van jobb is.És ha nem kellenek az oldalgombok ott van olcsóbban a Logitech G100s...
Viszont a cikk most is nagyon jó lett! :)

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#31) dobragab válasza takacsbotond (#30) üzenetére


dobragab
addikt

Nem rossz kis egér, de ennyiért van jobb is.

Két oldalgombbal egy oldalon, 10k alatt? :F

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#32) takacsbotond válasza dobragab (#31) üzenetére


takacsbotond
őstag

Jelenleg 13000Ft, +1000Ft-ért pl ott van a Logitech G302...

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#33) dobragab válasza takacsbotond (#32) üzenetére


dobragab
addikt

Találtam 11500-ért is, bár valóban felment az ára.

Kár, hogy az tenyeres fogásra alkalmatlan. Az is jó egér, de a keresési kritériumoknak nem felel meg. Ja és mitől lenne jobb? :D

[ Szerkesztve ]

Tudom, tudom, akasszak a tökömre egy lámpát, hogy sötétben is tudjak kaszálni.

(#34) takacsbotond válasza dobragab (#33) üzenetére


takacsbotond
őstag

Kinek a pap...

Egyébként én a korrekt garanciájuk miatt szeretem őket.

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#35) jaffa 2843 válasza takacsbotond (#34) üzenetére


jaffa 2843
Ármester

A korrekt garanciát inkább hagyjuk. Milyen kedvük van éppen... Fixit-tel szopjon akinek több édesanyja van mint végtagja...

#### Egeres közvélemény-kutatás | http://goo.gl/forms/egt3lQRWsh ####

(#36) SunMount3r


SunMount3r
nagyúr

Kár, hogy nincs szoftver és hogy a DPI gombok valszeg. csak hardveresek :( ... Majdnem ezt vettem anno a Xornet helyett (volt benne némi tévedés, de ezt most hagyjuk), most már tuti, hogy megérte volna a +4K-t, de akkor ez fért bele, meg átmenetileg megszállt a "kicsit és könnyűt" mánia :U ... Most lenne egy másik jó egerem a G400s mellett... :D

[ Szerkesztve ]

(#37) Imi3estNew


Imi3estNew
csendes tag

Sziasztok!

A cikk jó, az egér se rossz, de mostmár tudom hogy cikk alapján nem érdemes egeret venni :). Én fingertip grip-el fogom az egeret és a cikk alapján úgy tűnt hogy jó lesz, de sajnos nem így van. A baj az hogy túl nagy az egér, csak palm grip-re használható, minden másra kényelmetlen. A xornet-el meg az a baj hogy a jobb oldalán ott van az a nagy kidudorodás, csak nem tudom minek. Pedig ezt hirdetik claw gripesként. Amúgy elég nagy kezem van, szóval nem ez a baj. Rájöhetnének a gyártók hogy claw és fingertip grip-es egereknél nem kell hogy nagy legyen az egér, mert nem azon pihentetem a kezem. Ott van pl a Logitech g pro, ami azon kívül hogy nagyon drága egész kényelmesnek tűnő formája van, bár az adatlap méretei alapján az se sokkal kissebb az alcor-nál, pedig azt is claw grip-esként hirdetik. Bár lehet velem van a baj, mert megszoktam hogy az egér nem ér hozzá a tenyeremhez, csak az ujjaimhoz.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.