Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Jhonny06


Jhonny06
veterán

Szerintem ha nem akarod megvenni a terméket, akkor ne írj neki. Még akkor sem, ha valószínűleg (nem vagyok tisztában a telefonok áraival) igazad van, ezzel csak fölöslegesen vered ki a biztosítékot. Ha annyira szar avagy irreális áron adja, akkor úgyse viszi el senki, rá kell hagyni az ilyenekre.

(#2) ^Clown válasza Jhonny06 (#1) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Nem írt ki árat, érdeklődtem, leírta a telefon állapotát stb., meg hogy 10K az ára. Néztem egy nagyot, de megírtam neki teljesen normális, kulturált hangnemben, hogy az állapota miatt ennyit nem tudok érte adni, amikor meg leírtam mennyire gondoltam, kiröhög és bunkózik. Ez cseszi fel az agyvizemet. Az elszállt árelképzelésekre csak legyintek, de amikor hülyének néznek, bunkóznak, na azt nagyon nem csípem.

Plusz a napokban volt még másik két eset, ez csak a hab a tortán...

[ Szerkesztve ]

(#3) sith7


sith7
nagyúr

Nem kell vele foglalkozni, hirdesse , amennyiért akarja .., skoda 120l - t is lehet hírdetni 4.500.000 - ért, csak senki nem fogja megvenni, mint ahogy ezt a telefont se, ennyiért ... :N

(#4) Tim82


Tim82
nagyúr

Adhatta volna 14k-ért is! :))

"You're going to negotiate with a girl, who thinks she's a space station? - When you put it like that, it does kinda sound crazy." - Audio-GD NFB-11.32 DAC/fejeserősítő eladó - https://tinyurl.com/Tim82HA

(#5) lezso6


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Pedig ők csinálják jól. Türelmesek, kivárnak, amíg egy nem viszi a szart jópénzé egy idióta.

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#6) ^Clown válasza Tim82 (#4) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Annyiért csak az ultrajófejek adják! :D :C

lezso6: igen, ez sajnos így van. Amikor az ember meg finoman felhomályosítja őket, hogy mégis mi a dörgés, utána meg lehülyéz, na akkor ökölbe szorul a kezem...
Remélem az új HA-ról az ilyen figurák hamar eltűnnek, valószínűleg túl rizikós lenne egy ilyen lehúzós hirdetést hónapokig pénzelni. Írtam is a srácnak, hogy azt hittem, eladni akar, és nem meggazdagodni :) De mondom, nem ezzel van a fő baj, hanem a stílussal, a kioktatással, a hepciáskodással.

[ Szerkesztve ]

(#7) lezso6 válasza ^Clown (#6) üzenetére


lezso6
HÁZIGAZDA
LOGOUT blog

Nagy kedvencem az "eladó lehet". :U

Végülis nálam is minden eladó, csak fizessenek eleget. :DDD

A RIOS rendkívül felhasználóbarát, csak megválogatja a barátait.

(#8) Lauda


Lauda
félisten

Az uj apro a csalokat hivatott kiszurni (tobbekkozt), errol itt szo sincs. Mindenki annyiert adja es veszi a portekat, amennyiert akarja.

[ Szerkesztve ]

(#9) Kolondrum


Kolondrum
félisten

nekem az E90-re jönnek olyan ajánlatok, hogy 30k? Válaszom: akkor vedd meg a v1-es karcosat, kicsivel alattam megtalálod! :D de volt olyan hogy 35k utánvéttel és majd a postán megnézem a telefont, mondom neki vagy utalsz és postázom vagy pesten megnézed. Azóta nem írt egyik sem! A másik 36ba ment el akkor ez is el fog ennyibe, a jónak megkérem az árát!!

(#10) D1Rect válasza lezso6 (#7) üzenetére


D1Rect
félisten

"igényfelmérés" :U

(#8) Lauda: Ha nem 0 felelősséggel, kívülről olvasható levelezéssel és pénzért kell hirdetni, szerintem kevesebb lesz az unatkozó dedós.

[ Szerkesztve ]

(#11) DeFranco válasza D1Rect (#10) üzenetére


DeFranco
nagyúr

"pü-ben minden ajánlatot meghallgatok"

...te kis text-to-speech betyár! Moha bá' volt a nagyapád? ;]

[ Szerkesztve ]

(#12) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

nekem van egy törött kijelzős E61i-m, 16k-ért, de a feléből engedek

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#13) ^Clown válasza Mr.Csizmás (#12) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ha lenne törött E61i-d, és tényleg engednél a feléből, az tényleg korrekt lenne :R

(#14) Mr.Csizmás válasza ^Clown (#13) üzenetére


Mr.Csizmás
félisten

rosszviccvót :O

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#15) D1Rect válasza DeFranco (#11) üzenetére


D1Rect
félisten

Meghallgatok, de úgyis 2x annyit kérek... ;]

(#16) ^Clown


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Tegnap is volt ám sztori, ilyen napjaim vannak. Tettem egy (szerintem, mivel 10%-ot alkudtam) korrekt ajánlatot, visszaír a srác, hogy még átgondolja, és szól. Mondom oké persze. Másnap látom, hogy jegelve van a hirdetés. Ráírok, hogy az ajánlatom miatt jegeled? Nem, ma elviszik. Ja, és szólni esetleg nem kéne?

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.