Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Jóféle. Olyasmi, mint amikor az nyanyák a buszon annyira pofáznak, hogy elfelejtenek leszállni.

Rip and tear

(#2) ^Clown válasza Zolaash (#1) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

A másik véglet az, amikor már 3 megállóval a céljuk előtt bekempelnek az ajtó elé, ezzel teljesen ellehetetlenítve a normális le- és felszállást...

(#3) Wictor


Wictor
senior tag

Én feltalálnám a gyűrűbe épített GPS-t, hátha kikerülhetők a hasonló esetek.

"Menj egyenesen 10 métert! Figyelj a szökőkútra! Szökőkút 1 méteren belül! Mindegy, újratervezés... Mosdó 20 méter múlva balra. Másik balra..."

[ Szerkesztve ]

(#4) maláj válasza ^Clown (#2) üzenetére


maláj
őstag

létezik ilyen :F :U

szerk:
ilyenkor kell a következőt csinálni : szólsz, hogy elnézést, vigyázat de már finomat lököd is el az utadból ;] jó persze ha kis termetű emberke vagy akkor ez bukó :DDD

[ Szerkesztve ]

(#5) ^Clown válasza maláj (#4) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ez szoktam csinálni, ilyenkor általában hallani szoktam az "ezek a mai fiatalok" kezdetű dögunalmas nótát a hátam mögött :)

(#6) Иван válasza Zolaash (#1) üzenetére


Иван
őstag

Tegnap tapasztaltam. De az még csak hagyján, a legjobb amikor nem egymás mellett kapnak helyet, hanem pár méterre egymástól. Akkor először csak köszönnek, azt hitted megúszod, aztán szóba kerülnek olyan közérdekű témák, mint a penny akciói vagy az unokák tanulmányi eredményei. És amikor azt hiszed megúszod az unalmas témákkal, előjönnek az ismerősök illetve a saját problémáik. Például epevezeték műtétek vagy hogy melyik orvos milyen gyógyszert írt fel mire. De nem veszik észre magukat...

i5 10400f | ASUS RTX 3060 Ti 8GB LHR | 16GB DDR4 | Asus TUF VG27AQ | meg egy csomó körítés | Nintendo Switch V2

(#7) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Lyallymá, nem plázacicákról van szó? Azok nem nyugdíjasok. :N

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#8) D1Rect


D1Rect
félisten

Azért elég sok emberrel előfordul, hogy olykor- olykor elgondolkozik vagy belefeledkezik valamibe és nekimegy valaminek. Szegény épp egy szökőkútnak, pont felvették.

De attól még baromi vicces.

(#6) Иван: Nekem anyukám azt tanította, ha ilyen lesz, lőjem le. :K

[ Szerkesztve ]

(#9) JetiRulez válasza D1Rect (#8) üzenetére


JetiRulez
őstag

Persze, volt hasonló. Mentem az Aréna Plázába felfedezni magamnak az Electro World-öt. Elgondolkodtam valamin és simán átgyalogoltam a piroslámpán. Csak akkor esett le, mikor pont átértem. Ja és a pláne az egészben, hogy mellette ültek a zsaruk a járgányukban és simán végignézték, letojták. Hú de bennem volt akkor a para. :DDD

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#10) Napfénysüti

Ez tényleg elbambult. :DD

Més que un club!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.