Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Mr.Csizmás


Mr.Csizmás
félisten

az ilyesmit be kellene vezetni, mint gyakorlati szelektálás a jogsihoz jutás témakörében

hihetlen néha milyen hülye punák tudnak jogsit kapni...ősszel a műcsarnoknál suhant át előttem gyalogzöldön egy big bitch corsaval (még telefonozott is)

"Szólítson csak Cirminek." | B&B XI | 3D nyomtatás Bp és környéke |

(#2) Daweee


Daweee
őstag

Másik klasszikus: [link] :DDD

(#3) mephi666


mephi666
nagyúr

ezen besz@rok... nem elég, hogy a hülyéje belehajt a 2méteres lyukba, még utána meg is mártózik... mit gondolt? hogy majd saját maga kiemeli a kocsit onnan? ;] ez kész... oké, hogy van arkhimédesz-törvénye meg ilyenek, de azért szerintem fekete laci is megizzadna, mire onnan kiszedné a kocsit...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#4) szablya


szablya
tag

Amikor beleugrott, akkor szakadt el valami :DDD :W

MÉ NEM KÖTIK IKÚHOZ BA'MEG!? :W

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#5) ^Clown válasza szablya (#4) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

mephi666 és szablya: nekem is az a kedvenc részem, amikor a nő totál önkívületi állapotban hirtelen Supermannek, vagy legalábbis csörlős IFA-nak gondolja magát :DDD

[ Szerkesztve ]

(#6) shadeofme


shadeofme
tag

A video még hagyján. (Bár az sem semmi. ;] )
De ezen a hsz-en besírtam:
disconation28: A ven csaj megmosta ketszer is a picsajat a friss forrasvizbe xD xD xD

Ha privit irsz, tedd hozzá, h mi érdekel, mert több cuccot is hirdetek.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.