Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) N€T0X|N


N€T0X|N
őstag

"Nézzetek körül ezen az oldalon, és csapjatok a homlokotokra"

Most miért? Ez tök jó dolognak tűnik.

Sent from my keyBoard

(#2) nem_tom


nem_tom
őstag

Találkoztam már vele a neten. Hasznos kis találmány a nőknek, láttam is erről egy jópofa reklámot. :D

(#3) Gergő_


Gergő_
őstag

szerintem is előnyös lehet a hölgyeknek, így nem szednek össze mindenféle betegséget, nekik nem adatott meg az izolált,állva pisilés lehetősége. ;]

(#4) mephi666


mephi666
nagyúr

érdekes találmány :)

mi lesz a következő szlogenje? "sz@rj kézen állva"? :B

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#5) had423


had423
aktív tag

érdekes. :U
Erről az jutott eszembe hogy: wictor - p*slési szaktanácsadó és tréner.
:D

[ Szerkesztve ]

(#6) God Vazzeg válasza mephi666 (#4) üzenetére


God Vazzeg
veterán

:DDD

(#7) ollie


ollie
MODERÁTOR

Mi a fail ebben?

***

(#8) myteve válasza had423 (#5) üzenetére


myteve
csendes tag

azaz, azaz. össze kéne dobni művnőnek egy ilyenre... :B

Szerintem nem fail, csak a reklámszövegek. meg hogy több mint 2000 forintért vesztegetik...

(#9) nem_tom válasza ollie (#7) üzenetére


nem_tom
őstag

Most, hogy mondod, jogos a kérdés.

(#10) ^Clown válasza N€T0X|N (#1) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Azért csapjunk a homlokunkra, amiért nem mi találtuk ki, annyira pofon egyszerű :)

ollie: a fail szerintem legalábbis a reklámszövegekben rejlik. Meg abban, hogy a - már bocsánat - hugyos eszközt vajon hogyan teszi el higiénikusan a delikvens? Oké, állítólag van valami doboza, meg zacskóba lehet tenni. Nekem nem lenne gusztusom utána belenyúlni...

Várjuk egy nő véleményét is a termékről! Szerintem azt fogja mondani, hogy marad a jó öreg guggolós póz + zsebkendő kombinációnál.

[ Szerkesztve ]

(#11) rolkaDb válasza ollie (#7) üzenetére


rolkaDb
aktív tag

Nem sok minden! :DDD

(#12) Probber


Probber
őstag

Engem már csak az érdekelne, hogy, hogy tévedtél erre az oldalra. :D

"Rendben, mi a munka? Reklám! Egy kelet-európai üditőnek amit Splort-nak hívnak. A világ első cékla ízű kólája!"

(#13) nem_tom válasza ^Clown (#10) üzenetére


nem_tom
őstag

Ez bennem is felmerült. Lehet, hogy olyan tokot kapsz, amit szintén kilehet mosni. Legfeljebb más nem turkál benne. :D

(#14) ^Clown válasza Probber (#12) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

E-mailben kaptam a linket, aztán hogy a feladó hogyan tévedt rá, azt inkább nem akarom tudni ;]

(#15) Vladi válasza ^Clown (#10) üzenetére


Vladi
nagyúr

Tessék helyetfoglalni. :DDD mér te erre ráülnél?

Mondjuk kicsit furcsa nekem olvasni pisi howtot-t, de végül is ők sose csinálták állva... :))

Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

(#16) ^Clown válasza Vladi (#15) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ó ugyan, meg tudják ezt oldani a szebbik nem képviselői :)

(#17) nem_tom válasza Vladi (#15) üzenetére


nem_tom
őstag

Best of! Szintén favorit, ami a Cillit Bang reklámban volt. A WC tiszta fekália, az összes négyzetcentiméteren. :DD

(#18) hengerPHanda


hengerPHanda
csendes tag

Én hozzászólnék... :B Nekem bejön és inkább tanulnám meg hogyan kell így ezzel a műfütyivel pisilni, minthogy leüljek, vagy leguggoljak a nyilvános wc-re. Ülni nem higiénikus, nem csak nekem kellemetlen, ha elkapok vmit, hanem mindenkinek, aki utánam használja itthon a wc-t, meg a páromnak. Guggolni meg egyszerűen kényelmetlen, nekem pl úgy nem megy :B Szóval én erre a műanyag csodacsapra szavazok :)

Szia, Kata vagyok. Kérsz egy lángost?

(#19) Killing válasza hengerPHanda (#18) üzenetére


Killing
addikt

Már miért lenne kellemetlen mindenkinek aki utánad használja a wc-t otthon? A nyilvános budi az kicsit cinkes, én sem ülnék rá egy ismeretlen után. De hogy egy családtagom után?

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#20) ^Clown válasza Killing (#19) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Arra gondolt, hogyha a nyilvános WC használata során elkap valami betegséget, és "hazaviszi", akkor az nem csak neki lesz kellemetlen.

(#21) Killing válasza ^Clown (#20) üzenetére


Killing
addikt

Jobban átolvasva a mondatot, már értem. Bocsesz, fáradt vagyok. :B

Meg mért pont most jönne ki a táp gyengesége, mind a két kari annyira nagy teljesítményű, h már bootkor pezsgőt bontanak a DÉMÁSZ-nál?-by finest

(#22) Vakegérke


Vakegérke
veterán

No, akkor mondok valamit.
Több, mint tíz éve volt már ilyen segédeszközről szó, a Boros-Bochkor páros ecsetelgette az előnyeit. Ha jól emlékszem, a Sláger Rádió volt a közvetítő média, és volt egy hölgy is köztük műsorvezetőként.
Nos, szóval kartonból hajtogatható eszköz volt a téma, a NET-en fellelhető volt a rajz, amelynek alapján már csak kivágni, hajtogatni kellett, és minden nő boldogan vehette tudomásul, hogy férfi módra tud pisilni.
A hölgy el is vonult a klotyóra, élő egyenesben csorgott a pisi, és örömmel nyugtázta, hogy működik a dolog.
Ami azt illeti, nem volt dizájnos, inkább szögletes, amolyan barkács cucc volt a riport témája. Tény, hogy nem mai találmány.

Hölgyeim, kik állva szeretnétek a hóba pisilni neveteket, van egy olcsó ötletem.
Kukázni kell egy kidobott újságot, egy lapjából jó kis tölcsért lehet tekerni, a többi már egyértelmű.
Ha mégsem menne a dolog, szerintem bármelyik közelben lévő férfi örömmel segít.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#23) Csemike


Csemike
csendes tag

Áh, ti férfiak, ti ezt nem értitek. :) Azt, hogy mennyire gusztustalanok a nyilvános vécék, hogy ráülni kész életveszély, izomból pisilni meg nem kellemes. :) Sőt, nemegyszer célozni sem sikerül guggolva... Úgyhogy hajrá shewee. :D

(#24) Csemike válasza ^Clown (#10) üzenetére


Csemike
csendes tag

A honlap szerint az egészséges ember vizelete steril. :) Ebben lehet valami, a nagyapám a II. világháborúban szanitéc volt, és gyógyszer hiányában sokszor előfordult, hogy a lábsebeket lepisiltették a katonákkal (persze, mindenki a saját sebére pisilt :D). Az ekcémára is jó hatással van a vizelet, bár még nem próbáltam ki...

Szóval, inkább egy tölcsér a saját vizeletem nyomaival, mint egy nyilvános vécé ki tudja kiknek a vizeletével és egyéb kedves ajándékával. :K

(#25) ^Clown válasza Csemike (#24) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Több helyről is hallottam, hogy pl. a gombás fertőzésekre is jó a vizelet :)

(#26) Wictor válasza had423 (#5) üzenetére


Wictor
senior tag

Bazzz... :DDD Azóta nem volt Művnővel edzés. :D

Egyébként maga az ötlet nem rossz, végülis mindig attól paráznak a nők, hogy idegen helyen kell ráülni a piszkos deszkára. Van gógyija annak, aki ezt "kitalálta". De vajon mire gondolt, mikor ezt feltalálta? ;]

[ Szerkesztve ]

(#27) Vakegérke válasza ^Clown (#25) üzenetére


Vakegérke
veterán

Tényleg jó. Szinte mindenre. Kiszáradt bőrre, gyulladásokra, fagyásokra, ekcémára, lilásan elszineződött száraz foltokra.
Sőt...
Anno be volt gyulladva a szemem, reggelre beragadt, nem tudtam kinyitni, csak jó sokára. Már nem tudom, mit adtak rá a dokik, az tény, hogy nem használt. Az addig háttérbe szoruló nagyanyám szabad kezet kapott, anyám legyintett, csináljon amit akar.
Következő alkalommal már nem a WC-be pisiltem, hanem bilibe. Tortúra indult.
Előttem hokedli, azon a bili az én drága pisimmel, én meg sámlin ültem. Vatta a pisibe, és pátyolgani kellett vele a szememet. Pfújj, én ezt nem... Csattant a nyakamon nagyanyám tenyere, és én undorodva ugyan, de félelemtől űzve pacsmagoltam a szemem a pisis vattával.
Az eljárás végén már sírtam, és velem sírt nagyanyám is. Szeretett, és bár sajnált, de muszáj volt kényszerítenie arra, ami számomra borzalmasnak tűnt. Ez fájni tud nagyon, ma már tudom. Jót sírtunk egymás vállán, aztán nagyanyám elmondta, hogy én még jól jártam, mert vannak ám olyan esetek, amikor meg is kell inni a pisit.
Elmaradt a vatta, egész jól elvoltam a friss pisi szemembe való lötybölésével. Pár alkalom után megszoktam, és a lötybölések alkalmával együtt rikoltottunk nagyanyámmal a harci rigmust: Hiszi, vagy nem hiszi, ha mász nem, szegít a piszi!
Ezen muszáj volt röhögni, és mivel a bilibe röhögtem, jóval öblösebben ért a hang a fülemhez, mint ahogy én azt kiadtam. Ezen is muszáj volt röhögni.
Azt nem tudom mennyi idő kellett hozzá, talán pár nap, a szemem újra egészséges lett.

Épp a minap olvastam a NET-en valahol, hogy a pisi ivására bíztat valaki. Én nem nézem hülyének.

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#28) JetiRulez


JetiRulez
őstag

Nem vágom, miért Fail!? :F

"Nem tudom, hányas a kabát nekem, Kakaógengszter rég a nevem, mint az a napközis, ki jól lakott..."

(#29) Csemike válasza Wictor (#26) üzenetére


Csemike
csendes tag

Egy nő találta fel, szóval annyira nagyon nem kellett agyalnia rajta. :)
Igaz, hogy nagyon praktikusnak gondolom, és minden előnye megvan ennek az eszköznek, asszem mégsem vennék... :N

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.