Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Gery15


Gery15
addikt

Jó csak már régi. :DDD 0680xDDD

HyperX

(#2) szablya


szablya
tag

Aztakúúúúúúúúúúúúúúúúú... :O :DD :W :W :C

Madarat tolláról, embert desktopjáról. | Inni és inni adni. | Ellopták az alisok a tankot. | Az igazi tuningos Prescott kávét iszik. - all by szablya | "Igazat az igazaknak, zárják be a hazugokat!" \m/

(#3) DEJVID


DEJVID
őstag

A legszebb, hogy a végén úgy olvasta vissza, ahogy a csávó diktálta az elején. :W

(#4) Vakegérke


Vakegérke
veterán

Hogy azt az értetlen ******** --,?$Łł Đđ@<> # €&}<>t!

Frankón kivert a veríték. Hallgattam a mamát, aki már pedzette, de a papának muszáj volt közbeszólnia.
Majdnem szétvertem a billentyűt. :K

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#5) juliabrilke


juliabrilke
addikt

Az addig ok lett volna, ha mondjuk 1 vagy 2 alkalommal elrontják. De ennyiszer? :DDD
A csókának meg nagy türelme volt hozzá, az egyszer biztos.

(#6) Vakegérke válasza juliabrilke (#5) üzenetére


Vakegérke
veterán

Mondok valamit. Ha tisztességgel megfizetnének, vállalnám a melót.
A gyerekek és a "lököttek" ragadnak rám, csak úgy kukkra. Talán érzik, hogy én is "gyerek", na meg lökött vagyok.
Szóval vállalnám, mert lökött vagyok, mert megtalálom a hangot mindenkivel, mert legendás a türelmem, és persze a jó kis suskáért. ;)

Szép szolidan, szép szolidan, elvégre nem vagyunk otromba állatok... (KFT) Birodalmi Szóvivő és Békenagykövet (:L topic)

(#7) Fecogame


Fecogame
veterán

OMG :DDD

Lassú a mobilinterneted? 4G/LTE antennák, közvetlenül raktárról ---> http://bit.ly/LTE_Antennak

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.