Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) puttputt


puttputt
őstag

Hejj Vargáné.

És mindezt ipari mennyiségben.
1000 db. alatt rendelni sem lehet, mi?:DDD
(Egyébként, lehet hogy gombnyomásra változik gépházzá. :)) )

Amúgy... én őket ismerem:
[link]
:D
("Vargáné" csak "magas minőségű terméket" árul a fentiekből kiindulva. :DDD )

Na, együnk egy "Vargabélest".

[ Szerkesztve ]

:LKBK-Inventor / * Mindig más nő mellett ébredek ... a buszon. ///////////////////////

(#2) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Jajj

Rip and tear

(#3) Viktor77


Viktor77
titán

Hihetetlen. Elcseréltek egy képet. Ekkora failt még életemben nem láttam.

Csinálni kell. Kész. Pont.

(#4) ^Clown válasza Viktor77 (#3) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ebben nem az a fail, hogy elcserélték a képet, van ilyen. Hanem az, hogy napok, hetek óta úgy van, nem foglalkoznak vele. Az ilyen nemtörődömség nem vet valami jó fényt egy cégre.

(#5) Lenry válasza ^Clown (#4) üzenetére


Lenry
félisten

nem mintha ennek a cégnek olyan eszeveszettül jó hírneve lenne :U

Gvella Glan! | There are two types of people: Those who can extrapolate from incomplete data

(#6) mephi666 válasza Lenry (#5) üzenetére


mephi666
nagyúr

minden jó valamire... legfeljebb elrettentő példának :DD a vargáné féle "tápok" pont ideálisak erre a célra...

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#7) ohne válasza mephi666 (#6) üzenetére


ohne
csendes tag

grillezni még jó lesz.:D

(#8) mephi666 válasza ohne (#7) üzenetére


mephi666
nagyúr

én inkább fognék egy vaskos botot és az alaplapi tápcsatlakozónál felszögelném rá a "tápot", aztán lehetne buzogánynak használni... ;]

ui: egyébként tényleg vicc az egész honlap... a termékleírások valahogy hiányoznak :(

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#9) FRENK1988 válasza Lenry (#5) üzenetére


FRENK1988
veterán

Amihez a termékei minősége is hozzásegítette :DDD

Nem a lóerő öl, hanem a NYOMATÉK! :)

(#10) ohne válasza mephi666 (#8) üzenetére


ohne
csendes tag

az sem rossz ötlet. :DDD

(#11) Brutális eb


Brutális eb
addikt

Ezzel a hibával még nem is lenne baj inkább a vné tápegységei az epic fail és az az arc aki ilyet rakat a konfigjába.
;]

Panni net lemondva már távol tőlem. Voda vicc! Nordtelekom korlátozza a p2p forgalmat,!Ice dsl trükközik a sávszélességgel.T-kábelnet?Próba hónap után jön a szekventálás vigyázz velük.Digi most még rendben.

(#12) mephi666 válasza Brutális eb (#11) üzenetére


mephi666
nagyúr

lehetne valami mondást is kitalálni, hogy: "a kockák is tudnak bátran és veszélyesen élni: vannak akik vargáné féle tápegységet használnak" :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#13) csimave


csimave
tag

Mi ebben a probléma?
Árul 1000 db kábelt, valahogy betuszkolta egy gépházba mindet és a gépház ajándékba jár. :))

http://www.pro-betting.atw.hu TUTI TIPPEK SPORTFOGADÓKNAK!

(#14) ^Clown válasza Viktor77 (#3) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

A korrektség jegyében küldtem a honlapon megadott e-mail címre egy levelet, amiben felhívtam a hibára a figyelmet. Sem válasz, sem érdemi lépés nem történt...

(#15) mephi666 válasza ^Clown (#14) üzenetére


mephi666
nagyúr

szerintem csak egyszerűen meghalt a vargáné tápos gépük, amivel a leveleket nézegetik... vagy épp szado-mazo játékokat játszanak a vargánés kábeleikkel ;] ;] ;] ne add fel azért ;)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#16) ^Clown válasza mephi666 (#15) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Ha ők nem erőltetik magukat, akkor én sem fogom :) A magam részéről mindent megtettem azt hiszem. Ha ennyire sz@rnak bele, nem is fogják őket sosem komolyan venni.

(#17) ^Clown válasza ^Clown (#14) üzenetére


^Clown
veterán
LOGOUT blog

Egy hónap alatt sem pofozták helyre a weboldalukat...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.