Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cizoe


cizoe
őstag

Ha mar újra elkezdtem néha ide írogatni, néha dobok pár fasza appról postot, ami éppen megtetszik. :K

(#2) gabor85 válasza cizoe (#1) üzenetére


gabor85
őstag

Tudtam én hogy nem bírod ki hogy ne írj ide :DDD
Részemről várós.

(#3) cizoe válasza gabor85 (#2) üzenetére


cizoe
őstag

Gondolkoztam, hová írhatnék. Aztán rájöttem, hogy ha máshová írok, vagy senki nem olvassa, vagy iszonyat sok csicska van és azok meg energiavámpírok.. Itt olvassák páran, és az utóbb emlegetett réteg is viszonylag alacsony számban képviselteti magát. :)

(#4) malwy válasza cizoe (#3) üzenetére


malwy
senior tag

A cdpről írjál még:D Nagyon figyelemreméltó, érdekes cikk:D Én is szemezek egy hasonló megoldással, csak még a vágási résszel gondok vannak:D

(#5) cizoe válasza malwy (#4) üzenetére


cizoe
őstag

Majd lesz belöle nagyobb cucc, csak fotogép hján nem akarom még folytatni. Majd talán a hétvégén vissza tudom szerezni nővéremtől. :)

[ Szerkesztve ]

(#6) joey04


joey04
titán

Én az µTorrentet cseréltem le osx alatt transmissionre. Én is az µTorrentet használom win alatt, ezért osx alatt is rögtön feltettem, de valami nem klappolt. Ha beledöglök sem tudok már visszaemlékezni mi volt vele a gond, de valami miatt le kellett cserélnem.

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#7) Fagyi válasza joey04 (#6) üzenetére


Fagyi
aktív tag

Alap a µtorrent :C . Elég sok kliens próbáltam már ki, de eddig ez volt a legkezelhetőbb!

https://logout.hu/cikk/zyxel_nas326/ Nexbox A95x + IPTV

(#8) #19617792 válasza cizoe (#1) üzenetére


#19617792
törölt tag

Több app is jöhet! :K A µTorrent szerintem is a legjobb, kicsi, egyszerű, gyors, mi kell még?! :D

(#9) mephi666


mephi666
nagyúr

1.8.3-at használok utorrentből... 1.9.x bétával volt kis gondom win7 alatt... létrehozott magának egy asszem udp.log és sockets.log fájlt, ami pár nap alatt több gigára hízott... mellesleg mintha az erőforrásokat is jobban ette volna... neked ilyen nincs? :)

"Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

(#10) cizoe válasza mephi666 (#9) üzenetére


cizoe
őstag

Windowson 2.0 beta, Macen meg ez. Egyelőre egyikkel se volt gondom egyelőre.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.