Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) blueMerle


blueMerle
veterán

AZTAMINDENIT :Y
Na ez a nem semmi :R
Komolyan hatalmas gratuláció a kínaiaknak, tökéletes koppintás, szegény ember ájfónja :DD

(#2) Integra


Integra
titán

HiPHONE, ez kész:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#3) blueMerle válasza Integra (#2) üzenetére


blueMerle
veterán

Igen, ha nem lenne ez a buta H betu, akkor valóban szinte copy-paste dolog :))

(#4) Spindlyman


Spindlyman
tag

Elég megdöbbentő.... Fejlődik a "másolatipar" is.... :Y

Hmmm... Vajon mekkora lehet a belső memória?

[ Szerkesztve ]

(#5) tween


tween
őstag

A proci elég gyengusz :DDD

(#6) blueMerle válasza tween (#5) üzenetére


blueMerle
veterán

Na jah mert ez nem az eredeti. De ugye Te is láttad az árát? ;]

(#7) Tonyo


Tonyo
őstag

és az internetezés rajta smafu? :U :))

(#8) fateless


fateless
veterán

Na, ez egy elég igényes másolat! Szép még a csomagolás is.

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#9) Shim


Shim
őstag

Nesze neked M8 :)

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#10) gibi.david


gibi.david
tag

Az eredetihez képest lassabb, de ez már azért nem rossz :)

(#11) Stanley-B.


Stanley-B.
őstag

Szinte tökéletes másolat :D

(#12) (An)Dante válasza Stanley-B. (#11) üzenetére


(An)Dante
őstag

Ha valaki beszerez ilyet ossza meg a tapasztaltait :D
Kertem infokat a cegtol, de kinaban epp ujevi szabadsagon vannak a mukik:

"China is on Chinese New Year Holiday from Feb 04, 2008 till Feb 12, 2008."

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#13) (An)Dante válasza blueMerle (#3) üzenetére


(An)Dante
őstag

Igen de nálunk kifejezetten vicces név az a "háj-fón" :DD

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#14) villamos


villamos
őstag

hm az eredeti ájfónhoz képest igen barátságos az ára, főleg így hogy szinte ugyanolyan a tudása, ráadásul saját simet is belerakhatom (abból is mindjárt kettőt), cserélhető az akksi is (és mindjárt egy tartalék is mellette -gondolom a kijelző elég gyorsan megfekteti azért)
Kérdéses viszont, hogy mennyi beépített memória van (már amit lehet bővíteni), és hogy a kínai krikszkrakszokon kívül valamilyen emberi nyelven is képes e kommunikálni a júzer felé.
Nameg hol lehet egy ilyenhez hozzájutni...

[ Szerkesztve ]

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#15) n6230i


n6230i
tag

Még az a kérdés hogy a software támogatottságe milyen lett - jobb vagy roszabb...

Quis custodiet ipsos custodes? - Ki őrzi az őrzőket?

(#16) Efreet


Efreet
senior tag

[link]
nem akar valaki rendelni egyet? 209 dollár, és ha jól látom szállítanak világszerte...

Mindig jó módszer nagybetűvel írni azt, amiről a leghalványabb elképzelésünk sincs. (Douglas Adams: Dirk Gently Holisztikus Nyomozóirodája)

(#17) fateless


fateless
veterán

Most, hogy kicsit jobban utánanéztem ennek a készüléknek, meg láttam róla egy hosszabb videót is, már nagyon megtetszett.
Házhozszállítással együtt 240 dollár, ami középárfolyamon számolva 43k Ft. Ha most vki megvenné a Nokia E61-et, rendelnék egy ilyet. (Helyettesíteni nem tudná a másikat, de pár hónapig biztosan élvezném a készüléket.)

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#18) Viktor0610 válasza n6230i (#15) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mármint a másolaté?

Nyilván egyenlő a nullával. ;)

Samsung Galaxy A54

(#19) fateless válasza Viktor0610 (#18) üzenetére


fateless
veterán

Igen, ezek a kínai telefonok semmit nem támogatnak, alkalmanként még a Java programokat sem.
Egy alkalommal pl sehogy nem tudtunk összepárosítani egy "chinaphonet"-t egy BT headsettel.

De: "occsó" :K

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#20) blueMerle válasza fateless (#17) üzenetére


blueMerle
veterán

Azért az E61-est erre nem cserélném, az fix. Szvsz az egyik legkorrektebb Nokia uzleti modell ami valaha is létezett :R nem adod el? :D

(#21) Dani19


Dani19
csendes tag

Szerintem is nagyon szép lett ez a telefon. Én rendelnék ilyet, csak egy baj van hogy nincs benne wifi. Sehol sincs leírva hogy milyen felbontású videót vesz föl, meg a bluetooth-a kompatibilis-e másik telefonokkal.

(#22) fateless válasza blueMerle (#20) üzenetére


fateless
veterán

De

Hétfőn és kedden megyek Pozsonyba reptérre, kedden Pestről... Többit privátban, ha érdekel

[ Szerkesztve ]

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#23) (An)Dante válasza Dani19 (#21) üzenetére


(An)Dante
őstag

Arra nem jöttem rá, de kötben kiderült, hogy a kijelző 240x320 képpontos és a kamera 2 megapixeles. Kértem információt a gyártótól, ha van valami majd írok.

Ne arról írj amiről azt hallottad, hogy...

(#24) Dani19


Dani19
csendes tag

Na végre megtaláltam szerintem ez az: http://specialphones.eu/en/store/10175

CPU: TI OMAP850 200MHZ
OPERATION SYSTEM: WINDOWS MOBILE 6.0
EDGE/GPRS CLASS 12
Frequency: Tri-band 900 / 1800 / 1900MHz / EDGE
Display: 3.2'' LCD, 65'000 colors, 240 x 320 px
Languages: English, Russian, Arabic, Thai, Vietnamese, some other languages under PPC system
Ringtone: 64 chord polyphonic, MP3, MIDI, WAV, WMA, AMR
Call: show the opponent city’s name with the third-party software
Music: can play at background, speed and pause
Video: 3GP, MP4, AVI, ASF, WMV, RM, support to play in full screen, speed and adjust saturation;
Camera: 2.0M pixels; the the max photo output is 1600*1200, built-in microspur switch; support to scan business card and shoot with sound and unlimited time; can shoot video of 320*240 or 176*144
File formats: JPG, MP3, MIDI, WAV, WMA, AMR, 3GP, MP4, AVI, ASF, WMV, RM
Memory: 128M/64M, give a TF card(256M) as present, support to extend, Document management
Data transfer: USB/Bluetooth, Infrared interface, realize U disc with the third-party software; in-phase with activsync phone
Internet: WAP, GPRS
Phonebook: 100000 groups of contacts of carte de visit, unlimited phone book that can record more than 20 items
Messaging: unlimited SMS/MMS/calls records, SMS group sending
Power switch: can realize auto flight mode with the third-party software
Alarm an realize MP3 with the third-party software, can set from Monday to Sunday at random
Games built-in PPC games, can download more than 2000 PPC 3D games/JAVAQQ/PPC QQ
Talk time: 240 - 360 minutes
Standby time: 150 - 340 hours
Dimensions: 62.8 x 119 x 15.7 mm
Weight: 125 grams
Color: Piano black
Miscellaneous: Handsfree, Voice recorder, Handwritten input, Smart phone, Memory extendable, E-book, Coming call firewall, Windows6.0 PPC system, standard USB interface, hardware hot boot, Touch FLO dynamic operation, memory card encryption, GPS needs extra receiver

(#25) blueMerle válasza Dani19 (#24) üzenetére


blueMerle
veterán

windóz mobile? kizárt. a tobbi dolog stimmelhet

(#26) Dani19 válasza blueMerle (#25) üzenetére


Dani19
csendes tag

Az a windows nekem is nagyon gyanús, én se hiszem hogy az van rajta.

(#27) fateless válasza Dani19 (#26) üzenetére


fateless
veterán

Nem a T32-t linkelted be?

"A HELYESEN alkalmazott bölcsesség a hasznos" Prédikátor könyve 10:10

(#28) villamos válasza Dani19 (#24) üzenetére


villamos
őstag

Ez nem ugyanaz a készülék, a hátlap, és a 60k körüli ár nem stimmel leginkább. Viszont én meg találtam ezt:
http://www.dragonkicks.com/product_info.php?cPath=908&products_id=7473
mondjuk a videó alsó sarkán is ott van ez a dragonkicks -es webcím...

Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

(#29) Darth_Revan


Darth_Revan
veterán

lol, még a kínaiak is másolják saját magukat, ugyanis kapható ugyanez a telefon, ugyanilyen kivitelben (minden ugyanilyen, még a doboza is) CECT-I32 néven is :D
Mellesleg mitől rosszabb egy 5x drágább iPhone-hoz képest? Igen, a CECT-I32[ már kapható 25.000 Ft-ért !

[ Szerkesztve ]

(#30) macikos válasza Darth_Revan (#29) üzenetére


macikos
addikt

Hogy mitől rosszabb, az csak úgy derülhet ki, ha veszel egyet, utána pedig kipróbálsz egy iPhone-t :) ( Végülis a Tesco-ban kapható legolcsóbb műanyag kannás bortól is ugyanúgy be lehet rúgni, mint egy 2002-es Vega Sicilia Valbuena-tól, mégse ugyanaz a kettő)

Az Apple termékei alapjában véve nagyon nagy minőséget hoznak, szoftveresen és hardveresen is. Ez az iPhone-nál is így van. Kétlem, hogy ez a klón valamennyire is a közelébe érne.

(#31) Ricardo válasza Darth_Revan (#29) üzenetére


Ricardo
félisten

"Mellesleg mitől rosszabb egy 5x drágább iPhone-hoz képest? Igen, a CECT-I32[ már kapható 25.000 Ft-ért !"

Idézet a már zárt topicban általad tett hozzászólásból:

"Kijelző: - 3.2" QVGA , 262,144 színnel
- 320 x 240 pixel
- beépített hőérzékelő (magyarul nem magát a kijelzőre mért érintést érzékeli, hanem az ujjaink által kibocsátott hő mozgását! )"

"Memória: - 16Mb beépített memória
- 512MB MicroSD TF kártya (max 2Gb támogatott)"

Ezeket te írtad.
Most akkor mi a kérdés?

(#32) joey04


joey04
titán

Én nem vagyok jó véleménnyel az iPhoneról (sőt...) de ezek az ennyire durva kínai másolatok tényleg szánalmasak szerintem is.ha már muszáj lenne választani, akkor már 1000x inkább egy iPhone.

[ Szerkesztve ]

"Ha nem vennél a kezedbe gyorsabb telefont, akkor soha nem mondanád meg, hogy mennyivel gyorsabb telefonok vannak jelenleg a piacon."

(#33) válasza joey04 (#32) üzenetére



aktív tag

igazad van joey:szerintem is elég szarok ezek a másolatok mer hiába tud annyit meg ugyanúgy néz ki akkor se ér fel az eredetivel.az eredeti Iphonnal mag aza baj hogy hihetetlenül drága (itthon még nem lehet kapni de kb.100.000 lesz az meg röhej h amcsiba meg forintba átszámolva 65k-ba kerül :W :W :((( :((( ) ,másrészt meg ennyi pénzér nem sokat tud még vidót felveni se lehet vele hanem itt azér böven benne van az árban mint minden máshol a NÉV is (lásd ipod).de a 2 között akkor is inkább az eredeti melett döntenék :)) :))

Már 16 éve itt :)

(#34) spedyboy


spedyboy
senior tag

sziasztok!
kérdéseim lenének főleg a tulajoktól (már ha van ilyen )
1. menyire megbízható ez a telcsi?
2.kamerája mien?
köszi
üdv

-::- iPhone 6 16GB -::- iPad 4 16GB -::- //Lenovo G505S// iPhone/iPad/iPod touch szoftveres javítás Budapesten!!

(#35) ktmracing


ktmracing
csendes tag

én tudok szerezni ha kell!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

(#36) ktmracing válasza villamos (#14) üzenetére


ktmracing
csendes tag

ha kell szolj

(#37) DarkRider


DarkRider
csendes tag

Sziasztok!

Ezek az iPhone másolatok mennyire kompatibilisek az iPhonera szánt programokkal?

(#38) máyköl


máyköl
veterán

Ezek a kínaiak... :D

(#39) Magnum_ válasza DarkRider (#37) üzenetére


Magnum_
nagyúr

szerinted?

I humbly and respectfully decline™

(#40) DarkRider válasza Magnum_ (#39) üzenetére


DarkRider
csendes tag

Gondolom, hogy nem. Ezért tettem fel a kérdést, hátha valaki tud konkrét választ adni.

(#41) Cxgrav


Cxgrav
senior tag

Hali!

Hol lehet ilyen kütyüt kapni? Fontolóra vettem, hogy veszek egyet....

Picture me Rollin' by 2pac

(#42) Mr.Grincs


Mr.Grincs
veterán

Engem is érdekelene nagyon ez a kütyü:D Találtam egyet de azt nem tudom, hogy ez ugyanaz e mármint (Cect i32 hiphone) de szerintem ez tök más---->[link] Alinken belül kettőféle is van de annak más a neve. És ebben van már magyar is vagyis aztat írják:D Melyik lenne a jobb vétel? Cect i32 vagy ez Sciphone:D:D??? :R :R

 /  MacBook Air A1466 /  Apple iPod Classic 160GB / BMW F21 125d M-CCH-981, Automatic, DPF OFF /  iPhone 13 256 GB Blue / MALTA, MELA!

(#43) zolikaDB


zolikaDB
veterán

Hali mindenkinek!
Nem tud valaki egy tesztet erről a másolatról? Vagy bármilyen iphone clone-ról? Engem érdekelne!

(#44) zolikaDB válasza zolikaDB (#43) üzenetére


zolikaDB
veterán

Mindenkinek: iphone clone teszt: CECT iFone P168

(#45) KrAt


KrAt
veterán

Komoly :D

(#46) Land


Land
veterán

Használja valaki?

Pixel 8 8/128 Gb | Sendiy M2 & KZ ED9 & QCY C13 és C17 | Citroen C5 Tourer 3.0 V6 HDI Exclusive

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.