Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) TechRobot


TechRobot
aktív tag

Senki se tartsa magában ha tud valamit.
:R

Dikk egy százas...

(#2) #79621120


#79621120
törölt tag

http://www.digitaltrend.hu/aszf

6.3. Amennyiben a Vevő álláspontja szerint az általa bejelentett igények nem megfelelő módon kerültek elintézésre, az esetben jogait az alábbi szervek előtt érvényesítheti:

a) Budapest XIII. Kerületi Önkormányzat Polgármesteri Hivatalának Jegyzője (cím: 1139 Budapest, Béke tér 1.)

b) fogyasztói szerződés esetén Budapest Főváros Kormányhivatala Fogyasztóvédelmi Felügyelősége (cím: 1052 Budapest, Városház u. 7.)

c) fogyasztói szerződés esetén Budapesti Kereskedelmi és Iparkamara Békéltető Testülete (cím: 1016 Budapest, Krisztina körút 99. III. emelet 310.)

d) polgári peres eljárás esetén a mindenkor hatályos jogszabályi előírások szerint hatáskörrel és illetékességgel rendelkező bíróság.

(#3) TechRobot válasza #79621120 (#2) üzenetére


TechRobot
aktív tag

yep.

Dikk egy százas...

(#4) xedos


xedos
addikt

Hasonló cipőben járok...
Gigabyte alaplap nov 18.-án leadva gariztatásra...

(#5) TechRobot válasza xedos (#4) üzenetére


TechRobot
aktív tag

Ezzel azért kéne valamit kezdeni.

Dikk egy százas...

(#6) f.attila85 válasza TechRobot (#1) üzenetére


f.attila85
újonc

Szia jutottàl màr valamire? Èn a fogyasztóvèdõkhöz fordultam egyenlõre.

(#7) f.attila85


f.attila85
újonc

Ès igazàból csak így lehet õket valahogy elèrni mivel a bolt mikor utoljàra làttam teljesen üres volt, de el nem tudnak tünni mert az hosszu ès bonyolult dolog ràadàsul ennek a neren utàna is lehet nèzni ha pl becsõdölnek.

(#8) xedos válasza f.attila85 (#7) üzenetére


xedos
addikt

Én írtam a tulajnak, de semmi:-(

(#9) TechRobot válasza xedos (#8) üzenetére


TechRobot
aktív tag

Kolléga a fogy védelemmel sem jutott sokkal előrébb.
Jövö héten megkérdezem a kapson mi a teendő.

Dikk egy százas...

(#10) Black Dragon válasza TechRobot (#9) üzenetére


Black Dragon
addikt

Tudok adni egy kis segítséget az ügyben. Nem lopás történt, hanem egyszerűen megszűnt a bolt. Igaz egyik napról a másikra, de ténylegesen bezárt/csődbe ment. A többi ügyről többet nem tudok, és nem is tudok foglalkozni vele, de ismerem a tulajt, és beszéltem is vele még régebben.

Ettől persze bárki fordulhat bárkihez, csak gondoltam tisztázom, hogy nem csőd lett belőle, nem lopás vagy nah ellenőrzés miatt stb...

(#11) xedos válasza Black Dragon (#10) üzenetére


xedos
addikt

Köszi az infókat!
A tulajnak mondhtanád, hogy a hibásként bevett és nagykerbe nem eljuttatott alaplapom visszaadhatná...
Írtam egy normális levelet a címére, de válasz nem jött :-(

(#12) TechRobot válasza Black Dragon (#10) üzenetére


TechRobot
aktív tag

PÜ rePÜlt :K

[ Szerkesztve ]

Dikk egy százas...

(#13) Black Dragon válasza xedos (#11) üzenetére


Black Dragon
addikt

Megpróbálom neki átadni az üzenetet, ha válasz, akkor azt továbbítom nektek.:)

(#14) xedos válasza Black Dragon (#13) üzenetére


xedos
addikt

Köszönöm!

(#15) TechRobot válasza Black Dragon (#13) üzenetére


TechRobot
aktív tag

:R

Dikk egy százas...

(#16) f.attila85


f.attila85
újonc

Na csaknem törtènnek itt csodàk.Amit küldtem levelet arra vàlaszolhat is ha màr vissza nem jött.

(#17) TechRobot válasza f.attila85 (#16) üzenetére


TechRobot
aktív tag

:DDD Hátha. Szerinem kár vesződni ezzel. Rendőrség megoldja.

Dikk egy százas...

(#18) f.attila85


f.attila85
újonc

gondolod? bàr ha nem jött vissza a levél akkor valaki àtvette ....

(#19) f.attila85


f.attila85
újonc

Tèvedtem mègsem vettèk àt ma felhívtam a postàt a nyugatiban csücsül a levèl mèg nèhàny napig aztàn ujra fogyvèd de remèlem mostmàr csinàlnak is valamit.

(#20) djculture


djculture
félisten

Itthon ez a szokás, ennyit ér a garancia. Tökremegy a kisker és szaladgálhatsz, jobbik esetben kilehet deríteni melyik nagykerrel voltak kapcsolatban és ott lelehet zongorázni a garanciát.

(#21) f.attila85 válasza djculture (#20) üzenetére


f.attila85
újonc

Ja csak az a gàz hogy ezek benyeltèk a cuccainkat.

(#22) djculture válasza f.attila85 (#21) üzenetére


djculture
félisten

Az gázos történet Csőd esetén hiába jelented fel a céget az a baj, annak idején a kék hallal ugyanez volt. Csőd esetén minden vagyonát ingót és ingatlant egyböl zárolják lefoglalja a hatóság. Ilyenkor teljes a káosz pláne ha adótartozása volt ami ilyenkor szokott lenni... Ha van papirotok a cuccról akkor a hatóságtól lehet majd visszakérni a cuccot. Nekem ugyanz volt a kék hal vs procim ügyében. Az a kérdés hogy hol volt a cucc eljutott a nagykerbe vagy a kisker raktárában volt. Ha a kiskerében akkor lehetséges hogy lefoglalták.

[ Szerkesztve ]

(#23) f.attila85 válasza djculture (#22) üzenetére


f.attila85
újonc

Mèg nincs csõd tudtommal megkèrdeztem.

(#24) djculture válasza f.attila85 (#23) üzenetére


djculture
félisten

Akkor ezerrel intézni a fogyvédnél a dolgokat..

(#25) Goose-T


Goose-T
veterán

Cégkivonat

13. A cégjegyzésre jogosult(ak) adatai

13/3. Győrfi Ákos (an: Bagossy Éva)
Születési ideje: 1981/07/22
HU-1068 Budapest, Felsőerdősor utca 12-14. 4. em. 4.
Adóazonosító: 8418402822
A képviselet módja: önálló
A képviseletre jogosult tisztsége: ügyvezető (vezető tisztségviselő)
Jogviszony kezdete: 2008/01/10
A változás időpontja: 2013/04/09
Bejegyzés kelte: 2013/05/02
Közzétéve: 2013/05/16
Hatályos: 2013/04/09 ...

Nyilvános adat, el lehet hozzá menni személyesen. A NAV szintén nyilvános adatbázisa szerint egyébként nem áll végrehajtás alatt a cég.

[ Szerkesztve ]

Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#26) f.attila85 válasza Goose-T (#25) üzenetére


f.attila85
újonc

Köszi, de szerintem jobb ha nem megyek el hozzá mèg a vègèn èn jàrnèk szarul de ha esetleg nem kapom vissza a videokàrtyàm vagy a pènzem akkor szivesen meglàtogatom ès ez nem fenyegetès....

(#27) enwazze


enwazze
tag

Sziasztok!

Én is épp nem rég szerettem volna garanciáztatni a 2.1-em, de nem lehet őket elérni... :(

SONY

(#28) TechRobot válasza f.attila85 (#26) üzenetére


TechRobot
aktív tag

Én azért szerintem meglátogatom, persze csak ugy normális hangnemben. :DDD

Dikk egy százas...

(#29) f.attila85 válasza TechRobot (#28) üzenetére


f.attila85
újonc

Te dudnàl normàlis hangnemben beszèlni egy olyan emberrel aki meglopott?!

(#30) enwazze


enwazze
tag

Mondhatnád majd neki hogy vagyunk még egy páran :D

SONY

(#31) TechRobot válasza f.attila85 (#29) üzenetére


TechRobot
aktív tag

igen.
Ha ellenkezik és nem működik együtt akkor nyilván nem.

Dikk egy százas...

(#32) djculture válasza TechRobot (#31) üzenetére


djculture
félisten

Az meg garantálható, mivel akkor nem tünt volna el a cuccokkal.:)
Pár éve én is jártam igy. Egy vinyót vittem vissza az egyik kiskerbe. Beadtam nem ismertek előadták a nagy monológot, jót röhögtem mert én szervizes vagyok. Mondták hogy majd hívnak, persze 1 hónap utána meguntam hogy nem hivtak. Bementem. Mondom jöttem a vinyóért.
Milyen vinyóért? Hát amit beadtam. Itt nincs semmilyen vinyó mondta a bentlévő ürge. Mondom semmi probléma itt van az utcában a rendőrség mindjárt bejelentelek lopásért. Csávó vadul neki esett az egyik összerakott gépnek, mit ad isten előkerült egy vinyó amin a nagyker cimkéje ott vigyorgott hogy az én xyz serial számú vinyóm csere darabja..

[ Szerkesztve ]

(#33) f.attila85


f.attila85
újonc

Na valaki, tud ujat mondani?elèg hosszú ez a fogyvèdes megoldàs.levèl vàrakozàs,aztàn megint levèl.....Mièrt nem mükõdik ez egyszerübben ès gyorsabban?

(#34) TechRobot


TechRobot
aktív tag

Holnap megyek be a rendőrségre feljelentést tenni az üzlet ellen.

Dikk egy százas...

(#35) TechRobot


TechRobot
aktív tag

Na ez baromi vicces, rendőrséget sem érdekli a dolog csak akkor ha többen egyszerre meyünk feljelentést tenni mert akkor nyilvánul üzletszernek, így 1 főval max polgári per.

Szóval 13kerületi R. kapsra be kell menni legalább 3 fővel és akkor talán már foglalkoznak velünk.

Szóval ha még van 2 fő rajtam kívül aki velem egyidőben feljelentést tenne az szóljon és együtt bemegyünk.

[ Szerkesztve ]

Dikk egy százas...

(#36) fazekasb89


fazekasb89
csendes tag

helo, engem decemberben leráztak, hogy a fél éves msi mpower alaplapom nem garis... azóta a gyártó írt igazolást h cserélik, viszont valamilyen hivatalos uton modon tudom visszajutatni hozzájuk csak a lapot... tehát csak nagykeren v kereskedőn keresztül. a fogy.védelem csak pislog, ha valaki tud valami tippet megoszthatná. köszi

(#37) Milka 78


Milka 78
nagyúr

Na ez baromi jó.Van tőlük egy H80-asom.A maradék garit (ne adj isten ha kéne), hogy tudom érvényesíteni(itt Magyarföldön,teszem azt Nagykeren keresztül)?Most egyáltalán megszűnt a cég vagy sem?

(#38) extasymajom válasza TechRobot (#34) üzenetére


extasymajom
tag

Helló én szívesen bemegyek veled, rendeltem tőlük egy dell laptopot aminek mondjuk nincs baja de a beltartalmi értékek nem igazán felelnek meg az elözetesnek plusz a kapott számla finoman szólva is gyanús.

Minden csak annyiért lehet eladni amennyiért megveszik

(#39) TechRobot válasza extasymajom (#38) üzenetére


TechRobot
aktív tag

kéne még 1-2 ember, mert azt mondták a rendőrségen hogy akkor tudják megállapítani az üzletszerűséget ha több sértett is van. Gyakorlatilag arra várnak hogy kézenfogva többen menjünk be a 13kerületi kapsra.

[ Szerkesztve ]

Dikk egy százas...

(#40) xedos válasza TechRobot (#39) üzenetére


xedos
addikt

Sajna csak munkaidőben vagyok Pesten, és túl messze vagy :-(

(#41) TechRobot válasza xedos (#40) üzenetére


TechRobot
aktív tag

13ker a cél a kapitányság

Dikk egy százas...

(#42) fazekasb89


fazekasb89
csendes tag

fogyasztóvédelem veszett ügy. Leráztak még úgy is h a gyártotól volt hivatalos levelem a garanciára... Hál Isten végül is az MSIvel sikerült megoldani, hogy egy futár jöjjön az alaplapért és cseréljék... A bolt elérhetetlen nincs elvileg csődeljárás alatt stbstb...
úgyhogy ez Magyarország 2014...

(#43) TechRobot válasza fazekasb89 (#42) üzenetére


TechRobot
aktív tag

csak kéne pár ember mondjuk rajtam kívül 2 hogy a rendőrség érdemben foglakozzon ezzel.

Dikk egy százas...

(#44) TechRobot


TechRobot
aktív tag

Jutott már valaki valamire?

Dikk egy százas...

(#45) oravecz56


oravecz56
aktív tag

Nekem az asus alaplapom ment tönkre 2015 02 hoban jár le a garancia.Bárhova mentem falba ütköztem.
Félre tettem .Kellett vennem egy másika.
Kidobtam 40 000ft az ablakon.
Tanulo pénz kicsit sok volt.

Oszika

(#46) oravecz56 válasza TechRobot (#28) üzenetére


oravecz56
aktív tag

Bocsi de normális hangnemben beszélni ezekről a dolgokrol mikor 200 ft-ért leütnek jobb hejeken.A 40 000 Ftomért levágnám a baszokáját nem udvariaskodni jopofázni.
Na jo félrevonulok mert fölment a vérnyomásom. :((

Oszika

(#47) oravecz56 válasza TechRobot (#44) üzenetére


oravecz56
aktív tag

Itt maradok figyelem a fejleményeket.Benne vagyok mindenben.

(csak kéne pár ember mondjuk rajtam kívül 2 hogy a rendőrség érdemben foglakozzon ezzel)1van én
na megyek dolgozni

[ Szerkesztve ]

Oszika

(#48) sToOrm01umbb


sToOrm01umbb
csendes tag

Sziasztok,

Én is ugyanebben a cipőben járok, szóval társulnék.
Nekem 1 antec vízhűtő-höz van a garancia még 1 évig, de kicsit meglepetten ért a dolog amikor kimentem a bolthoz halál nyugodtan azzal a gondolattal ,hogy ha a webshop "él" akkor a cég is rendben van.

(#49) TechRobot


TechRobot
aktív tag

Az az alapvető baj, hogy külön-kölün nem akar velünk senki foglalkozni 2 lehetőség van.
1, egyszerre bemegyünk ahányan tudunk.
2, 1 valaki megy be de mindenki számlájával nyűgjével úgy, hogy legalább 50e-ft feletti értéket kellene összehozni. Persze papíron az összes termék azé az emberé lenne mert 50 fölött már bűncselekmény a dolog.

Dikk egy százas...

(#50) enwazze


enwazze
tag

Az a baj hogy nekem a garanciapapír már lehet nincsen meg, de ha meglesz, szólok.

SONY

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.