Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#33) FPéter válasza envagyok (#31) üzenetére


FPéter
aktív tag

Amit irsz, annak rengeteg ertelme van, ha a problemat a koltseg, illetve a funkcionalitas felol kozelitjuk meg. Aliexpressrol tenyleg par dollarert lehet olyan orakat rendelni, amelyek teljesen vallalhatoak a hetkoznapokban. Az okosorak pedig akarmikor lekorozik a kvarcorakat, analog orakat funkcionaitasban. Kinezetben mondjuk nem biztos, de ez mar egyeni izles kerdese.

Ha valaki 10-20 evre vesz orat, mint a posztolo, vagy en is, az azert teszi, mert szuksege van egyfajta stabilitasra. Egy eszkozre, amire ha ranez, nem csak az idot latja, hanem az emlekeket. Mivel az orat mindenhova hordod, ahova mesz, ezert sok emlek, erzes fuzodik majd hozza. Ez olyasmi, amit egy max. 4 evig mukodo telefon, okosora, vagy ruhadarab soha nem adhat meg, es egy 5 dollaros Aliexpresses ora sem.

Amikor a 3. keruletben elloptak az elozo oramat, ami ott volt a csuklomon amikor bejartam a fel vilagot az elmult 5 evben, nem azert ereztem magam rohadtul, mert az ora draga volt, vagy mert nem tudtam, hogy mennyi az ido.

Ha valakinek nincs szuksege erre az erzesre, akkor teljesen felesleges draga orat vennie, foleg manapsag, amikor a pontos ido ezer helyrol konnyen leolvashato. Draga orat azert veszunk, mert nem akarjuk lecserelni, birni fogja azt a 10-20 evet mind kinezetben, mind pedig mukodesben.

Nyilvan vannak mas szempontok is, de nekem a posztolo irasabol is az enyemhez hasonlo tanulsag jott le.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.