Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Szabad a pálya!

(#2) sutszi


sutszi
veterán

Kíváncsiságból megnéztem. Unalmas...hosszú... :(

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#3) elithun


elithun
őstag

Töltve. :)

„Minden egyes tapasztalat közelebb visz a megértéshez.”

(#4) cinemazealot válasza elithun (#3) üzenetére


cinemazealot
addikt

Nagyon köszönöm. :R

(#2) sutszi
Pedig igyekeztem csak a legfontosabb dolgokat megkérdezni. Azért ha valamikor lesz fölös 10 perced, adhatnál neki még egy esélyt. :)

(#5) total90


total90
veterán

Én megcsináltam volna, de külföld...

Ha nincs jó, ló a szamár is.

(#6) sutszi válasza cinemazealot (#4) üzenetére


sutszi
veterán

Végül kitöltöttem. 6 perc. De továbbra is azt gondolom mint fentebb. Csak segíteni akartam.

Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

(#7) bitpork


bitpork
veterán
LOGOUT blog

Elképesztő, hogy 2011 óta itt vagy és már megtapasztalhattad a ph lapcsaládban megtalálható minden topikot IS, ennek ellenére blogolod a kérdőívet :N
Tessék . Szívesen.

https://hardverapro.hu/apro/audi_q7_hibrid_2016/hsz_1-50.html

(#8) pető bá' válasza bitpork (#7) üzenetére


pető bá'
őstag

hát itt soha az életben nem találtam volna meg.. :DDD

"... and I hope you have a great day!"

(#9) cinemazealot válasza bitpork (#7) üzenetére


cinemazealot
addikt

Jó pap holtig tanul. :D Köszi!

Egyébként azért mertem ide írni, mert az elmúlt hónapokban többször találkoztam kérdőívről szóló blog bejegyzést. Feltételezem, több kitöltőjük is akadt, mint ha az Általad javasolt topic-ban osztották volna meg.

(#10) anorche1


anorche1
őstag

Toltve :)

"It never gets easier, you just go faster." Greg LeMond

(#11) UnA válasza cinemazealot (#4) üzenetére


UnA
Korrektor

Egyetértek sutszival, főleg az utolsó előtti oldal szörnyen aprólékos kérdésekből áll. Szerintem ez olyan szintű oktatási kérdés, amivel nem kéne a tanulni vágyókat zaklatni :)

(#12) UnA válasza UnA (#11) üzenetére


UnA
Korrektor

Egyébként kitöltöttem azt is, de ott már több kérdés esetén csak ötletszerűen kattintgattam... bocs.

(#13) pető bá'


pető bá'
őstag

Komolyan egy ilyen 7 perces kérdőívbe is "beleuntok"? Nem tudom, nekem egyáltalán nem volt megterhelő, sőt, kifejezetten tetszettek az ötletek, nagyon régóta fogalmazódik bennem valami hasonló, mint amerre ez a kérdőív engem elvezetett..

"... and I hope you have a great day!"

(#14) cinemazealot válasza UnA (#11) üzenetére


cinemazealot
addikt

Ezek az aprólékos kérdések csak ebben a kérdőívben szerepelnek, és csak azokat "terheli", akik vannak annyira segítőkészek, hogy foglalkozzanak a kérdéssel. Szerintem egyébként itthon ez egy fontos téma, ezért is vagyok rá kíváncsi, tudnám-e valahogy támogatni. De ha lesz is ebből valami (úgy értem, valós tanfolyam szerűség), akkor ott nyilván sokkal egyszerűbb és lényegre törőbb lesz a tanulni vágyók meginterjúvolása.

(#13) pető bá'
:R

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.