Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) cinemazealot


cinemazealot
addikt

Bár utána többször is körülnéztem, mégis lehet, én voltam vak?

(#2) takacsbotond


takacsbotond
őstag

Én olyan koncertekre járok ahol nem rabolják ki az embert, ráadásul szinte minden koncerthelyen van csomagmegörző.

Próbáltad már kikapcsolni-bekapcsolni?

(#3) buherton


buherton
őstag

Ez a biztonsági ellenőrzés minket is meg lepett. Tényleg lassan egyszerűbb lesz a repülőre felülni. VIszont nem panaszkodhatunk, mert pl. Pekingben a metrónál is hasonló ellenőrzés van.

A 209-es szektorban ültünk. Ezt senkinek semmilyen formában nem javaslom. Visszhangzott :( . Viszont annak ellenére, hogy az én olvasatomban az első felvonásban csökkent a színvonal, majd a másodikban visszaemelkedett, mindent megkaptam, amit ettől a koncerttől vártam. Aurora és Interstellar - no time for caution (el se mertem hinni, hogy tényleg ezt hallom), persze többet is vártam, de meglepődtem volna, hogy ha pont azokat hagyta volna ki. Az Inception - Time, mint befejezés pedig zseniális volt.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

(#4) cinemazealot válasza buherton (#3) üzenetére


cinemazealot
addikt

Na, mi Veletek szemben a 113-ban ültünk. :C Tudod, mi visszhangzott? Hátul is voltak hangfalak és mivel a színpadi hangfalak ~150 méterre voltak Tőled, a hátsók meg csak 20-30 méterre, a kettő között elég komoly fáziskésés tapasztalható. Szóval ha ezek nem lettek volna, semmi gond nem lett volna, sajnos a hangosítók kizárólag a középen ülőkre gondoltak és úgy rendezték be a csarnokot, mint egy kisebb mozitermet. Botor döntés volt.

Ettől függetlenül az élmény nagyon jó volt. :K Nagyon bírom Zimmer bácsi munkáját.

A biztonsági ellenőrzés viszont nem új, a honlapjuk szerint 2015 novembere óta ez a gyakorlat. Igen, gyakran járok az arénába. :D

(#5) kenwood


kenwood
veterán

nekunk 10-15 eve Volt fesztivalon sikerult ebbe belefutni.
beraktuk a kontenerekbe a cuccokat,reggel sietunk a 7 orasi vonathoz,es delben nyit a kontener :Y
Nem lettem volna a dolgozok helyeben nyitaskor.
Maga a szitu teljesen megoldhatatlan volt,nekunk ugy sikerult, h az egyik haver hazajott velunk pestre 7kor,majd este visszament egy csaj miatt.

a biztonsagi ellenorzesekrol annyit,hogy sztem 50 even belul eljutunk oda,hogy csak kulon engedellyel hagyhatod el az otthonodat.

[ Szerkesztve ]

Mi kell az alaplapba? Procibol egy, Rambo 2. <> Egyetlen vizmolekulaban tobb hidrogen atom van,mint ahany csillag az egesz naprendszerben

(#6) buherton válasza cinemazealot (#4) üzenetére


buherton
őstag

Jobbra fent - ülések felett - volt egy sima beton felület. Hiszem azt, hogy innen verődött vissza a hang :( .

Valahol olvastam, hogy az Arénát lehetetlen jól hangosítani és ezért a hangmérnökök nem is szeretnek idejönni.

tely, baly, fojó, mennyél, mingyárt, telyföl, tolyás, malyd, kapú, egyenlőre, ejsd, jáccani, ahoz, fúj, hüje, muszály, alat, álok, lasan, fojtatás, ál, fontós, költsön, eggyüt, lyob (jobb?), mek, mongyak, milyért - !!! Tanúlyunk már meghejjessen irni... !!!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.