Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#46) Cifu válasza Kiki18 (#43) üzenetére


Cifu
nagyúr

Aki időben bejött, zavarni fogják a késők, aki késett az meg nem látja a film elejét.

Szvsz ez mozikultúra is. Én is azért utálok egyre inkább moziba járni, mert a T. nézők jó része is egyre taplóbb.

Idén négyszer voltam moziban összesen, de a tapasztalatok után nem hiszem, hogy fogok menni bármelyikbe is, tök mindegy, hogy CC vagy Pink, avagy Mimozink (érdekes, hogy őket senki sem említi... :DDD ).

-A film kezdete után beérkező nézők. Úgy veszem észre, már sportként űzik sokan. Bakker, zárják be az ajtót, mikor kezdődik a film, ha elkésel, nem jössz be. 30 éve a falusi moziban ez volt az eljárás...

-Ennek hatványozott része az önérzetes mozilátogató. Tavaly a Warcraft-ot eredeti nyelven néztük, gondoltam így megúszom a gyerekeket. Kaptam helyette Surda-kalapos későn megérkezőt, aki a kalapot a fején hagyva foglalt helyet. Mikor a közvetlenül mögötte ülő rászólt, még neki állt feljebb, és hőzöngött, hogy majd leveszi ha kedve tartja.
Plusz olyanokat, akik a film közben, félhangosan kommentálták a történteket. A végén komolyan azt vártam, hogy mikor fog az egyikük felüvölteni, hogy az nem is úgy volt!

-A folyamatos (gondolom) WC járatok. A legszebb az volt, amikor az Alien: Covenant-nál az elöttünk ülő sorban egy fiatal srác-csapat foglalt helyet. Kb. egy óra után négyen álltak fel és mentek ki WC-re. Bakker, mi a frászt vártak, miután mindegyikük 1 literes üdítős poharakkal érkezett?!?

-Az olyan emberek, akiknek annyi eszük még van, hogy levegyék a hangot a telefonjukon, de ugye annyira már nem életképesek, hogy végiggondolják, hogy ettől még az iPhone-okon a vaku villogni fog (mert ugye az értesítési LED már nem fér bele az Apple árképzésébe... na mindegy...). Aztán fél percen át stroboszkópozik a széke alatt, ahová tette (a fene tudja miért), mire észreveszi és leteszi.

-Az elmúlt 1 évben háromszor kellett szólni a moziszemélyzetnek, hogy vagy nem történt semmi (tehát a reklámok lejátszása se kezdődött el), vagy nem volt hang...

Légvédelmisek mottója: Lődd le mind! Majd a földön szétválogatjuk.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.