Hirdetés

2024. április 18., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#43) Kiki18 válasza adamssss (#37) üzenetére


Kiki18
őstag

Akkor leírom ,mi von le a filmnézési élményből, szerintem.

-Két terem is volt (és ha jól értesültem,még mindig így van), ahol a vászon mögötti mélynyomók nekidőlnek a vászonnak. Ennek egy kitüremkedés az eredménye a vásznon, valamint ha a mélynyomó működésbe lép,az egész vászon hullámzik. A megoldás erre egy ék lenne, ami helyére tenné a mélynyomót. Potom összeg,de nem lett javítva.
-szőnyeg van a termekben. Ha kiömlik a kóla, a szőnyeg beszívja, tisztítani rémálom és nagyon drága, és nem is mindig 100%os. Ennek az lesz az eredménye, hogy a szőnyegek pár éven belül elkezdenek rohadni ,és kellemetlenül büdös lesz a termekben.

-Nem volt pohártartó (felfoghatatlan hibának tartom egy ennyire tapasztalt cégnél....vicc. ) ,mostmár van,de az is inkább sufnitákolmányos megoldás, könnyen rongálható és rendesen rombolja a designt.

-A fotelek....anyaguk (szerintem) műbőr,de egy biztos, nagyon hamar ki fognak kopni és undorítóan fognak kinézni.
A számokat egy fotel közepére,alul rögzített kis műanyag elemben rejlő kis ledes világítás mutatja. Ezek kiálnak a fotel síkjából,úgy 5 centire,sípcsont magasságban. Sikerült belerúgnom,szép folt lett az eredmény, de sztem ez is könnyen rongálható.
A fotelek jórésze kétszemélyes. Ha tele a terem, nem leszel magányos az biztos.

-rossz szögben vannak beállítva a termek. A lejtése túl enyhe, így a fotelektől nem lehet látni a vászon alját.

-Az atmos rendszert túlfújták. Volt szerencsém kipróbálni (sony saját atmos próbafilmecskéjével). Effektív ,de nem annyira lenyűgöző. A gépészek meg imádják bömböltetni, mert az mennyire csúcszuper. Még az én mozihoz szokott fülemnek is fájt az a 10 perces élmény.

-A lépcső mellett van korlát, de az semmilyen biztonsági funkciót nem tölt be,csak dekoráció. Az idősebb korosztály viszont előszeretettel használ(ná) , volt is belőle baleset.

Egy két előzetes van a filmek előtt, de ez inkább rossz mint jó. Cc átlag 15 perc ( átlag évente egyszer van olyan,hogy hosszabb ez az időtartam), itt 5 perc átlagban. Aki időben bejött, zavarni fogják a késők, aki késett az meg nem látja a film elejét. Továbbá ha baj van a vetítéssel(hang,3d)
Akkor 5 perc alatt sokall kisebb az esély ennek kiszűrésére. Senkise járt jól.

Próbáltam olyan dolgokat összeszedni,amikor voltak,vannak és lesznek is, és bizony a filmes éményt rontják. Még nagyon sok vonzata van ezeknek a dolgoknak, végigjárhatjuk mindet akár, de egy biztos. A CP megjelenése a piacon örvendetes,de jelenleg 0 fenyegetést jelent a CC számára. Ezt ők is felmérték, hamar meg is nyugodtak. :D

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.