Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#38) petcsike


petcsike
tag

Hetvegen sikerult vegre ravennem a paromat, hogy probaljuk ki.2 dolog ami nagyon nem tetszett: Jegyvasarlas, foglalas: csak telefonon illetve szemelyesen, online felulet nuku. Mondjuk a telefont legalabb masodjara sikerult felvenni, es durvan fel perc alatt sikerult a foglalas, ez pozitiv. A masik: megszoktam, hogy az utolso sorba veszunk jegyet, mert 190 centi vagyok, es nem akarom, hogy masok elmenyet elrontsam azzal, hogy belelogok a kepbe, ezert evidens volt, hogy leghatso sor. Eleg gaz szerintem, hogy bar az elotte levo soroknal szinte mindenhol normalis magassaggal el vannak a szintek valasztva, az utolso sor mintha sullyesztve lenne. Es bar viszonylag magas vagyok, ugy, hogy ultek is elottem, a kep also harmada nem latszott. (ha nem ultek volna, akkor csak a kep 1/10ede). A parom aki 165 centi ugy tudta csak "elvezhetoen" vegignezni a tobb mint 2 oras filmet, hogy vegig kenyelmetlenul magat teljesen kihuzva ult, es nem ult elotte senki. Ez azert mindenkeppen orvosolando, illetve figyeljetek oda, nehogy ti is igy jarjatok.

Amugy a borfotelek kenyelmesek voltak, meg 2 ora utan is. Pozitiv szinten, hogy kb feleannyi reklam volt, mint a csodas CC mozikban megszokott (joparan el is kestek emiatt a filmrol.. :D)

Tudod mit jelent az, hogy Nemezis? Az érintett erõsebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetõen. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat. Én.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.