Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Zolaash


Zolaash
aktív tag

Értelmileg rokkant.

Rip and tear

(#2) Boxiné


Boxiné
tag

Nem tudom pontosan kivenni, de ha jól látom ez egy Lexus. :U Épp nemrég írtam a "Miért vezet..." topikba, hogy itt a Lidl előtt is állt egy szegény, rokkant, Lexus tulajdonos a rokkantparkolóban. Az ipse mögöttünk állt a pénztárban, mondtam is szép hangosan, hogy milyen jó a segélyezés kishazánkban, ha a rokkantnyugdíjból ilyen autót lehet venni.
De ezen ma már nem kell csodálkozni. Csak nekünk normális embereknek fura ez a látvány. :U

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#3) #53246592


#53246592
törölt tag

Minden tiszteletem azon rokkantnyudijasnak, aki tisztesseges munkaja gyumölcsekent meg tud venni egy ilyen autot. Az meg mindenkivel elöfordulhat, hogy elfelejti kitenni a parkolasra jogosito akarmit. Multkor a miskolci cora elött lattam egy 7-es bmw-t parkolni, nala ki volt teve a rokkant kartya. Az elsö mondatom ra is vonatkozik.

(#4) Mcray válasza #53246592 (#3) üzenetére


Mcray
senior tag

Ja tisztelet annak a köcsögnek aki ki tud gyalogolni a piacra hogy vegyen egy igazolványt, és tisztelet, hogy van képe kirakni.

Ide arab módszer kéne. Az ilyeneknek kezét lábát le kéne csapni, és a kerekesszékes focisoknak a testrészeikkel kéne játszani. Rohadék álrokkantak

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#5) Cathfaern válasza Mcray (#4) üzenetére


Cathfaern
nagyúr

Hmm, az ötlet nem is rossz, nem megbüntetni kéne őket, hanem csak jogosulttá tenni a parkolóhely használatára ;]

(#6) Mcray válasza Cathfaern (#5) üzenetére


Mcray
senior tag

Pontosan! A törvény tisztelete minden "Here" kötelessége. Nostrum betiltott cikke nagyon jól kitért az ilyen emberekre. Kár hogy egy órát sem "élt" a cikk :((

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#7) #53246592 válasza Mcray (#4) üzenetére


#53246592
törölt tag

Forditsuk meg: hany vegtagomat es milyen mertekben kell megcsonkitanom, hogy megkaphassam almaim autojat? ;]

(#8) Satan_Claus válasza Boxiné (#2) üzenetére


Satan_Claus
senior tag

Szerintem meg Qashkai :U

Ne bántsuk a Toyotát :))

[ Szerkesztve ]

Védd az állatokat! Egyél embert.

(#9) ladybug


ladybug
őstag

Sajnos sok hasonlót látok én is. És érdekes módon mercedesek, audik és egyéb felsőkategóriás autók parkolnak ilyen helyeken. :U

Ti férfiak soha semmit nem tudtok megtalálni. A teafű a gyógyszeres fiókban van egy kakaós dobozban, amire rá van írva, hogy só.

(#10) joghurt válasza Cathfaern (#5) üzenetére


joghurt
addikt

Én is egy Valóságkiigazító Brigád felállítását javallom. A mozgássérült-igazolvánnyal parkolót tegyük jogosulttá rá! A mininálbérre bejelentett fickóktól szedjük el az efölötti pénzeket! Aszondod, nem emlékszel, melyik családtag vezette a kocsidat, amikor gyorshajtott? Majd kapsz kis elektrosokkot, hogy tényleg ne emlékezz. Stb.

A tej élet, erő, egészség.

(#11) tkazmer válasza Boxiné (#2) üzenetére


tkazmer
addikt

aki rokkant, nem feltétlenül szegény is.
ha a lábával van valami, attól még pl könnyedén tud magának milliárdokat is összetőzsdézni....ellenben ha valahova megy, akkor egyértelmű, hogy beáll a rokkant parkoló helyre, egyrészt mert szabad neki, másrészt mert szüksége van rá.

úgy tervezték, hogy kibirjon egy atomtámadást is. De nekünk komolyabb fegyvereink vannak, mint pl Béla bá, a földmunkagépkezelő

(#12) Boxiné válasza tkazmer (#11) üzenetére


Boxiné
tag

Na ja. De aki itt állt be a rokkant parkolóba az nem járókerettel jött, nem tolókocsival, és mégcsak nem is bottal. Egyszóval nem volt rokkant. Persze ilyenkor felvetődik, hogy lehet a családjában van rokkant. De akkor milyen jogon használja parkolót a rokkant családtag nélkül??? :U
Bocsi a sok szóismétlésért, de a rokkantra nem találok így hirtelen másik szolíd kifejezést.

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#13) VladimirR


VladimirR
nagyúr

tegyuk mozgasserultte a tilosban parkolokat?

gratulalok, igy egyutt majdnem annyi eszetek van, mint egy-egy ilyen, igazolvany nelkul, esetleg hamis engedellyel mozgasserultek szamara fenntartott helyet elfogallo sofornek

es az a legszomorubb, hogy szo nelkul elhiszem, van koztetek aki valoban ebben latja a megoldast

(#14) VladimirR válasza Boxiné (#12) üzenetére


VladimirR
nagyúr

megfordult a fejedben, hogy rokkant csaladtagert erkezett?

igen, ez mar csak szorszalhasogatas, de mielott eklezdtek kezeket/l;abakat/gerinceket torni*, nem artana, ha neha gondolkodnatok is

*: ez pont nem neked szol, csak ide kapcsolodik

p.s.: mozgasserult

[ Szerkesztve ]

(#15) Boxiné válasza VladimirR (#14) üzenetére


Boxiné
tag

Mint már írtam az ipse egyedül volt. Sem a vásárlás előtt, sem utána nem volt vele senki. Szóval akkor milyen jogon is használja a mozgássérült parkolót? :U

"A mosoly a legrövidebb út az emberek között!"

(#16) VladimirR válasza Boxiné (#15) üzenetére


VladimirR
nagyúr

elnezest, az elkerulte a figyelmemet, hogy erkezeskor is lattad, egyedul volt

(#17) joghurt válasza VladimirR (#13) üzenetére


joghurt
addikt

Te BMW-vel vagy Audival szoktál a mozgássérült parkolóba állni? :DDD

Azért az iróniát észrevehetted volna. Ha valóban ebben látná valaki a megoldást, akkor már hallottál volna róla a hírekben. Ha jól tudom, még a járművek "mozgássérülté" tétele (pl. gumileeresztés) sem jellemző.

(Mellesleg itt a szomszéd házban van egy spiné. Három autóval jár felváltva, mindegyiken ott a mozgássérült igazolvány. A nő mindig egyedül jár, és kicsit sem tűnik mozgássérültnek. Naponta látom.)

A tej élet, erő, egészség.

(#18) cilo9


cilo9
aktív tag

A verda egy Nissan volt, hogy pontosan milyen típus azt nem tudom, hamarabb tolta fel az agyam, az ahogy beállt, minthogy megnéztem volna milyen pontosan a kocsi.

Szerintem, ha valaki rokkant és autóval jár, akkor a rokkantságot igazoló kártya folyamatosan kint van, nem előveszi minden parkolásnál. Másrészről, ha az illető tényleg rokkant, vagy rokkant hozzátartozóért jött, akkor beáll rendesen, nem két autó helyére, mivel feltételezem átérzi a saját bőrén, hogy mekkora jelentősége van a rokkant emberek számára fenntartott külön parkolóhelynek.
Persze mondhatjuk, az illető nem tud parkolni rendesen mert rokkant, de számomra egyértelműen látszik, hogy jött a parkolóban meglátta a két üres helyet a bejárat mellett, majd egy egyszeri és gyors jobb kormánymozdulattal berántotta a verdát, oszt jó'van!

[ Szerkesztve ]

Üdv, Cilo

(#19) Mcray válasza cilo9 (#18) üzenetére


Mcray
senior tag

Lehet cinikus, unintelligens vagy bármi. Én marhára nem lepődnék meg ha elkezdene egy Rokkant DEXTER rohangálni, bocs gurulgatni az utcákon és a parkolóházak közt szedve áldozatait... :))

És ahogy a Dexterben elhangzott a rendőrtől: ÉN LENNÉK AZ ELSŐ AKI GRATULÁL NEKI... :R

"Dö Pávaa det wí ár díling hír iz immezsöréböl" WoWs: das_booty

(#20) cilo9


cilo9
aktív tag

[ Szerkesztve ]

Üdv, Cilo

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.