Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#51) MLaca


MLaca
őstag

Még valami az értékeléshez: minden értékelés viszonylagos. Egyértelműen sosem lehet SEMMIT értékelni, még konkrét mért adatok alapján sem! Ezért sem szokás 10/10 pontot adni, mert mindennél akad mindig valami, ami jobb! Ez emberekre is vonatkozik...

http://mlzphoto.hu/

(#52) tildy


tildy
nagyúr

Szerintem semmi baj a házzal.AKinek sok pénze van chieftechet vesz.AKi márkára vágyik szintén.Én inkább veszek egy olcsóbb , de (nekem) szebb házat, egy jóravaló táppal.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#53) tildy válasza tildy (#52) üzenetére


tildy
nagyúr

jóravaló = mondjuk a táptesztben igencsak fényesen szereplő coolink, vagypedig enermax táppal.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#54) strike-force válasza tildy (#53) üzenetére


strike-force
őstag

hát a csiftek neked már smafu ?!!! :DD

R7-5800X / 32GB / RTX3070 / POCO_F3 (8/256) / i12 64GB - Just realize it!

(#55) tildy válasza strike-force (#54) üzenetére


tildy
nagyúr

Csak a ház.A táp az jöhet:DD

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#56) neduddki válasza MLaca (#50) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

En minden egyes szereles alkalmaval megfogadom, hogy az elek eldogozasa lesz a fo szempont a legkozelebbi haznal ami a kezem alatt marad, vagy nekem kel szervizelni, de eszt mindig elfeletem mire oda jutok!!!:-))))

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#57) neduddki válasza tildy (#55) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

mi a baj a csiftek hazzal???? azon kivul, hogy nehez, meg draga????

udv

neduddki

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#58) tildy válasza neduddki (#57) üzenetére


tildy
nagyúr

Csúnya.És akkor még szépen fejeztem ki magam.Ha választani lehetne a zizon és a chieftech közt, én bizony az előbbit választanám.(persze az extreme változatot).

Mondjuk ha már drága ház, akkor tt xaser.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#59) esteban


esteban
senior tag

Ezeket a hazakat lehet minden boltban kapni itt Azsiaban, az ara nem eri el az 5000HUF-ot. Viszont az anyag, marmint a lemez vastagsaga altalaban .65 - .8 mm .. ezt az 1mm-t lemerted, vagy specifikacioban volt benne? (ti. akkor nem er semmit :)) ... de az europai izlesnek mar nehezebben felel meg.

iBook + RedBull :)

(#60) Alvin_ti4200 válasza tildy (#58) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Thermaltake Xaser III, az ám a ház, csak 45-nél kezdődik:O

(#61) ArchElf válasza neduddki (#56) üzenetére


ArchElf
addikt

Nálam is fonos szempont már ez:
[L]http://prohardver.hu/rios2_uzenetek.php?from=5320[/L]
:(
AE

Csinálok egy adag popcornt, és leülök fórumozni --- Ízlések és pofonok - kinek miből jutott --- Az igazi beköpőlégy [http://is.gd/cJvlC2]

(#62) Zoz


Zoz
őstag

Elég visszataszító, ahogy jön le a matrica a tápról...
Kiváncsi lettem volna, hogy azzal a táp tesztelő csodamasinával milyen eredményeket hoz? ''végleg elromlott''? :)

(#63) Bogyó bá'


Bogyó bá'
nagyúr

Nagyon übergagyi jellege van az egésznek. :(

Bruttó 20.000,- forintot némiképpen értelmesebben is el lehet költeni házra/tápra:

Morex ház (az a bizonyos aluszinü, elöl 2 ventiráccsal), táp nélküli változatban + 1db 300W-os Chieftec tápegység. Szvsz ''némileg'' jobban néz ki, valamint a noname/Chieftek 300-as közötti különbséget is zongorázni lehetne, szvsz. Kb- ez a kombó is bruttó húszezer.....

Erről ennyit.

Galilei halott! Már Einstein sem él! ...és én is nagyon szarul érzem magam...

(#64) tomcs válasza MLaca (#50) üzenetére


tomcs
őstag

az egesszel az a gaz hogy valamit ha szamokkal akarunk kifejezni akkor ugy kerek az egesz ha szamokkal van megindokolva. szubjektiv velemenynek tokeletesen elmegy az hogy ''par hibat leszamitva kellemes de draga'' vagy ''ezert az arert tokeletes'' esetleg ''design nem tetszett de technikailag nagyon korrekt'' stb stb. szvsz marha nehez minden szempontot ''beleerezni'' abba a 10 pontba. eloszoris tudni kene mi az ami 10 pont es ez miert kevesebb annal. szepen tetelesen felirva. mas kerdes ezt a ''hasbol mondok szazalekot'' megoldast eleg sok helyen alkalmazzak, mashol se tetszik de ez van. kulonben meg a cikk a lenyeg az meg jol ra szokott mutatni az adott termek elonyeire es hibaira, nem is szoktam figyelni a pontozast

(#65) tomcs válasza tomcs (#64) üzenetére


tomcs
őstag

oops. jo ha a fooldalra terek unalmamban :) megint 1 honapos topikot hoztam fel :)

(#66) hunluigi


hunluigi
senior tag

Lehet hogy Luzernak fogtok tartani de én vettem magamnak egyet az Ex -es változatból (LCD) Ebben igaz nincs neon, de 400 -as tápot tettek és 2 8cm-st. Az elülső termo kontrol azon túl hogy dögösen néz ki szerintem roppant hasznos is (3 zóna hőfokmérése, két venti fordulatállítása). Így a zajszint vs hőfok állítható (a család tud aludnio). A megmunkálással viszont vitatkoznék! Egy kis utómunka igencsak ráfér a dobozra. Az elülső műanyag borítás egy kis huzattól is hajlamos a leesésre, megoldás a tartó fülek némi felmelegítése után kellő pozicióba hozása. A belső fényezés úgy szar ahogy van s tekintve, hogy egy ablakos házról van szó azért ez elég gáz. Az 5.25'' borítólemezek belülről fehérek (????) :O Ezek a koreaiak tényleg nem terveznek meg előre semmit? Némi fényezés tehát szükséges volt... Összeségében azért ez szerintem egy jó ház (persze aki nem szeret barkácsolni az inkáb ezt NE VEGYE MEG!!! mert csak dühöngeni fog). Persze a cikkben szereplő alap változatot én sem vettem vola meg. Ja amúgy 19K bruttóért jutottam hozzá.

[L]http://hunluigi.freeblog.hu[L]

A kezdetek kezdetén... XT 8Mhz; 640Kb ram; HERCULES monitor (papirfehér) és csatoló (256k ram); 20Mb MFM HDD 5,25''; 1.2Mb 5.25'' FDD; PC Speaker Hová szalad a világ...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.