Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) joe69


joe69
senior tag

6600gt-re lehet benevezek, foleg ha tenyleg nem lesznek szerzodeshosszabbitasok a konzorciumokkal

(#2) szatocs


szatocs
őstag

Én is egy Gigabyte 6600 GT - t veszek.

=== Szatocs ===

(#3) szatocs


szatocs
őstag

Nem tudja valaki, hogy lehet-e még , és ha lehet, akkor hol Casetek 1021 - 5a házat venni Sulinetben?
Nagyon, de nagyon, de nagyon fontos lenne.

=== Szatocs ===

(#4) TudorVigyor


TudorVigyor
aktív tag

''A múlt heti Enermax izomgolyó után most az alvégen is kellemesen alakul a csúcsminőségű tápok helyzete. A 300 wattos kétventilátorosoknál 7425 Ft a passzív PFC-s változat új ára''

Enermax 300W 7425 Ft?

(#5) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Az alaplapoknál a legvégén hiba:

a sima 8GPNXP DDR-t emészt, a 8GPNXP-D DD2-t

nem DDR2 akar lenni az a DD2?:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#6) tildy


tildy
nagyúr

rudi:ezek szerint csak nem talaltad meg a scenicview c17-7t. mondjuk sulinet arlistaban 62 korul volt, en megis meg tudtam venni sulinetben 57ert.Szerintem az 500:1 kontraszttal jobb mint az itt levo c17-5

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#7) tildy


tildy
nagyúr

Egyebkent rudi nem neztel be a masik topicba, igy gondolom nem lattad , hogy az en moncsim omkodja OM125-E084

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#8) Legolas


Legolas
senior tag

''Majdnem kétezer forinttal túlcsúsztunk a maximális visszatérítést biztosító százhúszezres keretből, de számítógépünknek lett füle-farka, 512 MB memóriája, DVD-írója, de még DirectX 9-es játékokkal is elboldoguló grafikus kártyája és kisebbfajta 2.1-es hangszórókészlete is.'' Viszont nem látod mi történik, mert nincs monitorod! :C

Asus K8N, A64 3000+, 2* 512 Mb PC3200 Infineon, HIS RADEON X800 Pro, Hyundai B91D, NEC 3571

(#9) szatocs válasza szatocs (#3) üzenetére


szatocs
őstag

UP!

=== Szatocs ===

(#10) tildy


tildy
nagyúr

sot rudi>
FSC Monitor TFT 15' T17-2 (eliras, mert ez 17'')
56990 Ft
CHS Hungary Kft. (2)

FSC Monitor TFT 17' C17-7
62350 Ft
CHS Hungary Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Szal megis kaphato:U nem tudom te hol neztel szet, en a sulient express termekkeresoben.

[Szerkesztve]

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#11) busman


busman
addikt

Tud nekem ajánlani vki egy jó socket A lapot?Olyat ami SEX-es.Cserelapot kellene választanom.


[Szerkesztve]

I'm not talented, I'm skilled.PS5

(#12) forceberg válasza busman (#11) üzenetére


forceberg
veterán

Abit AN7

http://www.flickr.com/photos/4ceberg

(#13) Keitaro


Keitaro
addikt

öööööö, MO-n hol lehet kapni olyan BenQ 931-est amin van DVI?
Mert eddig csak analóggal találtam, de azokban legolcsóbban már osztják 80-90 között simán.
Különben nem rossz monitor ezért érdekel, hogy tényleg, hol, merre van DVI-s.

(#14) anulu


anulu
félisten

Inno3D 6600GT PCI-E létezik Sex-ben? ha igen, akkor benevezek egyre, és megvan az SLI! :C

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#15) erdoke válasza anulu (#14) üzenetére


erdoke
titán

Az nagyon hasznos. :C
Sajna egy 65e Ft-os X800XL szinte mindenhol füldbe döngöli majd...;]:))

A legjobb aláírás a héten

(#16) rudi válasza Legolas (#8) üzenetére


rudi
nagyúr

Csak tapsolj te telhetetlen! Mégenézném én mi jön össze Neked 120.000-ből, amihez még monitor is van ;)

Múlt heti konfigokhoz sem volt, azért ide sem raktam.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#17) Legolas válasza rudi (#16) üzenetére


Legolas
senior tag

Ne szívd mellre, csak gyenge poén volt.
Nem rossz az a konfig ennyiért, főleg sulinetben!

Asus K8N, A64 3000+, 2* 512 Mb PC3200 Infineon, HIS RADEON X800 Pro, Hyundai B91D, NEC 3571

(#18) csika


csika
tag

''Ha még nagyobb ház kell, akkor tizenöt- és huszonötezer forint között párszáz forintos lépésekben megtalálható a Chieftec és a Casetek összes nagyobb tornya.''

Hát én nem találom.Pedig nemrég frissítették az adatbázist is itt: Bővebben: link. Tud ezekről valaki valamit?

A másik hogy 512-es DDR lehet 12E Ft pesten, de vidéken ahol nincs minden konzorciumnak kereskedője könnyen lehet ez 18E is ...

Magyarok! Férfiak és asszonyok! Hallgassátok csika vezért!

(#19) Obi-1 válasza rudi (#16) üzenetére


Obi-1
őstag

Nagyon jó lett a konfig, Rudi, nagyságrendekkel jobb, mint a múlt heti kész ajánlatok!. (Egyedül a Mercury ház és táp lólába zavar.)

Only a Sith deals in absolutes.

(#20) rudi válasza Obi-1 (#19) üzenetére


rudi
nagyúr

Azt a gépet elbírja a Mercury, sajna jobb (és jobb áron) nincs a sulinetben.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#21) rudi válasza csika (#18) üzenetére


rudi
nagyúr

Mistralban vannak 1016, 1019 és 1020-as CaseTek házak.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#22) rudi válasza szatocs (#3) üzenetére


rudi
nagyúr

Sajna 1021-5a-t én sem láttam, de a 1020-5a ugyanaz csak feketében.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#23) tildy válasza rudi (#21) üzenetére


tildy
nagyúr

Kár hogy a 1026-9A casetek ház(9990 ft), és a hozzá való jó kis 350W-os tápocska (sirtech:F)(4750FT) már nincs sulinetben.
Én még időben megvettem sulinetre tavaly.

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#24) rudi válasza tildy (#6) üzenetére


rudi
nagyúr

Sajna nem találtam meg. Kicsit sokat vállaltam a múlt hétre (éjjel 4 után nyomtam az utolsó entert és másnap Veszprém-Bp(coolerteszt)-Sopron körutazást csináltam).

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#25) csika


csika
tag

Nah ezek a csíftek tornyok engem érdekelnének de nagyon ... de én nem találom őket. Vagyis csak 1 db-ot láttam sulinetben. Merre rejtegetik az arzenált?

Magyarok! Férfiak és asszonyok! Hallgassátok csika vezért!

(#26) rudi válasza csika (#25) üzenetére


rudi
nagyúr

Ehun ni: Bővebben: link hatféle van.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#27) Franklin


Franklin
addikt

Az Audigy-k el vannak írva... plusz egy 'o' betű becsúszott az 'i' után : - )

(#28) rudi válasza Franklin (#27) üzenetére


rudi
nagyúr

köszi a figyelmeztetést, moddolva

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#29) csika válasza rudi (#26) üzenetére


csika
tag

Köszi Rudi.
Sajnos Bravo, nincs bennt. Pedig biztos elhoznád nekem az ország túlsó végébe ... :)

Magyarok! Férfiak és asszonyok! Hallgassátok csika vezért!

(#30) szatocs válasza rudi (#22) üzenetére


szatocs
őstag

Meg a 1021 alu, a másik meg valami acél szerű. Ezért az 1020 az cirka 8 kilóval veri ezt. Nekem meg nem mindegy, főleg ha kézzel cipelem a boltba. A fenébe, hogy miért nem vettem meg 2 hónappal ezelőtt a mustárban:((:(((:O

=== Szatocs ===

(#31) BaLee


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Hol lehet kapni sulinetben ezeket a headseteket? (plantronics, sennheiser)

(#32) rudi válasza BaLee (#31) üzenetére


rudi
nagyúr

Pixel.hu és nem sulinetesek.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#33) Keitaro


Keitaro
addikt

és nekem ki reagál? :DDD

(#34) Keitaro


Keitaro
addikt

valaki? :U

(#35) rudi válasza Keitaro (#34) üzenetére


rudi
nagyúr

Nem reagálunk ;) Nem lehet tudni, fel kellene telefonálni a kedves forgalmazót, de nagy valószínűséggel analógot lehet kapni mindenhol, nem is értem ezt az opcionális DVI-sséget.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#36) Apol77


Apol77
tag

Sziasztok !
Tudnátok segíteni, hol lehet ezt megvenni?
OM146-E077 Kommunikációs eszköz PDA ASUS A620BT + GPS VEVÕ, TÖLTÕ, TARTÓ 91 900,- Ft

Hiába telefonálgatok, sehol nem akarják árulni :O
Bízok benne hogy valaki tud segíteni :)

(#37) rudi válasza Apol77 (#36) üzenetére


rudi
nagyúr

A CHS Hungary Kereskedelmi és Szolgáltató Kft. forgalmazza sulinetben ezt a PDA-t Bővebben: link, olyan kiskert kell keresni akik velük állnak Sulinetes kapcsolatban.

Ha beírod a guglinak az OM146-E077 kódot, kidob egypár boltot, azokkal lehet próbálkozni.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#38) Apol77 válasza rudi (#37) üzenetére


Apol77
tag

Köszi szépen, találtam is egy boltot.

(#39) szatocs válasza rudi (#37) üzenetére


szatocs
őstag

Rudi, még mindig nem tudsz Casetek 1021-5a házat Sulinetben?
Vagy ilyenre már ne is számítak?:O

=== Szatocs ===

(#40) szatocs válasza szatocs (#39) üzenetére


szatocs
őstag

számít''s''ak:B

=== Szatocs ===

(#41) rudi válasza szatocs (#39) üzenetére


rudi
nagyúr

Szerintem nem biztos, hogy lesz, bár lehet várni még egy darabig, végülis év végéig ott a kedvezmény.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#42) Apol77


Apol77
tag

Egy nem ide vágó kérdés, de remélem nem szeditek le a fejemet érte. Ha ki akarom használni a max 60k visszatérítést, akkor mennyiért is kell vásárolnom? 120k?

(#43) rudi válasza Apol77 (#42) üzenetére


rudi
nagyúr

Igen. A visszatérítés 50%-os önrész mellett maximum 60,000 Ft. Vagyis 120 000 ft esetében a fele: 60000 Ft. 200 000 Ft esetében is 60 000 Ft, de 40 000 Ft esetében csak 20 000-et kapsz vissza.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#44) Apol77 válasza rudi (#43) üzenetére


Apol77
tag

Köszi szépen, akkor jól tudtam a dolgot.

(#45) luciferc válasza Apol77 (#44) üzenetére


luciferc
őstag

csak azt ne felejtsd el, hogy a lakáshitel és a családi kedvezmény kivételével az összes többi adókedvezmény összesen max 100.000 Ft lehet .

(#46) Apol77 válasza luciferc (#45) üzenetére


Apol77
tag

Köszi szépen, a többi kedvezmény nem fenyeget :B

(#47) Apol77


Apol77
tag

Szeretném ha segítenétek. Most kaptam egy üzlettől mailt, hogy jelenleg nem állnak szerződésben a chs-el, de egy nap alatt regisztrálnak, és akkor vásárolhalatok náluk sulinetre. Ez idáig tiszta. De írtak árat, miszerint 2000 Ft-tal olcsóbban tudják adni. Nem megszabott fix árak vannak a SEX-ben? Nehogy emiatt ugorjon a visszatérítésem. Nem az a 2k számít, hanem hogy közel van a bolt. Ezzel kapcsolatban szeretnék tanácsot kérni, hogy lehetséges-e így árusítani egy SEX-es terméket.
Előre is köszi.

(#48) Hamlet válasza rudi (#43) üzenetére


Hamlet
tag

Az a gondom, hogy a mostani gépem szeretném eladni... viszont figyel benne RAM és egy videókártya amit sulinetben vettem 1 éve... elvileg 3 évig nem lehet eladni a cumókat :( :( Ejjjjjjjjjjjj :( Meg lehet kockáztatni, hogy elpasszolom?

(#49) Hamlet válasza Hamlet (#48) üzenetére


Hamlet
tag

ANTEC SLK2650-BQE 17990
MSI K8N NEO4-F 22048
AMD ATHLON 64 3000+ S939 27920 sulinetes
KINGMAX SuperRAM 512 MB 400MHz DDR 10236 sulinetes
KINGMAX SuperRAM 512 MB 400MHz DDR 10236 sulinetes
Samsung 80GB 7200RPM SATA 14240 sulinetes
Samsung 80GB 7200RPM SATA 14240 sulinetes
NEC ND-3520 DVD-RW/DVD+RW 13760 sulinetes
Zalman CNPS7000B-AlCu 6620
MSI NX6600GT-TD 128MB PCI-E 42080 sulinetes
BILLENTYŰZET LOGITECH DELUXE MAGYAR PS/2 2492
Egér régi


Összesen 181862+áfa
Sulinet vissza:60000


Ezt tervezem (A két SATA vinyó RAID 0-ban... egy 160Gb-son tárolom a cumókat

(#50) luciferc válasza Apol77 (#47) üzenetére


luciferc
őstag

ami ár benne van a sulinetben, azon te nyugodtan vásárolj. neked nem kell tudni a szerződés részleteit. semmi bajod nem lehet. amúgy meg nem globálisan fixek az árak, pusztán annyira, hogy sex-en kívül nem lehet olcsóbb mint sex-en belül egy adott nagykernél. de a sex-es lehet olcsóbb.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.