Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Gratulálok!
Érdekes drabb.
és az hogy a d600 füllesét kapja az dicséretes..

Egy mini mp3 lejátszó nagyon jó video felvevövel..

Minden jó csak az ártol félek...

ez nem hiszem hogy bármelyik szolgáűltatonál kapoható lesz e MM-be E!W-be vagy más kis boltokba igen.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) Meta


Meta
tag

Egész jó kis készüléknek tűnik.. persze az apróbb hiányosságokat leszámítva.. :( Néha már tényleg idegesítő a Samsung, de már megszoktuk. Mennyi lehet majd az ára?

A teszt kimondottan jó volt, gratulálok hozzá! :R

(#3) AS


AS
félisten

Én inkább hagyománynak nevezném..
szerintem nem is változtatnak ezeken,
de aki beletörödik az jól jár..

..
off
Bog elárulta végén hogy már kész a W900 teszt..:R:C

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#4) VD


VD
őstag

Érdekes... szinfolt a kissé sablonossá vált gyártótól.
Bár szerintem pénzt kiadni érte badarság! Egy poén ereéjig tényleg jópofa, de mindennapi használatra nagyon kompromiszum igényes.
Nagy ötlet a tokba szerelt + aksi, ezt más gyártó is átvehetné és nemcsak a slim telókhoz!!!!

(#5) Szalma


Szalma
őstag

(Csak egy apróság: ''...Velocipéd = az a bringa, amelyiknek a hátsó kereke nagyobb, mint maga a kerékpáros, az első kerék viszont csöppnyi...'' Ez pont fordítva van.)

Szeretettel:
Szalma

(#6) Jégkokó


Jégkokó
veterán

A telefon első ránézésre ez jött le bennem: Hú bazze ez meg mi a fene.Másodikra sem változott a véleményem.Ez a teló kb olyan mint a régi időkben divatba lévő kvarc játékok, engem teljesen arra emlékeztet.Meg a gombok kiosztása is elég siralmas.Fél centire vannak egymástól, kb mint a 90 es évek elején a tégla mobiloknál ezt megszokhattuk :DDD

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#7) Polacheck válasza AS (#3) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

Megint elkotyogta?
Csomót kötök a nyelvére legközelebb. :D

less qq more pewpew!

(#8) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Azért ez a tokban az akku megoldás elég gáz...
Én biztos, nem vinném magammal a tokot (pláne, mert a beszélgetés minőségét rontja), anélkül meg semmit sem ér a készenléte...
Egyébként grat a Samsungnak, mert én tök azt hittem, h. a telcsi egy alap készülék, közben pedig egyáltalán nem!!! :C

Samsung Galaxy A54

(#9) Bog válasza Szalma (#5) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Kösz, hülye vagyok, igazad van, javítottam:)

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#10) bolondember


bolondember
MODERÁTOR

kivancsi lennek ra, h szuletett ez a telefon?
raesett a tervezo d500asa a zsebszamologeppel az ipari pres futoszalagjara?!
:DD:DDD

Nem rossz, a plusz akksi naon ott van...:)
de a kijelzo megoldasa...:(

Olyan nők ideálja vagyok, akiknek mindegy...

(#11) Den válasza bolondember (#10) üzenetére


Den
veterán

én meg arra hogy hogy jutott el a gyártásik. mert oké hogy minden cégnél van egy két hülye, aki azt hiszi hogy jó vicc valami aztán mégsem, de hogíy a a folyamat során míg gyártásba került senki nem mondta auzt, hogy figyeljetek már, ez így f*szság, senkinem fogy egy 80-as évekbeli gagyi számológpnek kinéző mobilt megvenni.

www.simson4t.hu

(#12) Szalma válasza Den (#11) üzenetére


Szalma
őstag

(Nekem pl. tetszik. Feltétlenül fogok egyet ''kölcsönkérni'' (khm...) a kedvenc mobil-dealeremtől, hogy kipróbájam: tudunk-é együtt élni... :B )

Szeretettel:
Szalma

(#13) AS


AS
félisten

Én is tudom hogy nagyon sok embernek tetszik, pl a forumomn is pár embernek, de az apámnak, és még sok embernek..

nekem nem anyira. bár mint mondtam ilyen kis méretben k750 hangzásu mp3 lejátszó, egyik legjobb videos mobil, nagyon jó dolog..:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#14) Goose-T válasza Den (#11) üzenetére


Goose-T
veterán

Dúl a retrománia, ezt a telefont vinni fogják, mint a cukrot. Azon csodálkozom, hogy nem a Sharp állt elő ilyen telefonnal, mint autentikus zsebszámológép-gyártó. Arra vagyok még kíváncsi, mikor jelennek meg a politúrozott fából készült műszaki cikkek analóg kijelzővel, plexi előlappal és nagy, alumínium tekerőgombokkal.

Eladó XBOX: https://tinyurl.com/mvjdennu *** Rockbandám: https://fb.me/scharlotterhodes *** Gitárelektronikai műhelyem: https://www.fb.me/goosetgitar

(#15) bwoay


bwoay
nagyúr

én meg azt sajnálom, hogy nem a nokia gyártotta le,
eredeti számológép billentyűkiosztással (simán kinézem belőlük),
és lehetne min röhögni. Nomeg a fanatikusok ismét újraértelmezhetnék a szövegbevitelt, mint a 3650 esetén...

''Ami nagyon tetszett mindenkinek, hogy a márkajelzést a telefon kijelzője mellett, de arra merőlegesen helyezték el.''

Szerintem ez ilyen ''kellemeset a hasznossal'', ugyanis nekem rögtön az jutott eszembe, hogy biztos fogták egy korábbi telefon kijelzőnek a keretét,
és azt rakták bele 90 fokkal elfordítva.

''...nem fogjuk látni az elmulasztott eseményeket. Ezt a gyártó úgy próbálta orvosolni, hogy a billentyűzet háttérvilágításának középső fényforrását villogtatja''

Ez komoly? És nem csak üzenetnél? Mert akkor a sok kompromisszumot követelő design ellenére (mellett?) EZ a legkomolyabb, régóta várt, átütő erejű előrelépés a gyártótól!

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#16) Athos07 válasza AS (#13) üzenetére


Athos07
senior tag

Ez az mp3 lejátszó dolog azért nem olyan nagy dolog, mivel ha jól emléxem ez nem bővíthető memóriájú, a 90MB meg nem elég szinte semmire (ezért olyan vicces az e720-as zenelejátszó gombsora).

Mellesleg nekem sem tetszik ez a ''telefon''. Értem én, hogy félre a konvenciókkal, de miért akarna akármi hasonlítani egy nála kevesebb dologra? (Egy Astra ne akarjon már egy Ladához hasonlítani, ha már megúnta, hogy az Audi-kat nem tudja utánozni!) Szerintem is ki kellett volna dobni a tervet még mielőtt valaki átállította volna a gyártószalagot.

''I never ever wanna grow up / Old people make me wanna throw up.''

(#17) HERR Z


HERR Z
veterán

Most elképzelek egy üzletembert ahogy megjelenik egy tárgyaláson ezzel a telefonnal...khmm...kiröhögnék:D
Siralmas....azt viszont nem értem hogy a bőrtokra mé' nem tettek övszíjat:DD úgy igazán menő lehetne...illetve legalább egy napelemes töltőt rátehettek volna...vagy csak designként...adná:)


vérgagyi eresztés, csak tovább súlyedt a samsung nálam ezzel

jah ...W900 tesztet akaroooookkk!!!!:)az már legalább telefon, nem pedig koreai kalkulátor

[Szerkesztve]

(#18) Shim


Shim
őstag

gyermekbetegségek? samsung, ideje felnőni...
biztos oltári nehéz átírni két sort, hogy tudjon rezegni és csengeni is egyszerre.
apámnak bejön, elöntötte a retró fíling, csak azt sajnálja, hogy nem talál retró PDA-t menedzserkalkulátor köntösben :D

Religion – causing genocides over differing imaginary friends

(#19) Polacheck válasza HERR Z (#17) üzenetére


Polacheck
HÁZIGAZDA

hidd el, az már nem telefon. Csak lehet telefonálni vele. :D

Nekem, ha választanom kellene mondjuk a w900 és ezen modell között, egyértelműen ezt választanám. Elegáns, stílusos.

less qq more pewpew!

(#20) HERR Z válasza Polacheck (#19) üzenetére


HERR Z
veterán

igen a súly meg a méret engem is eltántorítana a w900-tól /sőt anno azért nem vettem s700-at sem../ de ....ha ugyanezt tudja a d500 is akkor már' inkább azt venném mint ezt, ha meg mindenképp-szupervékonyteló kell akkor más samsung illetve V3...

(#21) AS válasza Polacheck (#19) üzenetére


AS
félisten

Igen?

Hát nekem a W900 kelene a d600-al szépen kiegészitenék egymást...:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#22) AS válasza HERR Z (#20) üzenetére


AS
félisten

Ha vékony telo kell akkor hamarosan jön a d800 és d820 ugyan azt tdjál mint a d600 de csak 1.3 megapixelsek,, ás d800 nem bövithető..

és még 2 szétnyithetó 3g vékony samsung is jön..
mindegyik az uj 240-320 gyönyörü kielzöt kapja csak épenségel nagyobb méretbe mint a d600..

de külsöre egyik sem jön be igy nem beszélek többet roluk..;)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#23) cikasz


cikasz
őstag

Vett már valaki ilyen telót? vélemény róla?

https://www.facebook.com/groups/775784742804666

(#24) lasa


lasa
tag

Igen a héten vettem 1et. Szerintem rendben van a tel,és az akksi is jol birja pedig nyuzom szépen :)

Dressed to kill

(#25) lasa


lasa
tag

Bocsi ,de a gombok anyaga nem gumi. Itt ahogy nézem nälam jo minöségü müanyag. :)

Dressed to kill

(#26) lasa


lasa
tag

A méret a lényeg :)[kép]

Dressed to kill

(#27) szuribaba


szuribaba
csendes tag

Sziasztok! Nos Én holnap után veszek egy ilyet, mert borzasztóan tetszik! Viszont szeretnék megtudni olyan oldal címeket,ahonnan letudnék töltögetni (ingyen) csengőhangokat, stb! Ha tudtok segíteni....előre is köszönöm! szuribaba

szuri

(#28) lasa válasza szuribaba (#27) üzenetére


lasa
tag

Nem mondod hogy nyamvadt csengöhangot nem tanälsz sehol ?Mär az ovis is taläl freet ! :D :)

Dressed to kill

(#29) PrinczA


PrinczA
őstag

Samsung P300- vagy 310-es telefont veszek: [link]

(#30) lasa válasza PrinczA (#29) üzenetére


lasa
tag

Na sikerül telot venni ?Nekem még meg van - 1 a gäz , mini operänäl kevés a memoria-holott van még elég :(

Dressed to kill

(#31) Viktor0610 válasza lasa (#30) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Nem olvastam utána, de gondolom, az osztott memória lehet a ludas.
Próbálj meg pár alkalmazást törölni, ha van a készüléken az Opera Minin kívül.

Samsung Galaxy A54

(#32) lasa válasza Viktor0610 (#31) üzenetére


lasa
tag

Köszi az infot. Javäknak 4 mb. van elkülönitve , most 2 jäték +a mini van rajta és több mint 3 mb. szabad. Talän 1 mäsik sw. segit.....

Dressed to kill

(#33) Arcsi


Arcsi
tag

Valaki tud abban segíteni, hogy hogyan tudok a telóra javás cuccokat telepíteni számítógépről? A D500-hoz találtam leírást és programokat, de azzal a módszerrel nem megy.
Egy Angol-Magyar szótárat szeretnék rátenni a kicsire. :W

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#34) AMD Power


AMD Power
titán

A Samsung oldalán az van írva ,hogy 81.5g nálatok pedig 65g-nak van írva!? :F

[link]

(#35) Ricardo válasza Arcsi (#33) üzenetére


Ricardo
félisten

Honnan szedted le a szótárt? Tudnál linket adni?

(#36) lasa válasza Arcsi (#33) üzenetére


lasa
tag

én is probáltam már ,de a javas cuccok mindig az egyéb fájlokba landoltak :O

Dressed to kill

(#37) Arcsi válasza Ricardo (#35) üzenetére


Arcsi
tag

Már nem emlékszem, rákerestem hogy java szótár és valamit kiadott.

Nem kell valakinek egy headset hozzá? Zsír új

Olyan nincs, hogy valami nem sörnyitó!

(#38) d@minator


d@minator
addikt

Összefoglalva: SAMSUNG P300
86*54*9 / 82g ( bőrtokkal 99*62*19 145g )
+ gombok nyomáspontja ok
+ 1000-es telefonkönyv
- 88MB nem bővíthető
+ mobilfény, sorozatfelvétel
+ 352*288-as szaggatásmentes video MP4
- nem csörög és rezeg egyszerre
+ diktafon 1óra
+ több időpontos ébresztés
+ USB kábel nem tölt és PEN DRIVE-ként nem működik
+ sztereo Bluetooth
+ 1,3 MP kamera kikapcsolható zárhang
- MP3 nem fut a háttérben
- farzsebben ráülve és esőben a bőrtok deformálódhat
+ háttérkép lehet video is

Előben fényes és nagyon elegáns, a bőrtok ezt még megkétszerezi.A bőrtok egész hátulja egy vékony akksi. A telóban lévő akksi pedig a fél telefont elfoglalja.Ledöbbentem amikor megláttam.
Nem csörög és rezeg egyszerre de van pár csengőhang aminél zene közben rezeg. A menüje eléggé összenyomott. A kijelző nézési szöge kicsi. (Ha állítva lenne benne jó lenne.) A tokból kivett telefont lemerítettem majd visszaraktam a tokba. Semmi. Újra kellett kapcsolni, hogy a tok akkuját észrevegye. A két hét készenléti idő reálisnak tűnik ha abszolút nem nyúlsz hozzá nekem 5 napig bírta, hogy össze-vissza nyomkodtam és egy órát beszéltem vele (bőrtokkal).
Egyéb általam tapasztalt hiányosságok.
- a stopper hívás közben leáll
- nincs automatikus nyári időszámításra átállás
- az elkészült fotókba nem tudok belenagyítani
- eseményt semmi sem jelzi csak a kijelző ha feloldom a billentyűzárat
- nincs képernyővédő (pl.egy óra)
- egyfajta rezgés
- ha a naptárban valami bejegyzést vissza akarok nézni és nem tudom az hanyadikán volt a napokat végig kell néznem azokba belépve (a régi SIEMENS-emben ha rávittem a kurzort egy napra alult megjelent és futott a bejegyzések szövege)
- ébresztő csak egész heti, vasárnap és hétvége kivételével van.
A SIEMENS CXT65 és az SE-K700-amnak is jobb a szoftvere.
A véleményem az, hogy ez egy kiváló telefon közepes szoftverrel.


[Szerkesztve]

(#39) lasa


lasa
tag

Fél éve hasznälom és nagyon szeretem, sajna a elölaprol a lak réteg kopik és a billentyükröl is a mäz. Csere esetén is csak p310-et szereznék. :)

Dressed to kill

(#40) AS válasza d@minator (#38) üzenetére


AS
félisten

P310 már sok emlitet hiányoságot kijavit. :) Ebben sajna még régi szoft van.

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#41) Nokia barát


Nokia barát
csendes tag

Minimális tudása ellenére, én el tudnám képzelni a zsebemben.
Mindig is nagyon tetszett. Egyszerre csúnyácska, és elegáns, de zseniális ötlet szülötte.

(#42) petyametyo


petyametyo
aktív tag

Én 2006 -ban vettem egy ilyet ,most is működig használatban van ! Az akkuja így már ugye 7 éves :C :) tok nélkül másfél napot bír kb napi 1 órás beszélgetéssel tokal meg van a 3 nap is . Nagyon jó telefon (volt)
Ja és nem eladó :) :P :N

(#43) Cannabis7


Cannabis7
senior tag

én valamikor 2009ben vettem, egy okostelefon után.
Hát mondhatom, hogy a maga idejében a legjobb telefonom volt, azóta se szerettem egyiket sem annyira.
Ma is működik, de már eléggé le van harcolva.
Amit az akksiról írtak meg hülyeség, tok nélkül lazán bírt 2 napot, tokkal meg kb 1 hetet is, legalábbis nálam :)
Azért érdemes rákeresni ebay-en, hogy mennyiért adják a jó állapotban lévőet, le fog esni az állatok:)

Nagy álmom volt egy p310, de képtelen voltam beszerezni, de ez már csak álom marad, ugyanis annak még durvább az ára .
Egyébként pont azért kerestem rá, mert gondoltam ,valaki biztos eladja pár ezresért a fió mélyén heverő p310-ét, nagyot tévedtem :D

[ Szerkesztve ]

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.