Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) ebx


ebx
aktív tag

Minden gyártó ezt teszi. Már aki szeretne a piaci tortából minél több szegmensen szeletkéket hasítani.
Van aki a divatos cuccokat szereti (= ami látszik) -- miért ne szolgálják őket is ki?

For every complex problem, there is a solution that is simple, neat and wrong.'' H.L. Mencken

(#2) Biaggio


Biaggio
őstag

''A telefonálás és SMS-ezés, mint látható, nem szerepel a lényeges funkciók között.''

Ez nagyon üt ;]

(#3) dwiki


dwiki
senior tag

Azért szép, mert ronda?

Gyorsan fáradsz és már sántítsz? Észrevetted már, hogy a legtöbb normális tevékenység már zavar téged?

(#4) SzalaiG


SzalaiG
addikt

A 3510 kijelzője jó bele? :F

(#5) PhilBrick válasza SzalaiG (#4) üzenetére


PhilBrick
őstag

Mármint a 3510i-é ugye? Nem, nem jó. Az 96 pixel széles volt ez meg 128.

(#6) Viktor0610 válasza PhilBrick (#5) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

A 3510 kijelzője is akkora felbontású, amit írtál... ;]

Samsung Galaxy A54

(#7) Coyote2000


Coyote2000
őstag

3510i-nek 96x64, 3220-nak 128x128

3510 monokróm volt, 5 soros.

[Szerkesztve]

(#8) Bici


Bici
félisten

Sziasztok!

3220-as telcsim van, és hozzá egy DKU-5 kábel. Amikor először felraktam a gyári lemezről, akkor működött az adatátvitel, de azután elkezdett szarakodni. Nem ismerte fel a telcsit, és a driverek eltüntek a listából. A DKU-5 kábel driver fent volt, de a com3 driver, ami kell a konfiguráláshoz, az eltűnt, és nem is csatlakozott a telcsi.
Aztán mindig újra felraktam a drivert és akkor ment, egészen a legközelebbi alkalomig, amikor szükségem lenne rá. Ma meguntam a tökölést, gondoltam leszedem az összes cuccot, amit felrakott, és leszedtem a netről a legújabb drivert. Felinstalláltam, de semmi nem történt. Végigszaladt egy csík, kiírta, hogy fel van rakva a driver, de utána nem került be semmi a driver listába, még újraindítás után sem. Furcsa is volt, hogy nem kérdezte meg, hogy elfogadom-e a digitálisan alá nem írt drivert, ahogy szokta...

Szóval, ha valakinek van ötlete, hogy mi a megoldás, akkor írjon! Hónapok óta szívok vele... :(

Előre is köszi!

Eladó régi hardverek: https://hardverapro.hu/apro/sok_regi_kutyu/friss.html

(#9) ledgeri


ledgeri
nagyúr

2005 februárjában vettem egy ilyen készüéket. 14 évesként pont megfelelt egy 3310 után.
2009-ben már az akkuja haldoklott: egy hívást ki lehetett bírni vel, de a második már megszakadt, de csak asztalon el volt pár napig ... 2009 decemberében temettem feltöltött, de kivett akkuval, egy 5530-as megvásárlásával...

Most, hogy az 5530 is haldoklik -bár kevésbé még-, gondoltam felnyitom a sírját a 3220-nak. Legnagyobb meglepetésemre vígan kapcsolt be anélkül hogy töltőre raktam volna, simkártyával belépve szinte minden ott van ahol hagytam, bár egy két helyen, pl képek, írja, hogy nem üres a mappa, de belül nincs semmi... Ennek ellenére az mondom WOW....

Remélem 6-7 év múlva megint lesz nosztalgiás meglepim (És hogy ez a topik nyitva lesz!)!

// #ublockO-HardMode // anti-blockadblock-er // PH! új arculat: 1/ 500 // szeksziboj -nálam van egy pirospontod! // Találtam sárga fényű lézert! (kézit, ceruzaelemest) https://youtu.be/XQnmMjYHgcM //

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.