Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AS


AS
félisten

Hm igen..
Biztos lesz kártyásan vagy 20 e.
azért viszont kapok se K300-at, Vagy még jobb j300-at!

Persze akinek nokia kell és semmi exra azoknak jó lesz.:))

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#2) Sunyi Sanyi


Sunyi Sanyi
senior tag

Annak tényleg jó lesz megint csak, aki olcsóért egy egyszerú tudással felvértezett telót akar magának.
a Samsung is hamarosan kiadja az ehhez hasonló belépőszíntű telefonjait....

(#3) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Nem hiszem hogy kihozza kártyásan valamelyik szolgáltató is. Pannon forgalmazta a 2600-át, aztán kivette a készülékek közül. Vodánál még van, de nem hiszem hogy sokan keresik. A 1600 kb ugyanaz a kategória, mint a 2600 volt. Dícséretes a TFT kijelző, meg a 200-as telefonkönyv. Bár ha 12.000ft-ért adnák kártyásan (szerintem ennyit érne) akkor második telefonnak, vagy csak telefonálni akaróknak (mint én) jó lenne.

(#4) Viktor0610 válasza AS (#1) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Ez kb. olyan, mint amikor a 2600 és a 3100 egy árban volt a Pannonnál... Pedig utóbbi okosabb.
Az kártyás ára szerintem is 20 k HUF körül lesz, de csak azért, mert újdonság.
Egy (GPRS) WAP-ot azért elviseltem volna benne. Örvendetes viszont a hosszú készenlét.

Bognak:
Mi az a piha??? :D

Samsung Galaxy A54

(#5) nnivan


nnivan
tag

Bocs, hogy beleszólok itt egy szük ''családi'' kör életébe, de egy kérdésem lenne.
Jól látom, hogy megváltoztatták a kijelzőn a térerő és az akku ábrácskáját ázsiai-amerikai-ra? Vagy nem ez az első?

(#6) Viktor0610 válasza nnivan (#5) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Gondolom, azért tették, h. több infó férhessen el a kijelzőn.

Zoli bácsi:
Azért 20 k HUF a telcsi ''reális'' bevezető ára, mert Nokia meg mert újdonság... :DD

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#7) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Függetlenül 24090 ft. Bővebben: link

(#8) Viktor0610 válasza Zoli bácsi (#7) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Drága helyen nézted!!!
Kapható 21900 Ft-ért is. ;]

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#9) AS válasza Zoli bácsi (#7) üzenetére


AS
félisten

Aha (Áraink bruttó árak, a 25%-os Áfa-t tartalmazzák!)
:C:C:F

De a másik Nokia 1110 nokia az érdekes.. lesz..


:DD

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#10) Zoli bácsi válasza Viktor0610 (#8) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Hol...? Egy linket dobhatnál, akár mailben is. Bár ahogy a másik topikban felvetettem, lehet hogy beszerzek egy 6310-est újonnan. Mivel mindenféle sim kártyám van, mindenképp független telót akarok.

(#11) Zoli bácsi válasza AS (#9) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Ahogy néztem, a 1110 ugyanazt tudja, mint a 1600. Kinézet más, meg a kijelző. 1110 monochróm (inverz), a 1600 meg színes. Bár nem passzív mátrix a kijelző a teszt szerint, ami eddig ebben a kategóriában megszokott volt. Fejlődik a Nokia....!?

(#12) Viktor0610 válasza Zoli bácsi (#10) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Pl. itt: Bővebben: link .
Nem akarom a cégünket reklámozni.

Samsung Galaxy A54

(#13) AS válasza Viktor0610 (#12) üzenetére


AS
félisten

Ez lenne?
Kicsit drága a D500:Y

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#14) bwoay válasza Sunyi Sanyi (#2) üzenetére


bwoay
nagyúr

a Samonak már most ott van az x480,
ami ugye 18 a t-mobile-nál,
függetlenül meg kb 22 rugó.

Elegáns megjelenésű kagyló kivitel,
a kijelzője 2x ekkora, az anyaga és az összeszerelés minősége
egyszerűen kifogástalan (egyes csúcskategóriás telók is megirigyelhetnék,
annyira masszív a készülékház).
ok, beszélő óra nincs benne, helyette van WAP
(történetesen nokia böngészőt kapott, hááát... az nem egy pozitívum)
A telefonkönyve meg 2000 bejegyzéses, minden névhez több szám + e-mail cím.
Ennek fényében nagyon kíváncsi leszek a nokia pre-paid árára,
mert szerintem sem lesz 20 alatt, annyiért viszont nem éri meg ilyen választék mellett. A Motorola V180 is csak 18-ba kerül a vodánál.

Bog, marha jó lett a cikk, főleg a hangvétele,
sokat mulattam!

[ don't... don't believe... don't believe the hype ]

(#15) Viktor0610 válasza AS (#13) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Valamiből meg is kell élniük... :DD

Samsung Galaxy A54

(#16) Zoli bácsi válasza Viktor0610 (#12) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

Köszi! Az egészbe az a röhej, hogy pénteken voltunk a soproni tescoba, és ha jól láttam, ott is van bolt. Eddig még soha nem tűnt fel, hogy ott valahol kártyafüggetlen telókat is árulnak.

(#17) td


td
senior tag

Ebben nem az a röhej, hogy olyan, amilyen, hanem az, hogy annyi, amennyi. Úgy szeretem ezt a fajta népbutítást. Tökre nem extrának számító telefonokat olyan pénzekért árulnak, hogy - kínomban - röhögnöm kell. Tömeggyártott műanyag bóvlik.

Kártyásan max. 10-12 ezret érne (tavaly volt M55 12,5-ért, ami ha nem is bír ennyit készenlétben, és nincs is TFT-je, mégis csak egy WAP-GPRS-MMS-email-es teló volt).

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#18) BiP


BiP
nagyúr

Azt az MP3-as reszt nem nagyon ertettem. Vagyis ertem, mire akart kilyukadni a szerzo, csak a megfogalmazas volt fura. Az en vilagomban az MP3 is a digitalizalt zene fogalma ala esik.

(#19) Bog válasza BiP (#18) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Az MP3 a mi olvasatunkban szinte CD minőségű digitalizált zene. Ami a 1600-ban van, az ezt meg sem közelíti, és hát formátumában is nagyon messze van az MP3-tól.
Azt gondolom, hogy ez egy igazi marketinges parasztvakítás, hogy a termékjellemzőben 3-szor szerepel az MP3 szó, amit egyébként a telefon egyáltalán nem kezel.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#20) sbazsi válasza Zoli bácsi (#10) üzenetére


sbazsi
veterán

Én és ezt kérdezem.
Hol???
Mármint 6310-est újonnan? (esetleg 6310i)

(#21) Zoli bácsi válasza sbazsi (#20) üzenetére


Zoli bácsi
őstag

(#22) Zoli bácsi


Zoli bácsi
őstag

Fotexnet-től is lehet rendelni egész jó áron 1600-ást. Ha valaki vesz, írja már le a tapasztalatait. Kíváncsi vagyok milyenek ezek az ''empéháromszerű'' csengőhangok.

(#23) sbazsi válasza Zoli bácsi (#21) üzenetére


sbazsi
veterán

hát nem semmi...
55 eft...
annyiért már korszerűbbet is lehet kapni, nagyobb tudással.
igaz ez nem biztos, hogy jobb.

(#24) Bog válasza sbazsi (#23) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Ahonnan mi kaptuk a telefont Bővebben: link, ott most 27 bruttó. Ez kevesebb, mint a fele az 55-nek...

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#25) sbazsi válasza Bog (#24) üzenetére


sbazsi
veterán

én spec a 6310i-re írtam, hogy 55 eft.
sorry, megtévesztő voltam.

(#26) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Nem értem,hogy miért hagyák el sok szineskijelzős telefonnál a wapot, hiszen ez teljesen alap dolog lenne hogy tudja.Már a 3410 es nokia is tudta.Meg miért nem raktak bele 128x128 as kijelzőt 65 ezer színnel?Szerintem ugy sokkal jobban megérné a telefon az árát

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#27) k.


k.
őstag

azért nem olyan rossz,de lehetne jobb:O:o

[Szerkesztve]

(#28) AS


AS
félisten

Hát igen!
Se leggyöngébb teloja is fejletebb.

J300 128-128 TFT je van 10 mega memo, mp3 képeség (K500 K700 szintü!)

és 20 kártyásan. na igen,

De a Samsung is jön a x620-al : 128-160 TFT! rádio! 3 mb.t memo. Vga kamera, és könyü.

És ez is 20 körül lesz...

Ugyan igy a moto is jön valamivel csak nem tudom a nevét...
:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#29) jumuki


jumuki
csendes tag

Egy telefon, amivel CSAK telefonálni lehet... van benne valami!
Amerikában bevezették az un. EasyPhone-t, amely annyit tud, hogy színes kijelzője van, és tudsz rajta telefonálni, meg sms-t küldeni. Felhasználóbarát, és kényelmes, ráadásul esztétikus is.
Az ára: 5$!!! Kapkodják, mint a cukrot!
Hogy kinek mi jó, azt döntsétek el TI!
Bye

(#30) I. Richard


I. Richard
senior tag

Ha pénzt adnék egy ilyenért, akkor az max. 10-15k lenne... de szerencsére nem adok érte pénzt! .....mert hülye azért nem vagyok!.....;]

(#31) Viktor0610 válasza I. Richard (#30) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Mert ugye ''2005 az okosok éve'', mi??? :DD
Egyébként tényleg kíváncsi leszek, mennyi lesz a szolgáltatói ára a telinek...

Samsung Galaxy A54

(#32) nap válasza nnivan (#5) üzenetére


nap
addikt

Erdekes, az ericcsonnak voltak ilyesmi alapotjelzo ikonjai. Lehet, hogy megvettek toluk?

Ja, es 1110-es teszt lessz-e? :) (Kene vennem uj telefont)

[Szerkesztve]

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#33) sbazsi válasza jumuki (#29) üzenetére


sbazsi
veterán

Számold át az 5$-t forintra, és hasonlítsd össze ezzel az árral!

(#34) Bog válasza nap (#32) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

lesz 1110 teszt is, csak nem akartuk a két Nokia low-endet ennyire közel rakni egymáshoz, úgyhogy az kicsit későbbre tolódik.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#35) sbazsi válasza Bog (#34) üzenetére


sbazsi
veterán

lehetett volna egyben egy nokia lowend teszt :))

összehasonlítva talán még jobb is lett volna

[Szerkesztve]

(#36) nap válasza Bog (#34) üzenetére


nap
addikt

Koszi! Akkor meg varok egy kicsit turelmesen. :(

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#37) raszputyin


raszputyin
senior tag

Üdv!
Én teljesen járatlan vagyok a telefon-témában... megmagyarázná nekem valaki ezt?
A mobiltelefóniával kicsit mélyebben foglalkozó emberek körében divat utálni a Nokiát. Körülbelül ugyanúgy, mint az informatikában jártasak között a Microsoftot.
Jelenti ez azt, hogy az első telefonom ne Nokia legyen?

(#38) td válasza Jégkokó (#26) üzenetére


td
senior tag

Ja, van valami alap Alcatel is, E157, vagy mi, még abban is van. És az 10 rugó függetlenül. Mondjuk valami színes hátterű monokróm kijelzője van, az nem tudom, mi lehet...

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#39) Viktor0610 válasza raszputyin (#37) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Vegyél nyugodtan Nokia telefont!!!
Több év tapasztalat mondtja velem, h. a Nokia jó. Csak drága picit...
A céggel egyébként többek között az (volt) a baj, h. volt időszak, mikor nem voltak elég innovatívak, sokáig u.olyan (hasonló) kijelzővel adták a készülékeiket, stb.
Ezért került bele a tesztbe ez a mondat.

[OFF]td:
Biztos emlékszel a régi kvarcjátékokra a előre megrajzolt hátterükkel.
Na, az az Alca pont olyan. Egy pálmafát tettek a képernyő mögé, és az mindig ott van, akármit csinálsz. Van is róla teszt a mobilarena.hu-n.

[Szerkesztve]

Samsung Galaxy A54

(#40) td


td
senior tag

Viktor0610: ehhh, akkor jól sejtettem, hogy valami gánny dolog. Így más egy kicsit más a fekvése.

AS: a J300-as nem TFT, ez biztos (karikás képernyővédőnél jól látszik a lassú kioltási sebesség), és 12MB a mem.

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#41) AS válasza td (#40) üzenetére


AS
félisten

De TFT-s le is van irva.. (Hivatalos)
:)

Nubia Red Magic 8 Pro Realme GT 2 Pro , Samsung Galaxy Tab S6, Samsung Watch Active 2

(#42) mzdude


mzdude
csendes tag

Az irányzat jó, csak még tovább kellene fejleszteni. Gyerektelefon, nyugdíjastelefon. Ezek a rétegek marhára nem használnak dzsípíereszt meg edgét, mert azt se tudják, mi az. Empéhármat se hallgatnak, mert a Petőfit szeretik. Ők csak telefonálnak, esetleg elolvassák a kapott SMS-t.

Ellenben rossz a látásuk, ezért jól olvasható kijelző kell nekik. Estleg nagy gombok, mert 30 év fizikai munka után a göcsörtös ujjakkal nem olyan könnyű eltalálni azokat a kisméretű szarokat. Nem árt, ha a teló csepp- és ütésálló, mert nem biztos, hogy mindig sikerül rá vigyázni. Fontos még a menü átláthatósága, kezelhetősége, logikája, mert nem értik meg a készülék kezelését. E téren a Nokia már 5 éve is kiváló volt, a többiek egy része még ma is csak próbálkozik.

Hát ennyit erről. :)

(#43) td válasza AS (#41) üzenetére


td
senior tag

Az nem lehet, ahhoz gyenge az a kijelző. A hivatalos oldalon sem írják, hogy TFT, csak annyit, hogy színes LCD, ez pediglen a hivatalos csúsztatás az ilyen esetekre. Magyarul: ha írják, hogy TFT, akkor az, ha meg nem az, akkor elhallgatják.

''Pre-visualization hardware by AMD Opteron processors.''

(#44) Viktor0610 válasza td (#43) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

Most néztem meg a telcsit. A kijelzője TFT, csak a olcsóbbik fajtájából... :DD

Samsung Galaxy A54

(#45) Jégkokó


Jégkokó
veterán

Azelöb néztem egy ujságban ezt a telefont hogy kártyafüggetlenűl árulják, és az volt oda írva hogy 4 mega memória van benne, már láttam olyat a nokia oldalán, hogy egy teljesen alap telefon amiben se wap se más nincsen beletesznek 4 mega memóritá de azt nem tudom hogy ebbe is.
eg nem értem, hogy minek kell egy olyan telefonba annyi memória, mert a 3100 ba sokkal jobban nézett volna ki a 4 mega memória , pedig az komunikácóban sokkal előréb van ennél a telefonnál.

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#46) k.


k.
őstag

mert az 2003as telefon:C

(#47) Jégkokó válasza k. (#46) üzenetére


Jégkokó
veterán

Mármint mi 2003 as telefon?

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#48) k.


k.
őstag

a 3100 azért nincs négy mb memória mert az 2003as........fejlődnek az alaptelók is


[Szerkesztve]

(#49) Jégkokó válasza k. (#48) üzenetére


Jégkokó
veterán

Tévedsz a 3100 ás bizony 2004 es telefon, és ebbe a telefonba van wap és tud adatátvitelt meg mms meg töbszólamu csengőhangot, de a 1600 ás nokia egyiket se tudja és mégis több memórája van mint a 3100 nak

A főnök tekintete mindig nyílt és őszinte. Vagyis egyik szeméből a nyilt gonoszság a másikból az őszinte rosszindulat sugárzik.

(#50) Viktor0610 válasza Jégkokó (#49) üzenetére


Viktor0610
MODERÁTOR

2003 decemberében vettem egy 3100-át 22 ezer forintért 2 év hűségszerződéssel.

Samsung Galaxy A54

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.