Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Karex


Karex
senior tag

Elso oldal, kepalairas:

Abit NI8 SLI – lassan Abit névjeggyé válki a hőcsöves Q-OTES hűtés

Amugy jo cikk, gratula! :)

(#2) User64476


User64476
őstag

Nagyon drágák még ezek a cuccok :(

Az ABitnak nem volt valami pénzügyi botránya a közelmúltban? Azzal mi a helyzet?

(#3) raszputyin válasza User64476 (#2) üzenetére


raszputyin
senior tag

sztem ezek végig drágák lesznek...
a kérdés az, lesz-e ''7600/7600GT'' ilyen vagy más néven, és ha igen, mikor és mennyiért :)

(#4) dunkel


dunkel
őstag

A játékkonfiggal kapcsolatban:
Logitech Deluxe r2 billentyűzet.

Nos nekem logitech deluxe billentyűzetem van (Y-SU61 van típusnak megadva), nem tudom mi az az r2, de összeakadnak a gombok, szóval ez nem valami játékosklaviatúra.

Aki esetleg tud valami fekete bill-t 5000 Ft alatt, ami nem a mostanában divatos slim kivitel és nem gombösszeakadós, az plz írja meg. :R

(#5) LordX válasza dunkel (#4) üzenetére


LordX
veterán

Kompatíbilitás miatt csak a hülyedrága billentyűzetek nem összeakadósak...

(#6) tts


tts
addikt

''A 8N-SLI Pro az első hazánkban is kapható nForce4 Intel Edition chipkészletes Gigabyte alaplap. Ami érdekessé teszi, az a konkurenseknél jelentősen alacsonyabb, 32 900 forintos ára. Ennyi pénzért már kétmagos Pentiumokat és két videokártyát fogadó deszkát kapunk''

Bővebben: link

vagyis:

''Yes, GA-8N-SLI Pro does, but due to the limitation of the chipset, Intel Pentium D 820 processor only work by single-core model. '' - akkor a hajunkra kenhetjük, pedig magam is valami hasonlót keresnék - de akkor még mindig csak 945x vagy 955x

(#7) shev7


shev7
veterán

S939-es alaplapok közül van olyan ami integrált videokártyával van szerelve?

''Gee, Brain, what do you want to do tonight?'' ''The same thing we do every night, Pinky: Try to take over the world!''

(#8) Winner_hun


Winner_hun
félisten

Jééé, a két gigabájt lapon a 24 tűs tápcsatikból 4 tű le van takarva, miért?

3-ik oldal másodick bekezdés: A legerősebb fellelhető videokártyák, a GeForce 7800 GTX-ek ára továbbra is 130 000 Ft krül tanyázik

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#9) LordX válasza shev7 (#7) üzenetére


LordX
veterán

Ati RS480-as chipsettel szerelt lapot keress: például Bővebben: link

(#10) LordX válasza Winner_hun (#8) üzenetére


LordX
veterán

Mert ha 20 tűs a tápodon a csatlakozó, akkor abba a 20 tűbe dugd bele a dugót.

(#11) Winner_hun válasza LordX (#10) üzenetére


Winner_hun
félisten

Aha. És ezt másmileyn lapnál is meg lehet csinálni? Konkrétan az MSI K8N SLI Platinum lapnál érdekelne, mert csak 20 tűs tápom van, bár átalakítóm lesz, de akkoris

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#12) LordX válasza Winner_hun (#11) üzenetére


LordX
veterán

Elvileg meg, úgy van kialakítva a szabvány. Más kérdés, hogy az alaplap mit szól hozzá, elindul-e (kárt nem tudsz vele okozni, csak max megnézi, hogy nem ilyen drótot kapott, úgyhogy nem bootol)

(#13) Winner_hun válasza LordX (#12) üzenetére


Winner_hun
félisten

Hmm szóval ha bele tudom dugni a tápcsatit és adok neki áramot power gombal indítom akkor ott már nem lehet hiba? Akkor az átalakító is fölösleges, vagy attól másképp is mehet?:F

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#14) Winner_hun válasza Winner_hun (#13) üzenetére


Winner_hun
félisten

Rá sikerült dugni a tápot, el is indult a táp. Namsot akkor nem kell átalakító, ugyan úgy fog menni a konfig átalakító nélkül, mint átalakítóval?

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#15) LeG3Nd válasza Winner_hun (#14) üzenetére


LeG3Nd
tag

Ugyanúgy fog működni, így lett kitalálva a szabvány és az átalakító sem tudja odavarázsolni neked a plusz ''drótokat''. :)

[Szerkesztve]

shorter of breath and one day closer to death

(#17) Winner_hun válasza LeG3Nd (#15) üzenetére


Winner_hun
félisten

Gondoltam, de thx:R:R:R

► "Kicsit olyan webcaritas" ◄ ヅ

(#18) rudi válasza tts (#6) üzenetére


rudi
nagyúr

nForce 4 Intel Ed. eccerűen nem komálja a 820-ast, volt is róla hír mindenhol - nem adtak rá konkrét magyarázatot hogy miért. Vagy 830-ast kell neki adni, vagy marad az Intel chipset, esetleg lehet AMD platformokban gondolkodni.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.