Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1)



addikt

Hmm, ez elég szűkszavú volt...
Vagy időközben átvettétek a Sony filozófiáját, a képek beszéljenek önmagukért?:)

''Annyira vagyunk egészségesek, amennyire a gondolataink humánusak.''

(#2) eszterencs válasza (#1) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

A IFA-n bejelentett termékújdonságokról folyamatosan írunk, vagy már írtunk a híreinkben. Ez egy képes beszámoló :)

(#3) Digital


Digital
addikt

IFA néni naon teccik:C

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#4) Digital válasza eszterencs (#2) üzenetére


Digital
addikt

ÁÁÁ egy hölgy házigazdi:C:C

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#5) ftc


ftc
nagyúr

Miss IFA- csak az a egy kép van róla? :D

(#6) Digital válasza ftc (#5) üzenetére


Digital
addikt

Cimborád Google Bővebben: link

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#7) KőkorSzaki


KőkorSzaki
tag

Mivel még senki sem írta be, hogy szívesen megtenne egy kört a Miss IFÁval, hát én beírom. :B De én nem is, csak beírtam.
Ja a ''hogyan kapcsolódnak ki a nők és a férfiak'' kép' elég jó :R

[Szerkesztve]

(#8) ftc válasza Digital (#6) üzenetére


ftc
nagyúr

Jó azt tom de én a PH-n gondoltam :D

(#9) Digital


Digital
addikt

Ezen a képen Bővebben: link nagyon tetszik a hűtő az előtérben,lehetne picit bővebben róla?

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#10) eszterencs válasza Digital (#9) üzenetére


eszterencs
HÁZIGAZDA

Egy ottani PC-s újság bemutatta a tesztlabor-gépeinek egy részét, ott készült a kép. Ilyen hűtőt én még itthon nem láttam. EKL a márkája:

Bővebben: link

Egy teszt:
Bővebben: link



(#11) Lars


Lars
őstag

Miss IFA nem mert azokkal a durva cipőkkel felmászni a kocsira, ami örvendetes :D Főnök nem örült volna neki :D

(#12) KoGa válasza Lars (#11) üzenetére


KoGa
tag

A kocsit felted vagy a nenit?:)

(#13) Lars válasza KoGa (#12) üzenetére


Lars
őstag

A kérdés jó :D
Talán mindkettőt egy kicsit, és akkor ez most diplomatikus válasz volt.
Amúgy nem jön be a csaj. Talán mégis inkább a kocsit féltem.

(#14) ciao válasza eszterencs (#10) üzenetére


ciao
senior tag

nem csodálom, hogy nálunk nem kapni ha egy német oldalon is nagyon drágának találják

Mindenkit felpofoztatok a bakterral!

(#15) Incognito


Incognito
senior tag

Nekem is ilyen joy volt a C64 -hez.:D
[Mod.: AzIFA -ról mindíg a teherautó ugrik be :D]

[Szerkesztve]

(#16) keopsz


keopsz
HÁZIGAZDA

jó, szóval, az igazsághoz hozzátartozik, h csak azért engedtem meg nekik, mert az ifa-ért mindent. de máskor nem fogom hagyni. vegyenek maguknak. nem létezik, h ennyire futja. mert ez így mondhatni ciki. most tényleg minden második kiállításra az én piros viperemet fogja felmatricázni a jbl?.. :P

cantante di sampietrini

(#17) Digital válasza keopsz (#16) üzenetére


Digital
addikt

kacc kacc kukacc :))

"barackot,imádom a húsos barackot" Emlékszel a lassú internetre? Csak nyolc kép fért bele egy éjszakába...

(#18) Csuki


Csuki
csendes tag

Az „IFA 2005” cikknél különösen jellemző volt, de az eddigi cikkek sem voltak azok a nagyon beszédesek.
A főtémák a kivételek…

Jó lenne, ha a cikkeknél a kép-szöveg egyensúly meglenne. Nem egy olyan cikk van, ahol csak 1-2 mondatot írnak. Kb amennyi a reklám terjedelme, annyi a cikk is.
Gondolom a reklámok, kellenek ebben a pénzéhes világban, de azért lehetne többet is írni az újdonságokról. Érezze az ember, hogy cikkről van szó és nem reklámhadjáratról.
-szerencsére nekem a KPF blokkol minden ilyen agyprogramozószarságokat -
Ennek ellenére azért szeretem az oldalt :) Az első háromban benne van :)



(#19) rudi válasza Csuki (#18) üzenetére


rudi
nagyúr

Sok esetben (főleg valaminek a bemutatásánál) egy kép többet ér ezer szónál. Ráadásul a mai rohanó világban sokaknak nincs kedve, ideje, idegrendszere többezer karaktert olvasni...

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#20) Zofren


Zofren
aktív tag

Nekem van egy piros IFA-m :DD Kölcsön adjam vkinek? :D

''Próbálj ne sikeres, hanem értékes emberré válni.'' - Albert Einstein

(#21) beef


beef
őstag

Barátom kint járt a kiállításon, hát rendesen csalódott.
Az egyik cég óriás plazmáján a 14 db beégett pixel amit megszámolt elég lehangoló volt :)
A másik az, hogy majd mindhol az volt az újdonság, hogy az iPod-ot rá lehet kötni a több milliós erősítőkre :(
Mp3-at hallgatni ilyen rendszereken, gratulálok fogyasztói társadalom, csak így tovább...

(#22) keopsz válasza Csuki (#18) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

''eddigi cikkek'' - mire gondol/sz?.. :?

cikk, ahol 1-2 mondatot írunk?.. sztem ön/te keveri/ed a híreket a cikkekkel.

mellesleg épp ezért lesz az r4-ben már hír és teszt a két kategória, h még véletlenül se lehessen. keverni. amúgy a prohardveren a ''cikk'' terjedelmi kategorizálás elsősorban, míg másutt a napi 8-10 (már ha van ennyi 1általán..) hírt nevezik cikknek..

a prohardveren nem szokott reklámhadjárat folyni a tartalom rovására, ez viszont biztos.

a kpf most épp nem vágom, h mi, de ha a reklámjainkat blokkolja/od vele, akkor azt hadd ne kommentáljam. és hadd éljek egy ''tanáccsal'': aki egy ilyen minőségű ingyenes tartalomnál kiiktatja a reklámokat, annak a kritikáit hajlamosak vagyunk végig sem gondolni (és akkor szépen fogalmaztam) - legyen ez most a kivétel.

igen, az oldal benne van az első háromban. és a maga nemében páratlan.

cantante di sampietrini

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.