Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#45) karib válasza pufi (#43) üzenetére


karib
addikt

A cikk erősen szponzorált volt. Keopsz Duronja, karib alaplapja és fél gépe, néhány kallódó prohardverközeli eszköz, plusz az Intel cucc, amivel nem rendelkezett senki, így kértünk egyet :) Megjegyzendő, a TuC utána nálunk is maradt (=megvettük), illetve egy ismerőshöz került, mert bevált.

Az általad felsorolt tesztek nagy része elég semmitmondó, ha már itt tartunk, vannak sokkal jobbak is - elég kicsit szétnézni pár site-on a mélyebbre áskálódó cikkeket (Anandtech, Xbitlabs) - pl. Linpack, DVD rip, MP3 kódolás, alkalmazástesztek, 3D Studio, stb. Ezeket viszont nem két perc lefuttatni, és az infóhalmazon a legtöbb ember átlapozott volna, mert nem erről szól ez a téma. Főleg ma nem, fél évvel ezelőtt persze nagy szám lett volna.

Én nem zárkózom el az építő jellegű javaslatok elől, de első hozzászólásod nem a konstruktivitásról szólt, így én is elragadtattam magam, és így ezt elfelejtettem megemlíteni :(

Viszont inkább keress egy jobb benchmark összeállítást, mert amiket eddig javasoltál, hát, gyenguska...

Harag egy szál se, értem mire gondoltál, csak én/mi nem arra, ezért lett a cikk olyan, amilyen.

Department of Redundancy Department

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.