Hirdetés

2024. április 17., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#31) pufi válasza karib (#27) üzenetére


pufi
tag

Kezdük a levelem végével. Bocsi. Nem önigazolással hadakozom, csak egy párszor sikerült már olyan szintű reakciókat kapni 1-2 levelemre, hogy: mit akarsz te mit értesz te ehhez. Csak ennek szerettem volan e sorral elejét venni, sem nem nagyképüsködésnek, sem nem önigazolásnak szántam. De bevallom igazad van, ez rossz döntés volt. ok. A Sandrát nem én említettem, csak idéztem. Egyébként meg az lett volna a célom, hogy ha már irsz valamit akkor tényleg teszteld is le a két procit, valódi tesztprogramokkal, akár többel is. Igazából nem hiszem hogy sokkal töb idődet elvette volna és akkor talán látható a két platform közti memória, hdd, stb.. szerinti esetleges különbség és az valódi összehasonlító teszt. Egyébként meg egy 1Ghz-es proci a nagy átlagot nézve szerintem nem Low-end. Persze az aktualitásokhoz képest az, de ugye nem mindenkinek 2000+os xp-je, meg 3 Ghz-es P4-e van. Jelen pillanatban nekem is egy 1Ghz-es Duronom van (van is egy rakás összehasonlító tesztem, de érdekes módon Duron vs. Duron :) ) GeForce 2 MX400-al. bár, ahogy minél többször elolvasom a cikket és a reakciódat, kezdek rájönni hogy abból a szemszögből nézve ahogy te nézed, végülis semmi gáz vele. Csakhogy a címet látva egy kicsit reménykedtem egy valódi, frankó jó kis elemző tesztben. Ugyanis szerintem nem csak a High-end cuccok eredményeiből lehet okulni.

A cél maga az ÚT (ősi buddhista tanítás)

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.