Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) azzio


azzio
aktív tag

''Ami nem tetszett: Nagy és nehéz'' :D
Már láttam ezt a cikket, de most mégegyszer meg kellett hökkennem. Brutális. Kell. Úccse lesz, mert drága...

(#2) Cruz


Cruz
aktív tag

Érdekes próbálkozás házépítés terén. Bár forradalmi ötletet azért egyet sem találtam benne, de jó irányba haladunk... :)
Negatívumként oda lehetett volna nyugodtan írni az árát is...
Üdv
Cruz

Az ég szerelmére, mikor Isten azt mondta: ''Szaporodjatok és sokasodjatok!'', nem azt mondta: ''mint a nyulak''...

(#3) Biaggio


Biaggio
őstag

Para-pa-pa-pa... I'm lovin' it :D
Bővebben: link

[Szerkesztve]

(#4) zsoltee10


zsoltee10
addikt

wow, nekem tetszik. Majd ha egyszer lesz 50e csak házra beruházok egy ilyenbe, vagy hasonlóba. :)

Az a dual procis cucc az alaplaptálcán, nem a régi PH! szerver lelke? :)

(#5) karib válasza zsoltee10 (#4) üzenetére


karib
addikt

Kiváló a szemed, az biza mindaz, ami az első PH! szerverből maradt (illetve 2 db. halott vagy kitudjamilyen DDS2 DAT-ért lehet még jelentkezni...) :D Mostantól Laca próbaplatformja :)

Department of Redundancy Department

(#6) karib


karib
addikt

Amúgy nekem is nagyon tetszik a ház, ha ilyen nagyra lenne szükségem, biztos alaposan elgondolkodnék rajta. De nekem mostanában a minél kevésbé észrevehető (kicsi, csendes) gépek tetszenek, a Stacker meg nem épp egy rejtőzködő típus :DD

Department of Redundancy Department

(#7) azzio válasza Biaggio (#3) üzenetére


azzio
aktív tag

ehhheee... szóval ez nem ugyanaz a cikk? csodálkoztam is, hogy azóta nincsenek hozzászólások? evvan... :)

(#8) MLaca válasza azzio (#7) üzenetére


MLaca
őstag

Az csak a bemelegítő hír volt, de ez az igazi cikk :) De kicsit sajnáljatok, mert nekem kellett ide-oda cipelnem a házacskát :DDD

http://mlzphoto.hu/

(#9) Cpt. Zsöci válasza MLaca (#8) üzenetére


Cpt. Zsöci
tag

Akkor most egyperces néma csend MLaca tiszteletére.
:O :O :O

Szegény, szegény MLaca.....

(ui: kellett volna egy kép arról is amikor visszaadod és végleg leteszed ... vagyis inkább próbálják elvenni tőled :DD :P :DD)

''Destiny may know where you live, my squids, but will you be home when it comes over to play?''

(#10) engusz


engusz
veterán

Ismét lenyűgözött! Így ''közelebbről'' sokkal jobban tetszik.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#11) Integra


Integra
titán

ősszel meglesz a ''kicsike'':)) lehet hogy addigra jön egy v2.0 is belőle.
egyébként a drága relatív, 50rugó tényleg nem 20ezer, de ha azt veszem figyelembe, hogy a konkurencia mit ad 50ezerért, akkor már pofátlanul jó az ár/érték arány.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#12) Integra válasza MLaca (#8) üzenetére


Integra
titán

a mostani nagy tornyom valami méjd in csájna borzalom volt, ha egy ilyen cuccon edződz gép cipelés ügyben, akkor a stacker szvsz üdítő pillanatokat tud később szerezni:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#13) Witlok


Witlok
tag

Csak egy apró megjegyzés: a cikk végén a forgalmazó linkje el van írva (kimaradt egy ''w'').

A ház és a cikk is nagyon tetszik, gratulálok a készítőknek!

(#14) erdoke válasza MLaca (#8) üzenetére


erdoke
titán

:O
Megelőztetek, pedig akartam valamit boltolni a forgalmazóval...:D
Gondolom, ez az a darab, ami most náluk látható kiállítva, és a főnöké lesz.;)
Még nem tudják, az enyém mikor jön.:((

A legjobb aláírás a héten

(#15) Integra válasza erdoke (#14) üzenetére


Integra
titán

de türelmetlen vagy:DD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#16) Obi-1


Obi-1
őstag

A végén egész fogyasztóbarát ára lett. Egy drágább Xaser helyett jó választás. A BTX kompatibilitás miatt évekig jó lehet.

A táp hiánya azért negatívumként megemlíthető, ilyen ár mellett.

Only a Sith deals in absolutes.

(#17) esteban válasza Integra (#12) üzenetére


esteban
senior tag

Miert szerinted ez me'd in micsoda? :) .. egyebkent Europaba nem kerulnek a low-end -ek azokat itt ertekesitik ... latnatok egy internetkavezo gepeit itt :D ... ja es az olcso hazak tappal vilagito elolappal kb. 15USD :D

iBook + RedBull :)

(#18) raven10011


raven10011
senior tag

Nekem soha nem lesz pénzem ilyenre :O

Vagy talán mégis! Befejezem a házam moddolását, majd eladom 50k-ért és veszek ilyent :DDD

financenewbie.com

(#19) erdoke válasza Obi-1 (#16) üzenetére


erdoke
titán

Ne felejtsd el, hogy a Cross Flow venti nincs benne, az még közel egy tízes.:(
A BTX pedig egyelőre úgy tűnik, hogy kimarad, azaz egyből CTX-re történik a váltás. Így a BTX-kompatibilitásnak sincs túl sok értelme.
Ezektől függetlenül persze kell!!! :D

A legjobb aláírás a héten

(#20) Obi-1 válasza erdoke (#19) üzenetére


Obi-1
őstag

A CTX-ről eddig azt hittem, hogy csak vicc. De ha te mondod.

A cross blow fan feleslegesnek tűnik. Ha 1-2 12 centis nyomja a huzatot, nem hiszem, hogy erre a relatív zajos ventire még szükség van.

Only a Sith deals in absolutes.

(#21) erdoke válasza Obi-1 (#20) üzenetére


erdoke
titán

CTX-ről én is csak annyit tudok, amit rebesgetnek a neten.
Ha tényleg 22 dB a venti, akkor nem annyira zajos.
Tényleg, a megadott ár kisker/nagyker, nettó/bruttó?

A legjobb aláírás a héten

(#22) Integra válasza erdoke (#19) üzenetére


Integra
titán

szerintem is kimarad a btx és kapásból ctx lesz. legalábbis a két szabvány rajzait elnézve, a btx-nek semmi értelme nincsen, kuka ahogy van.
aztán ki tudja hogy a gyártók esetleg nem így gondolkodnak. de azt meg úgysem fogja megvenni senki sem, csak magukkal tolnak ki:))
szerencsére a btx helyére pontosan felcsúszik a ctx, szóval jó lesz ez a ház:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#23) Integra válasza erdoke (#19) üzenetére


Integra
titán

a cross flow nekem is picit furcsa hogy ilyen ''zajosra'' sikerült, ugyanakkor ha elöl bent van kettő 12 centis venti nehéz elhinnem, hogy már az nem elég egy komoly szellőzéshez:)

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#24) Integra válasza esteban (#17) üzenetére


Integra
titán

az enyémben még világító neon meg led sincsen!!:) na jó elöl kettő iciri-piciri valami:) ja és acorp 300W táp volt benne széria!!!:DD

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#25) -=Ghost=-


-=Ghost=-
őstag

kelllllllllllllllll!!!!!! :)):DD
mennyi?

Záróvonal mellett csak az egy nyomvonalon haladó járműveket szabad megelőzni. pl: bicikli, motorkerékpár, úthenger.

(#26) Pacák válasza MLaca (#8) üzenetére


Pacák
senior tag

Élvezet lehetett cipelni ezt a házcsodát. :D Ezért nem sajnállak. :DDD Vedd úgy, hogy megvolt az aznapi konditerni edzés. :D

Nuclear launch detected

(#27) raven10011 válasza Obi-1 (#20) üzenetére


raven10011
senior tag

CTX? Ez nekem új :Y És ez érni is fog valamit? Mert a BTX számomra nem volt túl meggyőző

financenewbie.com

(#28) G@ben


G@ben
addikt

A BTX-es lapokon a másik oldalon van az alaplapi tálca nem? De ha ott van, akkor azt a 30 cm-es szellőzést nem kéne a másik oldalra rakni? Elvileg úgy lenne értelme. A két oldallap felcserélhető egymással?
Még egy dolog: nem tudom a méreteket, de mondjuk egy hosszabb mobilrack is simán elfér bármelyik nagy rekeszben? Mármint nem lóg be az alaplap fölé?
Mert akkor eladom a régi házam (15e-t már ígértek érte) és veszek egy ilyet. :D

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#29) Parci válasza erdoke (#21) üzenetére


Parci
HÁZIGAZDA

49900 Ft - kisker bruttó.

dicranum scoparium + genista pilosa = :)

(#30) #25954560


#25954560
törölt tag

ez gyonyoru! par eve meg megorultem volna egy ilyesmiert. most mar en is egy kicsi, rejtozkodobb kunyhot szeretnek a mostani nagytorony helyett. grat a cikkhez!

(#31) Ruzso


Ruzso
tag

Brutális.

Life could be so easy without PC.

(#32) dark bit


dark bit
tag

Lenyűgöző ez a ház! Gondos tervezés, pompás megmunkálás.
Szerintem a súlya nem lehet negatívum ha azt vesszük mennyi minden van benne és mire szánták, ugyanakkor rakhattak volna rá valami kapaszkodót, hogy fogást találhass rajta, de lehet nem arra szánták, hogy hurcibászd.
Van a házban case alarm, vagy olyan pont ahol le lehet lakatolni, vagy kulcsrazárni? Mert ha ilyen házat szervernek szánnak és telepakolod értékkel akkor illene.

d[-_-]b Cool Walley

(#33) TheVeryGuest


TheVeryGuest
senior tag

Hát nem akarom elrontani itt a pénteki happy hangulatot, de azért annyira nem különleges. Meg talán ki kellene mérni, hogy melyik ventillátornak mennyi haszna van, mennyire zajos. Objektívan össze kellene hasonlítani az öreg alu TT Xaser-ekkel. Az ára kb ugyanaz. A CoolerMaster házak között meg egész olcsó, mert láttam már 60+ÁFAért táp nélkül.
Az hogy ez valami upgradelt szerverház azon is látszik, hogy egy pudvás porvédőt sem voltak képesek beledobni. Én a CaseTek-ben kb havonta ki kell mossam a szűrőt mert teljesen telemegy porral.

“Perfection is attained not when there is nothing more to add, but when there is nothing more to remove” Antoine de Saint-Exupéry

(#34) erdoke válasza G@ben (#28) üzenetére


erdoke
titán

Ahogy az ATX-es házba is bele lehetne rakni fejjel lefelé a bal oldalra a lapot, úgy itt is megoldható a BTX-es lap a jobb oldalon. A lényeg az , hogy alul és felül is elhelyezhető a táp, akár egyszerre a kettő.

A legjobb aláírás a héten

(#35) G@ben válasza erdoke (#34) üzenetére


G@ben
addikt

De ha fejjel lefelé rakom be, akkor az AGP és a PCI helyek nem fognak stimmelni a ház hátulján levő kivágásokhoz. Vagy csak én látom rosszul a dolgokat?
Vagy megfordítom a hátlapot is?

[Szerkesztve]

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#36) erdoke válasza G@ben (#35) üzenetére


erdoke
titán

Ezt nyilván megoldották valahogy, ha BTX-kompatibilisként hirdetik a házat.;) Majd jön MLaca, és megmondja, hogy mit tudsz kezdeni a hátsójával.:D

A legjobb aláírás a héten

(#37) faster válasza erdoke (#19) üzenetére


faster
nagyúr

Nocsak! Csak nem bejön a BTX jóslatom? :D
Bár erről a CTX-ről semmit sem hallottam, sőt valamelyik topikba poénként beírtam, hogy akár CTX is jöhet nemsokára. :F

[Szerkesztve]

(#38) _Volkovy_


_Volkovy_
nagyúr

Nagy,nehéz,ronda,drága.
Hmmm.

(#39) JulWCZar válasza Parci (#29) üzenetére


JulWCZar
senior tag

Khmm, ettol a dualprocis szerverlaptol procikkal nem szeretnetek megvalni?
Fiery is azt hiszem hasonlot szerzett, de egyelore nem szeretne eladni, pedig mar egy jo ideje ujra es ujra felvetem neki. :)

(#40) Monya78


Monya78
veterán

Tök JÓ!! Elő van készítve egy 30 cm-es mélynyomó részére az oldalfala :DDD

Amúgy biztos golyó és tűz álló a házikó! Így a rendszergazdiknak /adatvédelmi szempontból/ az adatokat nem is kell elmenteni CD-re vagy DVD-re majd azt elrakni a páncélszekrénybe, hanem nyugodtan lehet hagyni mindent a Házikóban lévő vinyókon :DDD


Illetve kiváló házikó Gyúrós emberkéknek lanpartykra való járáshoz! :DDD

[Szerkesztve]

(#41) karib válasza JulWCZar (#39) üzenetére


karib
addikt

A szerverlap (amúgy egy Epox BX-es lap) eddig a polcon porosodott, nem kellett senkinek, most már Lacához került, vele próbálj meg egyezkedni, de nem hinném, hogy egyszerű lesz... ;]

Department of Redundancy Department

(#42) G@ben


G@ben
addikt

Mondjuk kíváncsi lennék még a hátsó 12-es venti mögötti kis lyukak által keltett szélzajra. Őszintén szólva kivágnám azt a részt, hogy 1 db 12-es lyuk legyen ott és tennék oda egy ventirácsot.

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#43) MLaca válasza karib (#41) üzenetére


MLaca
őstag

:)

http://mlzphoto.hu/

(#44) Fr4G válasza karib (#5) üzenetére


Fr4G
aktív tag

Na, én is eldicsekedek, hogy én is észrevettem:).
Egyébként nagyon tetszik a ház, az ára azonban egy kicsit sok sztem egy ''egyszerű'' felhasználónak...

(#45) GrotESC


GrotESC
aktív tag

Nagyon jo a cucc. Mostanaban tervezek hazat venni, csak kb fele ennyibol. Azert elgondolkodtato. Sztem gyonyoru. Elolvasom meg nehanyszor, es +gondolom.

Brit tudósok megállapították, hogy tíz emberből négy az hat.

(#46) G@ben


G@ben
addikt

Valaki nem tud olyan nettó nagykerár körül szerezni ebből a csodából? Úgy érdekelne, viszont ennyiért sok, akármilyen jó. :O

Amit ma letölthetsz, ne halaszd holnapra!

(#47) Integra válasza karib (#41) üzenetére


Integra
titán

Dremel féle kütyü kézbevesz, kivág majd szépen lecsiszol, én is tuti kivágom ha megvettem:))

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#48) Integra válasza dark bit (#32) üzenetére


Integra
titán

nem értem minek kéne lakatolni a gépet. ez otthoni felhasználásra készített ház, high-end usereknek. ha pedig otthon lekell lakatolni a gépet, az szvsz már régen rossz....

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#49) Integra válasza G@ben (#35) üzenetére


Integra
titán

az a lényege a háznak, hogy úgy alakították ki, hogy ha kijön a btx ami szerintem nem fog kijönni hanem azonnal a ctx, akkor egyszerűen átszereled az egész tálcát a bal oldalra és a hátfal is fordul ahogy van, vagyis minden passzolni fog ahogy kell:) plusz megcseréled az oldal lapokat is.
feltételezem, hogy a crossblow is áthelyezhető jobb oldalra.

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

(#50) Integra válasza _Volkovy_ (#38) üzenetére


Integra
titán

mi a jó ház?

...egy fecske nem csinál nyarat, viszont egy hülye százat csinál...

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.