Hirdetés

2024. április 16., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) Fr4G


Fr4G
aktív tag

Erdekesnek tunik az a VIA-féle játékkonzol:).

(#2) PNEUM válasza Fr4G (#1) üzenetére


PNEUM
aktív tag

Igen Athlon xp procival, és nvidia GPU-val.:)

Remélem az alaplap VIA marad!:DDD

"A gonosz győzni fog, ha a jó emberek nem tesznek semmit" Edmund Burke

(#3) Füleske


Füleske
addikt

Melyik a pci expess , a kicsi vagy a nagy kártyahely ? És a másik akkor mi ?

(#4) PNEUM válasza Füleske (#3) üzenetére


PNEUM
aktív tag

A legkissebb az 1×
A közepes a 2×
A legnagyobb a 16×-os Szvsz! :)

"A gonosz győzni fog, ha a jó emberek nem tesznek semmit" Edmund Burke

(#5) engusz


engusz
veterán

Vajon egy magánszemély mekkora költségből juthat ki erre a rendezvényre? A barátaimmal már sokszor fontolgattuk, de sosem jutottunk odáig, hogy tényleg sinen legyen a dolog.

Pedig látnivaló aztán tényleg van. Főleg, ha sok gyártó úgy gondolja, hogy tényleg ott jelent be (mutat meg) dolgokat.

Nem rég értem haza a Radikalmod klubról. Nézegettem a Cebit-en összeszedett prospektusokat és a rengeteg képet. Már úgy is élmény volt.

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#6) PNEUM válasza engusz (#5) üzenetére


PNEUM
aktív tag

:)

Én is szívesen kimennék egyszer szétnézni! :)
Bár engem nem hív oda soha senki!:B

"A gonosz győzni fog, ha a jó emberek nem tesznek semmit" Edmund Burke

(#7) engusz válasza PNEUM (#6) üzenetére


engusz
veterán

Engem (minket) is csak a sok hardver és a hely(szín) hangulata. :P

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#8) keopsz válasza engusz (#5) üzenetére


keopsz
HÁZIGAZDA

..ezt miért nem kérdezted meg a klubban? :) (hány fős egy ilyen klub?)

pár szám, irányadónak: hetijegy - 80 euró (vagy presse igazolvány :) ), szállás - minimálisan 15 euró/éjszaka, egy szimplább vacsora - 7-10 euró, fapados járat kölnig - 19-.. euró :), autóbérlet - 100-150 euró (+benzin), vagy: autóval végig - 20-25 pénz, ha 4en vagytok pro kopf..

van hétvégi diák jegy is, az asszem 17 euró mindössze, de izmos sorokat kell kiállni - ez idén az eső miatt különösen izgalmasnak tűnt, kívülállóként. :)

ennél kicsit trükkösebb lesz a ctex, és ott valszeg már nem rúg labdába a klubos beszámoló, bár állunk elébe. :)

cantante di sampietrini

(#9) engusz válasza keopsz (#8) üzenetére


engusz
veterán

Szép árak ezek. Nu azt hiszem, hogy egyelőre beérem más beszámolójával és a képekkel. :) De egyszer kint leszek! (Vagy a Cebit jön ide... ;])

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#10) Chapell


Chapell
aktív tag

Detto kint voltam CeBiten, 2. napon. (Szombaton). Ami meglepett: Minden kanyarban magyarokkal találkoztam. Begyűjtöttem vagy 3 zsáknyi prospektust, villogós kulcstartót, reklámpénztárcát, kocsiba akasztható függőt, herevakarót.
A 80euró nagyon durva ár, pláne ha beleszámítjuk, hogy 2 nap legalább kell hozzá. Btw, az egyik pavilonban be volt rendezve vmi WCG2004-es terem. Csak nem ott lesz/volt az idei?

''Csak állsz ott, vagy nézel is?''

(#11) Alvin_ti4200 válasza Chapell (#10) üzenetére


Alvin_ti4200
félisten

Miket zsákmányoltál pontosan?:))

(#12) anaqer


anaqer
veterán

Én a GDC-vel voltam úgy, hogy ''hínnye, ezt be megnézném''... :(

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#13) engusz válasza Chapell (#10) üzenetére


engusz
veterán

Jövőre vigyél magaddal! :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#14) Chapell válasza Alvin_ti4200 (#11) üzenetére


Chapell
aktív tag

Például Inteles hátizsák, SanDisk-es pénztárca... A többit fejből nem tudom, de volt még sokminden. jameg szinte mindehonnan prospektus, tájékoztató, még a kis kínai dzsunkákból is hoztam :)

''Csak állsz ott, vagy nézel is?''

(#15) velizare válasza Chapell (#14) üzenetére


velizare
nagyúr

GEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE!!! :C

Tudod, mit jelent az, hogy nemezis? Az érintett, erősebb fél kinyilatkoztatása a méltó büntetés mértékét illetően. Az érintett fél jelen esetben egy szadista állat... én.

(#16) kamikaze boci


kamikaze boci
őstag

És ''második nap cikk'' lesz?

egyéb állatfajták

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.