Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] AOpen CRW5224 52x-es CD-író (téma lezárva)

Hozzászólások

(#1) engusz


engusz
veterán

Tetszik ez az ''előlaposdi''...
Nekem Asus íróm van és ez azért fontos, mert AOpen belső van benne. Igaz csak 16x-os, de tökéletesen működik. Még soha nem volt vele gondom.
Hajrá AOpen! :)

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#2) twollah


twollah
nagyúr

Végre kezdenek MLaca cikkei cikk formát ölteni.

Jópofa dolog, hogy az író előlapja cserélhető.

Egyes CDolvasóknál úgy lehet előbányászni az 52xes olvasás a CDolvasóból, hogy hosszan meg kell nyomni a CD behelyezése után a Play gombot.
Talán ez a cheat ennél az írónál is működik.

Amúgy furcsálom, hogy akár 52xesen is megírja, viszont olvasni csak 40xesen olvassa azokat.

Lehet, hogy én vagyok félretájékoztatva, de az CDírás nem terheli meg jobban a CDt mint az olvasás?

(#3) twollah válasza twollah (#2) üzenetére


twollah
nagyúr

Ez lemaradt.

Hogyan értékeltek a számozásnál?

Szerintem más is kiváncsi lenne erre nem csak én.

(#4) shtml


shtml
őstag

Lehet, hogy kevés idő állt rendelkezésre a tesztelésre, de én hiányolok pár dolgot. Jó lenne pl. tudni, milyen minőségő az audiólemezek olvasása, lehet-e 1-2-4-szeres sebességgel audio CD-t írni vele (sok gyors íróval 8x a minimum), vagy hogy milyen sub-channelek írása-olvasása megy vagy nem megy. Ez utóbbi lényeges akkor, ha kizárólag LEGÁLISAN megvásárolt játék- vagy egyéb CD-imről szeretnék szigorúan saját célra biztonsági másolatot készíteni. :D

(Rossz az, aki rosszra gondol. :D)

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#5) Marcus válasza shtml (#4) üzenetére


Marcus
aktív tag

Egyszer vettem egy cd-t, amit 4x-esen lehetett volna írni csak állítólag, és mégis megírta 8x-osan a 32x-es LG íróm, mert nem tudtam beállítani lassabb írásra egyik proginál sem. F

Ölni tudnék a béke Nobel-díjért!

(#6) engusz válasza shtml (#4) üzenetére


engusz
veterán

Nagy rohanásomban néha 16x-osan írom az Audio CD-ket. Eddig nem volt rá panasz...

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#7) engusz válasza Marcus (#5) üzenetére


engusz
veterán

Nekem is volt már ilyen. Kiírta a kiválaszott írási sebességet, de az időt figyelve lassabban írta...

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#8) twollah válasza engusz (#6) üzenetére


twollah
nagyúr

Én 16xosan szoktam írni.

Eddig nem volt baj.

(#9) shtml válasza engusz (#6) üzenetére


shtml
őstag

3-4 év múlva hallgasd meg egy gyengébb minőségő CD-játszón - lehet, hogy néhol már hibázni fog. Sajnos nagyon sok gyenge minőségű CD-R van/volt forgalomban, ezek valamivel tovább maradnak olvashatóak, ha lassabban írják meg őket. Én 4-szeresen szoktam audió CD-t írni, ha nagyon sietek, akkor 8-szorosan.

De vannak, akik még ma is szeretnek 1-2-szeresen audiót írni, azoknak szempont lehet.

A szak­ember olyan barbár, akinek tudatlansága nem terjed ki min­denre. (Stanislaw Lem: Az Úr hangja)

(#10) engusz válasza shtml (#9) üzenetére


engusz
veterán

3-4 év múlva már nem is fog érdekelni, hogy annó mit írtam. :)
Már most igy így van...
Egyébként lehet, hogy igazad van. :P

Nézzék meg közelebbről! Mert minél közelebb hiszik magukat, annál kevesebbet fognak látni.

(#11) Notes


Notes
senior tag

Öhhh....azért a cikk elejével kicsit vitatkoznék. A CD írók alkonya?? Szerintem inkább most élik fénykorukat. Egy terméknek nem akkor van alkonya amikor a hard-core-hardveresek (HCH :D) kezdenek az új technológiák felé fordulni, hanem amikor a nagyközönség is kezdi mellőzni azt. Namármost a CD írókat az átlag userek most kezdik igazán venni, mert most már 'kellően' olcsók. Az igazi (gazdasági értelemben vett) DVD író korszak még nem kezdődött el.

Romanes eunt domus!

(#12) twollah válasza Notes (#11) üzenetére


twollah
nagyúr

Van ebben valami.

Egy jobb minőségű CDírót már meg lehet venni 8-10ezer local credit + ÁFÁért.

(#13) marso válasza twollah (#12) üzenetére


marso
tag

épp azért tudod ennyiért megvennimert kifutott széria, kicsi a kereslet rá, ki akarják üriteni a raktárkészletet stb, tahát semmiféleképen sem nevezhető fénykornak...

(#14) Notes


Notes
senior tag

Attól mert lement az ára még nem kifutott egy technológia. Az aztali DVD lejátszók ára is lement a tizedére, mégsem nevezném kifutott, elavult dolognak.

Romanes eunt domus!

(#15) nap


nap
addikt

A CD iro ok, de a dvd?
+rw -rw ram?
Szerintem mar a kovetkezo generaciot kellene hajigalni a piac fele, felteve, ha abba nem hagyjak beleugatni a media-monopoliumokat.

browser.tabs.insertRelatedAfterCurrent;false | wing32.dll -> Windows\SysWOW64 | január, február, itt a nyár...

(#16) neduddki válasza nap (#15) üzenetére


neduddki
nagyúr

HI!

Es tessek mondani van ijjan aki nem kapcsolodik ezzer szallal a media birodalmak fel???

udv

neduddki

p.s. felve kerdezem IBM????

https://facebook.com/bestwax.eu, mailto: bestwax.eu@gmail.com hamarosan: www.bestwax.eu a lustasag fel egesseg, en tejjesen egesseges akarok lenni

(#17) tildy


tildy
nagyúr

Végre valaki , aki nem felejtette le a play gombot:)

"Tartsd magad távol azoktól, akik le akarják törni az ambíciódat! A "kis" emberek mindig ezt teszik, de a nagyok éreztetik veled, hogy te is naggyá válhatsz" - Mark Twain

(#18) Pupák


Pupák
tag

asus a király

Az interneten megjelent az uj fenyegetési forma neve: P.U.P.Á.K. mindenki óvakodjon tőle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Útvonal

Fórumok  »  Adattárolás  »  [Re:] AOpen CRW5224 52x-es CD-író (téma lezárva)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.