Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) nivan


nivan
csendes tag


Hi!
Én csak azt nem értem, miért jó ficsör az, hogy a telefonkönyv ugyanott nyílik ki,
mint ahol becsuktuk, merthogy ha mégegyszer ugyanazt a számot akarom hívni, akkor ott az utoljára tárcs számok listája (zöld gomb). Valaki mondja meg!

(#2) nivan


nivan
csendes tag

Habár lehet, hogy arról van szó, hogy ha másik számán akarom újrahívni az illetőt.
Ha igen akkor bocs!

(#3) Viktor0610


Viktor0610
MODERÁTOR

Kár, h. Bog megjegyzésének megfelelően én az Alcateleket hanyagolom a túlzotan ''trabantos'' feeling miatt... Egyébként ár/érték arányban jó telcsi.

Bognak:
- az utolsó oldalon: ''bejegyzséek'', és sz.tem az ''olyant'' sem hangzik túl szépen -helyette talán inkább olyat.

Samsung Galaxy A54

(#4) Bog válasza nivan (#2) üzenetére


Bog
HÁZIGAZDA

Az ember olykor üzenetet is küld annak, akit előtte felhívott, illetve fordítva.

Bog utazik a YouTube-on: https://goo.gl/J9p96u

(#5) nivan válasza Bog (#4) üzenetére


nivan
csendes tag

Azok a motorola menükben benne vannak, a többinél nem tudom biztosan, de amit én írtam fentebb azt értem, vagyis ha másik számán akarom hívni, akkor valóban újra kell keresnem.
Mindenestre, hogy egy hatalmas ficsör azzal nem értek egyet, ha itt nem olvasom, akkor nem is jutott volna eszembe, persze ez csak én vagyok, de mástól sem hallottam , hogy hiányolták volna. De az kétségtelen, hogy jó ha van ilyen.

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.