Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) rocket


rocket
nagyúr

Erdekes, hogy az msi csucs alaplap olcsobb mint az abit meg asus premium lapjai, egyelore meg a legolcsobb uj generacios lap se tul barati aru, talan majd osszel :)
Z-5500 Digital jo kis cucc, bar az ara nem tul barati :)

"A lower resolution generally means that there can be more quality per pixel."

(#2) Loretto


Loretto
veterán

Semmi...

Mod.: az eopx lapokon csak az én szemem zavarja a tápcsati?

Soirée...

(#3) 911


911
tag

jópofa ez az előlapi fordulatszám szabályozós dolog, bár nekem 4 nem kéne

nem tudtok valahol 1 ventit szabályozó szabályozót ?

''be-ba-be-bub-ble''

(#4) Scream007


Scream007
őstag

giga G powert lehet már valahol kapni???:U

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#5) rudi válasza Scream007 (#4) üzenetére


rudi
nagyúr

Náluk érdeklődj: Bővebben: link

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#6) ftc válasza Loretto (#2) üzenetére


ftc
nagyúr

Mármind elrendezésben?

(#7) erdoke válasza rocket (#1) üzenetére


erdoke
titán

Az Abit AN8 Ultra bruttó kisker 29e Ft 2 év garanciával. Passzív, de tuningbarát NB hűtés, 3,55 V VDIMM, alacsony CPU használatú AudioMax hang riser card, stb.

A legjobb aláírás a héten

(#8) Loretto válasza ftc (#6) üzenetére


Loretto
veterán

Aham...

Soirée...

(#9) Scream007 válasza rudi (#5) üzenetére


Scream007
őstag

köszi közben nagy keresés útán találtam 6840ft-ért.
de ennek a felszereléséhez ki kell venni az alaplapot szóval felejtős.:O

nem tom mér írják könnyű felszerelés a websiteon, ameddigre mindent kirámolok, utána berámolok, addigra már nincs is kedvem az egész hütőhöz:(((

BMW Über Alles!!..NSL rulzzz

(#10) ftc válasza Loretto (#8) üzenetére


ftc
nagyúr

Feltünt de nem tartottam különlegesnek aés még igy jobb is mintha az alaplap másik felén lenne,nincs akkora kábel összevisszaság :)

(#11) parandroid válasza ftc (#10) üzenetére


parandroid
nagyúr
LOGOUT blog

Ez most miért a közösségi témáknál van? Mert PH! Interaktív? Nem szakmainak kellene lennie inkább? :F

p

[Szerkesztve]

I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

(#12) ftc válasza parandroid (#11) üzenetére


ftc
nagyúr

:F Ezt most nem értem na mind1....

(#13) Loretto válasza parandroid (#11) üzenetére


Loretto
veterán

Hazai pálya mindig itt volt.

Soirée...

(#14) rudi válasza Scream007 (#9) üzenetére


rudi
nagyúr

Ez van... LGA775... Többi fajtához nem kell kivenni.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#15) anaqer


anaqer
veterán

Ez a Foxconn lap egészen korrektnek tűnik ezen az áron, de nagyon későn jött - ősszel itt a javított RS480, de főleg a C51G...

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#16) Korcsii válasza 911 (#3) üzenetére


Korcsii
őstag

alaplap :DD
de ha egy 5,25'' -os helyre gondoltál akkor azt nehéz lesz beszerezni.

(#17) Jim Tonic


Jim Tonic
nagyúr

Szépek ezek a Foxconn házak.
Jó az a Sennheiser füles, de kicsit drága. Mármint nem fülesnek, hanem játékhoz. Legalábbis az én meglátásom szerint játékhoz nem szükséges ilyemn minőség. Ha meg DOOM3 mellett ''para-feelinget'' akarok, akkor talán inkább a Zalman 5.1-ese lenne a választásom,
Nem kell senkinem bemutatnia a Sennheisert nekem, volt egy pár. Zenéhez nincs is jobb.

Alcohol & calculus don't mix. Never drink & derive.

(#18) rudi válasza anaqer (#15) üzenetére


rudi
nagyúr

Fene tudja hogyan folytatódik az RS480 sorsa. Eddig nem nagyon szerették, csak egy MSI lapot lehet venni még a gyengébbik ATI déli híddal, és elvileg van egy ULi hidas Gigabyte, de azt be sem hozták hozzánk. Ráadásul jönnek a dupla PCI-Expresses ATI chipsetek is.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#19) anaqer válasza rudi (#18) üzenetére


anaqer
veterán

A nemszeretés oka pontosan az a bóvli SB (amit egyébként szinte tokkal-vonóval az ULitól vettek át, szóval nem csoda hogy ilyen könnyen helyettesíthető egymással a két chip). Bővebben: link

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#20) ftc válasza rudi (#18) üzenetére


ftc
nagyúr

ECS is lehet venni meg Tul-t.(ha jol emlékszem)
De a déli hid igy van ahogy irod katasztrofa és érezni a különbséget is.Szal váromúj déli hidat ami remélem jobb lesz egy kicsit raidben is

(#21) rudi válasza ftc (#20) üzenetére


rudi
nagyúr

Viszont az új déli híddal jön az új északi is :) Mivel nem tudnak nagy tételeket eladni, gondolom az lesz a projekt mint az nVidianal, hogy nem olcsó tucatchipseteket, hanem drágább high-endet fognak gyártani két VGA-s PCI-Expressel meg mindennel.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#22) ftc válasza rudi (#21) üzenetére


ftc
nagyúr

Kiváncsi leszek az új északira is mert a mostani üt.Nem lesz baj ha drágább lesz de legalább jobb minöség lesz.Mit tudsz arrol,hogy milyen integrállt VGA lesz benne?Olvastam olyat is már,hogy X700-at pakolnak bele X300(2pipe)helyett?

(#23) rudi válasza ftc (#22) üzenetére


rudi
nagyúr

Ezen a téren sajnos nagyon világos a gyártól termékpolitikája. Integrálva csak 2 futószalagos grafikus megoldások lesznek, amik éppen hogy csak megbirkóznak majd a Longhorn Avalonjával, aki nagyobb kraftot akar annak további pénzeket kell fektetnie 4 futószalagos VGA-ba.

Persze integrálni akármit lehetne - ott vannak a 8+ futószalagos mobil VGA-k - de ház biznisz-iz-biznisz...

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#24) erdoke válasza anaqer (#19) üzenetére


erdoke
titán

Az ULi SB önmagában jól működik, sajnos az ATi nem 1:1 vette át. :(

A legjobb aláírás a héten

(#25) anaqer válasza erdoke (#24) üzenetére


anaqer
veterán

Lehet, minden esetre [H]-nak még az ULi-s kombóval is elég komoly problémái voltak - Bővebben: link... (persze ki tudja nem a Shuttle szabta-e el ilyen csúnyán a dolgot).

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#26) erdoke válasza anaqer (#25) üzenetére


erdoke
titán

Itt nem voltak vele gondok: Bővebben: link
Az első bekezdésben van még két másik ezzel kapcsolatos cikk link is.

A legjobb aláírás a héten

(#27) anaqer válasza erdoke (#26) üzenetére


anaqer
veterán

Csakhogy az az M1567, nem az M1573... :F

And As It Is Such, So Also As Such Is It Unto You

(#28) erdoke válasza anaqer (#27) üzenetére


erdoke
titán

M1695 kombó, vagy rossz linket adtam?

A legjobb aláírás a héten

(#29) Akheron válasza rocket (#1) üzenetére


Akheron
senior tag

A Z-5500 megvásárlását én személy szerint most nem igazán ajánlanám... a közeljövőben jó néhány új Logitech hangszórórendszer fog megjelenni, vezeték nélküli hátsó hangszórókkal, távirányítóval és új Soundtouch vezérlőegységgel :) (bár lehet, hogy már meg is jelentek; nem jártam különösebben utána, mindenesetre ez alapján azt gondolnám, hogy árcsökkenés várható)

[Szerkesztve]

"It’s not the noise disturbing your meditation, it’s you who is disturbing the noise." – Ajahn Chah

(#30) rudi válasza erdoke (#28) üzenetére


rudi
nagyúr

A 1695-ös észali hídhoz is 1567-es déli van a cikkben, amit linkeltél. Mindenesetre ez az M1695 elég érdekes jószág, kíváncsi lennék, hogy az ATI és az ULi mennyire vannak egymásba bonyolodva. Lehet, hogy az ATI északi hidak is valami ULi technikát bújtatnak...?

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#31) anulu válasza Loretto (#2) üzenetére


anulu
félisten

szerintem a legjobb helyen van... vagy lehet, h az én felfogásom az érdekes. attól kapok idegbajt, hogy ha a DIMM-ek környékére rakják (alaplapok 90%-a...). istentelen sokat szenvedtem az A8N-SLI-mmel, míg rendesen el tudtam vezetni a 20pin-es kábeleit. NF7-nél ilyen bajom nem volt.

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.