Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Hozzászólások

(#1) AceTom


AceTom
aktív tag

A memóriák áránál elírtátok véletlenül a 2x 256 MB Corsair-t sztem.

És a drágábbik gépnél az előlapi panel ára is érdekes lett. :) Persze ki tudja, én nem ismerem azokat, de azért szerintem az is véletlen el lett írva a táblázatban.

(#2) Squirrel válasza AceTom (#1) üzenetére


Squirrel
őstag

Ja :D 31500 forintos előlapi panel az sokat tudhat már :DD egyébként 939-es alaplapokat merre lehet találni?

(#3) Trak


Trak
addikt

Ezek honnan vett árak? Konkrét bolt, vagy vlami összevonás eredményei?
Mert némelyik érdekes. Vlamelyiknél elsőre találtam olcsóbbat egy kiskernél, de egy másiknál csak 1k-val drágábbat sikerült fellelnem.
A konfigurációknál a 2. táblázatban tényleg javítani kellene a ''5,25 colos előlapi panel ventilátorokhoz'' sort.

''Mielőtt megszólalsz, gondold végig, szebb-e, mint a csend, amit megtörsz vele...''

(#4) lanyoo


lanyoo
tag

Ez az írás nagyon hasznos lehet azoknak, akik azért néznek be erre az oldalra, hogy vásárlás előtt tájékozódjanak kicsit, viszont nagyon el van dugva. A nyitólapon tehetnétek jobban látható helyre is.
Meg ha kötözködni akarok, akkor lehetne konfigot csinálni p4-ből, és Celeronból is, ne csak AMD-s legyen, persze tudatva, hogy milyen teljesítményt kapnak azért a pénzért. Az egyszeri vásárló még mindig beugrik a Celeronnak sajnos, és ha itt csak AMD-s gépet lát, akkor megy tovább informálódni.

(#5) anulu


anulu
félisten

ezeket a Gigabyte alaplap + proci kombókat hol lehet megvenni? 55e pénzt egy ilyen alaplap (ami pont jó amire nekem kell) + A64 2800+ még meg is érne nekem...

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#6) anulu válasza anulu (#5) üzenetére


anulu
félisten

valaki pls!!!

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#7) rudi válasza anulu (#6) üzenetére


rudi
nagyúr

Az egyik nagykereskedő csinálja az akciót, attól tartok, hogy kiskerekbe nem biztosan jut el egy ekkora árcsökkenés, de remélem nem lesz igazam. Ha van nagyker elérhetőséged, írj mailt és megtárgyaljuk.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#8) sziszegő


sziszegő
senior tag

Az a7n8x-e delux elég jól tartja az árát :C :C :C
Ezekszerint jól döntöttem annó.


[Szerkesztve]

(#9) anulu válasza rudi (#7) üzenetére


anulu
félisten

mail ment.

pls ürítsd a postaládád, mert megtelt, és emiatt nem ment el a levél! :(

[Szerkesztve]

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#10) rudi válasza Squirrel (#2) üzenetére


rudi
nagyúr

Több nagykernél is van már 939-es proci és alaplap is, kiskerben szeirntem legtöbb helyen tudnak hozni, csak rá kell kérdezni, ha nincs a listán.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#11) rudi válasza Trak (#3) üzenetére


rudi
nagyúr

Az árak egy példányos nagykereskedelni árakból vannak kiszámolva +10%-kal és ÁFA-val. Lehe olyan kisker, ami drágább és természetesen olyan is, ami olcsóbb. Nagykereskedőnként is vannak eltérések, én minden árunknál láttam már alacsonyabbat.

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#12) rudi válasza lanyoo (#4) üzenetére


rudi
nagyúr

Lesz Inteles konfig is, csak hát nem nagyon kifizetődő...

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#13) anulu


anulu
félisten

rudi: #9?

"Jelenleg a cloud nem más mint a sales által elhazudott és eladott utópia, egy ígéret, csalánba csomagolt mézesmadzag, amit az üzemeltetés f@$zával vernek" | Feel the power! Intel Core i7 | iPhone 14Pro 256GB | iPad Pro 2017 64GB

(#14) rudi válasza anulu (#13) üzenetére


rudi
nagyúr

kaptál mailt?

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#15) rudi válasza rudi (#14) üzenetére


rudi
nagyúr

aha látom, megjött a válasz...

Resistance Is Futile. You will be assimilated!

(#16) Loretto


Loretto
veterán

nagyon durva a corsair(675mhz).meg az ára is.tépáraknak örülök mint a fene.

Soirée...

(#17) Obi-1


Obi-1
őstag

Logitech Deluxe R2 billentyűzetet hol lehet 3k alatt kapni? A googlen mindenhol csak 6k körül látom!

Please help, egy ilyen kellene nekem!

Only a Sith deals in absolutes.

(#18) Obi-1 válasza rudi (#15) üzenetére


Obi-1
őstag

Köszönöm a levelet! Így már biztos be tudok szerezni egyet! :)

Only a Sith deals in absolutes.

(#19) HolloW


HolloW
senior tag

''A 2x512 MB-ért 43 300 forintot, a 2x512 MB-ért 81 800 forintot kell a boltban hagyni.''

:DDD


[Szerkesztve]

STEAM - KOBRA KAI!

Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.